Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Love'n'Sex Кохання, відносини та секс

Старый 10.07.2009, 00:55   #11
ВаДян
Почесний користувач

Вес репутации: 40 ВаДян дуже позитивна особистістьВаДян дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для ВаДян с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: Нетрадиционный секс

Н у якщо є друг такий, то треба пообережніше з ним себе вести)...А повісити ніхто не каже) і совок тут дуже голосно крикнуто;) думаю, шановний snikers не хотів би щоб його діти були такими...правда? От звідци треба й починати. А не кричати що у в кого в головах) Дуже вже всі "соврємєнні"...

Звук на полную ,люблю, плюс душевно больной – не потому что псих, а просто - я болею душой
ВаДян вне форума  
Старый 10.07.2009, 01:07   #12
snikers
Guest

Тобі що 16 років? Бо сюдячи по приколам то так. Ніхто не хотів би але якщо так природа розпорядиться то що тоді? І тут мова не про "соврєменность" іде а про людяність і нормально ставлення до ближніх.

Старый 10.07.2009, 01:23   #13
ВаДян
Почесний користувач

Вес репутации: 40 ВаДян дуже позитивна особистістьВаДян дуже позитивна особистість

Ні, не 16) І про яке ставлення нормальне до ближніх ти пишеш, якщо щось про вік говориш) Взагалі, хоть трохи не по темі, але є такий вислів "Говорят взрослые, хвалятся возрастом"... Ладно, проїхали)
Ну нормальне і людяність це теж поняття розтяжне) і якшо вже про совковістю кидатись, то ці поняття теж у кожного різні;) Природа розпорядилась? Або не додивився хтось...бо в самому ранньому дитинстві все формується і треба тоді дивитись, щоб потім не спихати на природу...

Звук на полную ,люблю, плюс душевно больной – не потому что псих, а просто - я болею душой
ВаДян вне форума  
Старый 10.07.2009, 02:44   #14
snikers
Guest

Мдаа..тобі точно не 16, з такою логікою тобі років 9-10. Хто і де не додивився? Ти про шо? Ти що думаєш якшо дитина буде рости серед геїв то вона обізательно геєм стане? Ніколи в тебе з гетеросексуала не вийде зробити гея чи навпаки! От про шо я і говорив що мислите стереотипами, совок відучив людей думати. Ви сприймаєте секс-меншинства як якісь клуби по інтересам де людям нравится заніматися сексом не так як усі. Корортше усьо ясно панове. Дуже дякую за підняту тему, вона як ніяка показала що народ у нас як дім пристарілих, обсирає всіх за спинами даже не вникаючи кого і за що.

Старый 10.07.2009, 09:18   #15
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 116 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

кожен висловловлю свою думку і відношення.Скільки людей-стільки думок. І не треба так реагувати)snikers)))Потрібно поважати думку опонентів)))
...і по поводу совка,сама виросла у той період,і дуже добре його пам"ятаю!Не так вже все і погано тоді було!Вірніше такого розврату тоді зовсім не було!Не скажу що людей з первною орієнтацією у ті часи не було,були!Але так себе і свої нетрадиційні відношення не афішували!!!

---------- Додано о 07:18 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 07:16 ----------

...Гей-паради!Ви бачили хоть один гей-парад у мусульманській країні???Ні,і ніколи думаю не побачите!!!
LuK вне форума  
Старый 10.07.2009, 10:29   #16
ВаДян
Почесний користувач

хто казав що їх сприймають як клуби?) сам собі щось накрутив)а від батьків і оточення багато що залежить, як не крути.

P.S.
Чого ти зі шкури лізиш?) Кричиш шось про свої стереотипи, хоча сам точно не знаєш про людей нічого з цієї теми і вже робиш про всіх висновки...і з логікою в тебе канєшно висновки теж дуже "логічні")))

ВаДян вне форума  
Старый 10.07.2009, 11:23   #17
НатС
Почесний користувач

Вес репутации: 43 НатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот Шепетівки
Отправить сообщение для НатС с помощью ICQ

Не дуже то виховання і зможе робити з людини гея, це все від людини залежить. Всетаки причина появи нетрадиціалів біологічна, хромосоми скалали чоловіка, але всі гени пішли жіночі от і маємо. Раз такі є хворі люди, то вони тихенько мають не виказувати себе, бо подавити в собі цей потяг, мабуть, неможливо. Ну аж ніяк не устраювати гей паради. Ще колись задорнов казав: "В ответ на гей парады, давайте устраивать парады и других больных людей, склеротиков, сердечников и тд."
Старый 10.07.2009, 15:52   #18
ВаДян
Почесний користувач

біологічна то так, але від оточення теж багато що залежить, що не кажіть...тут ще й характер людини впливає...є ж різні люди...одні можуть піддатись чиїмсь діям, а інші- ні.
А паради то діло таке...мішає комусь чи що? ну пройшлись вони та й заспокоїлись і все) вони ж не кожен день...друге діло якби вони захотіли день якийсь ввести у список свят...представте) напрклад, звичайно))))сьогодні день гея)))))))до цього, мабуть, не треба допускати...але...тут теж дві сторони медалі...

ВаДян вне форума  
Старый 10.07.2009, 16:03   #19
НатС
Почесний користувач

Вес репутации: 43 НатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот Шепетівки
Отправить сообщение для НатС с помощью ICQ

Ну якшо і далі будуть гей паради, то дойде і до дня гея))) Вони й так вже добиваються однополих шлюбів, куди це таке. Бог зробив чоловіка і жінку, аж ніяк не гоміка.
Старый 10.07.2009, 16:23   #20
snikers
Guest

Гей паради будуть тривати до тих пір поки такі як ви не зрозумієте головного що вони такі самі як ви просто з іншими кексуальними вподобаннями. Тобі ж ніхто не забороняє женитися, то чому їм не можна? Ви навіть не розумієте на скільки воні нещасні в такому нашому суспільстві.
Nino те що вам за совку добре жилося і не дивно, бизькі для вас люди бул не останніми людьми в комуні. Так що ваша думка з з приводу совка явно буде спотворена.
ВаДян - і тебе я знаю більш ніж достатньо, коли пізнаш секс тоді і будеш тут розказувати про те як стати геєм, а зараз кожна твоя репліка у мене особисто сміх викликає.
ви вже звіняйте за різкість але тіки так ви хоч задумаєтеся над цією проблемою а не будете поливати брудом людей які цього не заслужили. МАбуть тому і народу на форумі так мало бо намагаєтеся свою думку навязати навіть не вислухавши другу сторону і обсираєте всіх і вся. Навіть знаю що ви зараз ьудете у відповідь писати але мені пофігу - Арівідерчі!!!

Закладки

Метки
нетрадиционный, секс

Опции темы
Опции просмотра