Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Книга відгуків, скарг та пропозицій Тут можна обговорити заклади, інстанції, служби, посадових осіб нашого міста

30.06.2009, 13:54   #61
Zelya
Почесний користувач

: 13.07.2008
: Шепетівка
: 354
Вес репутации: 42 Zelya дуже позитивна особистістьZelya дуже позитивна особистістьZelya дуже позитивна особистість
Відповідь: Відгуки про роботу таксі ГАРАНТ

Про таксі "Гарант" і говорити немає чого, якість послуг жахлива, є такі автомобілі в які сідати страшно. На днях замовив це таксі заздалегідь подзвонивши до оператора, (потрібно було вчасно приїхати на жд. вокзал щоб встигнути на потяг), час підійшов - таксі немає, дзвоню оператору - мені говорять що машина в дорозі, таксі приїхало, але на 15 хвилин пізніше, як потім вияснилось "по путі" він підібрав пасажира на Судилків. Потім - спринтерський забіг з речами та дитиною на руках до вагона.

01.07.2009, 19:50   #62
X_miRex
Патріот Шепетівки

: 12.08.2007
: Шепетівка
: 29
: 147
Вес репутации: 38 X_miRex поки що незрозуміло
Post Відповідь: Відгуки про роботу таксі ГАРАНТ

Такод користувався послугами таксі "Гарант" на днях. . .
Що тут сказати, жесть))
Хтось в трубку пробормотав сонним голосом, шо відправив машину, машина їхала біля 30хв трошки змучило очікування)
але все інше норма, доїхав нормально)

01.07.2009, 20:25   #63
Boogor
Почесний користувач

: 28.02.2005
: Земляк
: 40
: 368
Вес репутации: 48 Boogor скоро стане відомимBoogor скоро стане відомим

:
Так-так,не дуже приємна жіночка !!!Взагалі склалось враження,що вона робить велику послугу ,дозволивши сісти у її машину!А не дай Бог нам ще потрнібно по ламаному маршруту,то суми астрономічні починають лунати)))
"Фаворити" мене на днях здивували!Таксист підвіз,почекав хвилин 20,потім повіз назад,і взяв лише 10 гривень!Я ще перепитала чого так мало???Він сказав шо такі розцінки!
Якось також довелось їхати з тією пані, судячи з запаху в машині склалося враження, що вона не сильно переймається власною гігієною....

Живых лягушат я топлю в алебастре
Охотно туристы
Берут мои нецки

03.03.2010, 18:07   #64
Ромка
Guest

: n/a
Smile Відповідь: Відгуки про роботу таксі ГАРАНТ

Радіо-таксі "Гарант" - це найкраща служба в Шепетівці і не потрібно перебільшувати, машини правда не дуже особливо там є одна "сімка" то убой молодий пацан якось мене разів з 5-ть возив, то я як сів так і провалився на той світ, але правда їздить то їздить в Хмельницький за 1-год., шкода він зараз не працює.
От я порадивби побільше молоді брати, а не старших вони водять краще і з ними веселіше...
Одним словом поремонтуйте ту сімку і ВИ КРАЩІ, буду і далі з вами їздити%)

03.03.2010, 18:14   #65
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

: 24.05.2007
: астрал...
: 4,693
Вес репутации: 122 LuK

тільки нагліють.всі по 7-8 возять,а гарант по 10
давно ними не користуюсь

03.03.2010, 18:18   #66
Dj Os
~форумний дідько~

: 27.02.2005
: Sh
: 36
: 3,837
Вес репутации: 92 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?

Гарантом перестав користуватись ще з пів року тому. Ціни такі самі як у всіх а то і вище а машини вбиті найбільше з усіх. Втратили вони свою аудиторію остаточно. Ще як співпрацювали з пасажирами, на форумі переписувались, старались то ще їздили трохи а так самі собі винуваті

07.03.2010, 00:18   #67
maroshka
Турист

: 05.09.2009
: шепетівка
: 45
Вес репутации: 0 maroshka на шляху до кращого

Почитала і незнаю чому мені так на гарант везе ціни не ломлять, машини приїзждають останнім часом навіть прилічні (сидіння сухенькі, в салоні чистеенько, не розбито)
нормальок для Шепетівки

Последний раз редактировалось maroshka; 07.03.2010 в 00:22..

09.03.2010, 00:41   #68
ihtus
Як Валя Котик

: 01.02.2010
: 33
: 82
Вес репутации: 31 ihtus на шляху до кращого

:
кста, от 4 школы до Економа взяли 7 грн, таксист сказал типо газ подорожал....это так и есть?
Я так розумію, що кожен крутиться як може, а якщо з жд вокзалу їхати, то таксисти часто зловживають, думаючи певно що не місцеві і по місту всі 10 грн. просять!!!Ось така дилема

09.03.2010, 14:59   #69
Symbioz
Почесний користувач

: 10.05.2008
: Шепетовка
: 42
: 415
Вес репутации: 42 Symbioz дуже позитивна особистістьSymbioz дуже позитивна особистість

:
Радіо-таксі "Гарант" - це найкраща служба в Шепетівці і не потрібно перебільшувати, машини правда не дуже особливо там є одна "сімка" то убой молодий пацан якось мене разів з 5-ть возив, то я як сів так і провалився на той світ, але правда їздить то їздить в Хмельницький за 1-год., шкода він зараз не працює.
От я порадивби побільше молоді брати, а не старших вони водять краще і з ними веселіше...
Одним словом поремонтуйте ту сімку і ВИ КРАЩІ, буду і далі з вами їздити%)
за годину до Хмельнцького... Можна на годину раніше, а можна й на 2 метри глибше з такимим водіями... Не дай боже...
Це стосується не тільки Гаранту але й інші служби. Пам'ятаю як мене віз один з представників 40200. Розповідав, які він круто біля даїшників по об'їзній на 100-ні проскочив. Так розказував, що двірники можна було б ставити на внутрішній стороні лобового скла - так забризкав все слиною від задоволення та особистої гордості.
А взагалі можна довіряти тільки тим, хто таксує на особистій машині - такі водії завжди слідкують за дорогою, вберігаючи не стільки пасажира, як своє авто, а на долучення вже й пасажира. Відтепер, за необхідністю, намагаюсь їздити з таксистами (не з служб таксі), які паркуються біля Вопака.

11.03.2010, 01:28   #70
Yanych
Гість

: 15.06.2009
: 34
: 8
Вес репутации: 0 Yanych поки що незрозуміло
Re: Відповідь: Відгуки про роботу таксі ГАРАНТ

:
Радіо-таксі "Гарант" - це найкраща служба в Шепетівці
Это самая хреновая служба радио-такси которую я знаю. Не автомобили, а "гробы", водители города не знают, иногда везти не хотят куда надо, говорят мол тут и пройтись можно (пример: заказал на Короленка 1а, а он привез на Шварца и еще нагрубил.) Мне пройти не лень, понять его могу, сам водитель, но по грязи ходить не собираюсь! Ездил с молодняком которые только права получили, а водить еще не научились, с третей попытки ехать начинаем. Пару раз ездил с выпившими, а один был (выпивший) одноглазый, то чуть в стену не врезались, отделался только поцелуем лобового стекла. Как-то ехала моя девушка на этой службе, сидела сзади, то ей пришлось держать руками две задних дверцы в машине, что бы не открылись на ходу. То что они берут больше денег никому не секрет, выдумывая разные причины, то дорога плохая, то горючее подорожало, то дороги скользкие. А меня это волнует!!!
Раньше был постоянным клиентом, но после одного случая полностью разочаровался! Расскажу, как-то сделал предварительный заказ на 4:30 утра (ехал в Ровно). Водитель опоздал, на электричку соответственно с другом тоже опоздали, но по ихним правилам они обязаны отвезти в тот город куда я ехал. Скрепя зубами согласились, догоняли электропоезд, не догнали, доехав в Острог сказали что горючего осталось только на обратный путь. Ну я и мой друг тоже люди понимаем, отпустили его, добирались автобусом (за него конечно с собственного кармана платили). На следующей неделе я снова делаю предварительный заказ, такси вообще не приехало. Простоял на улице 25 минут, звоню. Мне как всегда отвечают, мол машина была, но вы не вышли... бла бла бла. Вызываю я водителя в то место которое он точно знает, он приезжает (я по глупости показал где я стоял), а он в ответ говорит что он стоял в 30 метрах от меня. Бред!!!!!!!! Решил меня кинуть! Поехали на базу, разбудили начальника, если не ошибаюсь "андрея" (имя с маленькой буквы я не просто так написал). Короче долго общались и все таки кинули. Нужно отвечать за свою работу, действия и подчиненных!
Повторюсь, там работает самый худший персонал, это самая хреновая служба радио-такси которую я знаю, а про начальство я вообще молчу...
Сейчас вызываю только 1500 и доволен на 100%, вовремя приедут, "знают" куда приехать и водители у которых стаж уже солидный и не нагрубят в отличии от...
Скажу так, им это вернется во много раз больше!!!

Закладки

Опции темы
Опции просмотра