Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Книга відгуків, скарг та пропозицій Тут можна обговорити заклади, інстанції, служби, посадових осіб нашого міста

29.11.2011, 21:43   #1
dimamed
Гість

: 02.11.2009
: 40
: 5
Вес репутации: 0 dimamed на шляху до кращого
Exclamation Стережіться - Вікнар`Off !!!

Будьте обережні!
Не замовляйте вікна та двері у магазині Вікнар`Off, що знаходиться по вул. Карла Маркса (район ресторану "Ювілейний").
В них відсутнє гарантійне та постгарантійне обслуговування, договір з клієнтом не укладається (довести нічого не можливо).
Монтажні роботи проводять наймані робітники до яких жодних претензій пред'явити неможливо.
Продавець поводить себе по хамськи, а власник магазину підтримує та заохочує таке обслуговування клієнтів (напевно ще й доплачує їй за те, щоб незадоволених прогоняти ).
Дуже багато людей, які з ними мали справу залишились незадоволені цією "шарашкіной канторай".
Будь-які скарги на неполадки з товаром сприймають в штики і погрожують адвокатами.
Я особисто намагаюсь отримати сервісне обслуговування вже більш ніж 6 місяців, але результат нульовий.

Кому цікаво - дивіться запис з телефону http://www.youtube.com/watch?v=wOgxyxSUSE8

Последний раз редактировалось dimamed; 30.11.2011 в 00:35..

30.11.2011, 00:09   #2
Filini
Патріот Шепетівки

: 27.02.2011
: 176
Вес репутации: 31 Filini скоро стане відомимFilini скоро стане відомим
Відповідь: Стережіться - Вікнар`Off !!!

Далеко не поодинокий випадок, не пригадаю деталей, але мої знайомі також дуже були незадоволені рівнем обслуговування цієї контори. Я ще після їх відгуків вирішив звернутись до іншого магазину для встановлення вікон, а тепер після переглянутого відео і поготів туди навіть не зайду.

30.11.2011, 00:38   #3
dimamed
Гість

дякую
сподіваюсь однодумців знайдеться багато.

30.11.2011, 00:48   #4
Filini
Патріот Шепетівки

: 27.02.2011
: 176
Вес репутации: 31 Filini скоро стане відомимFilini скоро стане відомим

Головне, що є відгук покупців, ніщо так не дисциплінує наших горе-підприємців як відсутність клієнтури. А з таким відгуком їхня клієнтська база навряд чи буде збільшуватись.

30.11.2011, 01:32   #5
dimamed
Гість

:
Головне, що є відгук покупців, ніщо так не дисциплінує наших горе-підприємців як відсутність клієнтури. А з таким відгуком їхня клієнтська база навряд чи буде збільшуватись.
так, дійсно.
а власник магазину і продавець упевнені, що це дрібниці
складається враження, ніби вони більше в місті не проживатимуть і не продаватимуть нічого ні для кого )

30.11.2011, 01:50   #6
Leyla
Гість

: 30.11.2011
: 2
Вес репутации: 0 Leyla поки що незрозуміло
Thumbs down Відповідь: Стережіться - Вікнар`Off !!!

Справді, неприємно з такими "продавцями" мати справу.
Якраз зайшов почитати, може відгуки є про магазини наші, хотів замовити вікна. Думав може у вікнар`off, але добре, що вчасно натрапив на даний відгук. А власник дійсно викликав підозру, язик підвішений, ніби так все розказує..., але коли запитав про договір, то... - відразу заминочка получилася...
А продавщиня дійсно не привітна. Спочатку подумав, що це просто якась подруга чи дівчина власника сидить, виявляється - це "обличчя магазину" )))

Последний раз редактировалось Leyla; 30.11.2011 в 21:28..

30.11.2011, 03:28   #7
Admin
Адмін

: 03.02.2009
: Шепетівка
: 1,042
Вес репутации: 54 Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?

Мушу втрутитись в ситуацію і попросити користувача яка сидить під ніками dimamed і Leyla, обрати собі один і не вводити всіх інших в оману.

30.11.2011, 10:11   #8
PAMIDORVIP
Шепетівчанин

: 14.12.2010
: 24
Вес репутации: 0 PAMIDORVIP поки що незрозуміло

дівчина що там сидить..це і є дівчина власника)....я його знаю

30.11.2011, 10:43   #9
Morkovka
Sweet S. moder

: 30.11.2007
: Шепетівка-Рівне
: 32
: 1,149
Вес репутации: 49 Morkovka скоро стане відомимMorkovka скоро стане відомим

жаль, що зараз у суді не приймають записи відео і аудіо. А панянка навіть якшо в неї "хлопець" директор...забагато на себе бере! Це що такий собі маркетинг по-шепетівськи? Прийде одна людина, друга, третя, а завтра я вже думаю вона добре подумає як треба і що казати, а то ж спати погано буде :) До того ж вона тільки посередник!

Последний раз редактировалось Morkovka; 30.11.2011 в 10:50..

30.11.2011, 10:45   #10
Dentist
Модерн

: 23.08.2007
: дурДОМ
: 32
: 1,333
Вес репутации: 59 Dentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайту

:
Мушу втрутитись в ситуацію і попросити користувача яка сидить під ніками dimamed і Leyla, обрати собі один і не вводити всіх інших в оману.
дехто знає з ким в мене також одне ІР, це ж не означає що це одна людина?

Закладки

вікна, вікнар`off, двері, обман, сервіс

Опции темы
Опции просмотра