Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Новини офіційного сайту міста Так як на офіційному сайті нашого міста заборонені коментарі ви можете коментувати їх новини в цьому розділі

09.12.2011, 18:02   #11
Lego
Патріот Шепетівки

: 01.06.2007
: 1,955
Вес репутации: 75 Lego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордиться
Відповідь: НЕМА ЗАКОНУ ДЛЯ ВЛАСТІ..!!!!

:
"Якась така типово українська поведінка. Нажаль." -- А ви що психолог ,що критикуєте українців чи можливо москаль? знаєте як кажуть "несудіт і небудете судимі"
Да что это за стереотипы у всех: если критикуешь украинцев - значит москаль! Только москали и психологи могут критиковать? Почему такая болезненная реакция на критику?

Предлагаете представить себя на вашем месте? А что тут представлять. У каждого свои причины терпеть "нагибы". У многих семья, дети, внуки и т.д.
У каждого свой порог терпения. Сегодня газета, завтра еще что-то. На сколько вы можете позволить себя развести? Пока не решите, что лучше все-таки поискать другую работу? Может это лучший вариант, чем рассказывать всем, что они начитались форумов, а жизни самой не пробовали. Или думаете вас одних заставляют?

Но дело даже не в том, что заставляют, а в вашей реакции на это.

09.12.2011, 18:16   #12
patriot87
Гість

: 20.12.2010
: 8
Вес репутации: 0 patriot87 поки що незрозуміло

Звісно знайшовши іншу достойну роботу можна і шефові розказать що почому.... а пока немаючи такої можливості тра бути довольним те що є аніж нічого щоб прогодувати свою сімю .. і шукати іншу роботу

09.12.2011, 18:53   #13
Lego
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 75 Lego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордиться

Радует то, что вы уже пришли к определенным выводам...
Мне интересно, как ваши коллеги реагируют на все это?

09.12.2011, 18:59   #14
patriot87
Гість

: 20.12.2010
: 8
Вес репутации: 0 patriot87 поки що незрозуміло

:
Радует то, что вы уже пришли к определенным выводам...
Мне интересно, как ваши коллеги реагируют на все это?
в моїх колег в більшості це єдина робота і перспективи найти іншу в них нема . добре що і така є ...

09.12.2011, 19:03   #15
Boogor
Почесний користувач

: 28.02.2005
: Земляк
: 40
: 368
Вес репутации: 47 Boogor скоро стане відомимBoogor скоро стане відомим

2patriot875
Набивати свої кишені з наших прикриваючись владою будуть доти доки ми опустивши голови будемо дозволяти це робити.
Що до мене особисто, то теж не вчора зроблений і переживав і підписки на газети і настирні поради в якому банку обслуговуватись і навіть вступ до партії. Де сідали там і злазили. І при цьому ніхто не звільнив.
З.І. і до москалів ніякого стосунку не маю.

---------- Додано о 17:03 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 16:59 ----------

Забув уточнити, а як це ви писали заяви не знаючи про що?

Живых лягушат я топлю в алебастре
Охотно туристы
Берут мои нецки

Последний раз редактировалось Boogor; 09.12.2011 в 19:02..

09.12.2011, 19:23   #16
Dj Os
~форумний дідько~

: 27.02.2005
: Sh
: 35
: 3,837
Вес репутации: 91 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?

:
OS питання : ти десь працюїш чи начитавшись форумів розказуїш про свободу слова?
Класичне питання в темах про свавілля начальства на роботі.
Скажу тобі так, на одній з моїх робіт мені вже намагались вилізти на голову, після чого зільнився одразу і без вагань. Після чого відразу знайшов набагато кращу роботу. Гідність має бути у кожного, ому що ти зараз заплатиш тих 70 грн за газету, а потім вас почнуть позбавляти премій, зтягувати штрафи, подовжуваи робочий день і тд. До вас будуть відноситись як до бидла доки ви себе будете поводити як стадо баранів, довго ти пропрацюєш на такі роботі?

09.12.2011, 19:25   #17
Шепетівчанин
Почесний користувач

: 03.03.2007
: 29
: 437
Вес репутации: 43 Шепетівчанин скоро стане відомимШепетівчанин скоро стане відомим

patriot87, можливо і не в тему, але де ви працюєте і ким?
Судячи по Вашим дописам і допущених в них помилках я боюсь і припускати.

Вибачаюсь за оффтоп.

09.12.2011, 19:41   #18
Lego
Патріот Шепетівки

:
в моїх колег в більшості це єдина робота і перспективи найти іншу в них нема . добре що і така є ...
Т.е. я так понимаю, они молча соглашаются?

09.12.2011, 19:47   #19
Demchuk
Патріот Шепетівки

: 10.11.2011
: Шепетівка
: 27
: 152
Вес репутации: 26 Demchuk на шляху до кращого

Хватит это терпеть!!

09.12.2011, 21:06   #20
Bemba
Турист

: 06.12.2011
: 44
Вес репутации: 0 Bemba тут його не люблять

:
Шо попроуть весь колектив разом? Дуже сумніваюсь
Але вже подібна тема піднімалась, там тоже почали нити коли гроші на памятник Ядухі здавали.
Коротше я скажу так, ми живем так як живем не через те шо у нас влада така, а через те шо люди такі лемки, їм срать за пазуху будуть а вони будуть далі плакати. Адже так важко зкооперуватиь навіть в рамкі колективу на роботі.
Наш народ дуже талановитий, працьовитий, дружний і гордий. Лиш люди х...йові.

Закладки

власті..!!!!, закону, нема

Опции темы
Опции просмотра