Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Старый 15.08.2008, 11:36   #61
IIIkinep
Почесний користувач

Вес репутации: 61 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

А чого це всі так на Росію?Грузія першла відкрила вогонь!!Ще й як останя "сволоч",говорять що мир а вже через 3 година валять зі всіх стволів!!!!Сьогодні він говори по телевізору що "Ми є жертвами війни і нам потрбіно допомагати" і що він виводить війська,тільки щоб Росія перестала стріляти але вогонь ведеться і надалі по миротворцям!!Сьогодні мені навіть смішно було))Його танки стріляють по росіянам а він перелякався почав бігит,потім впав і на нього всі!Думав що росіяни вже йдуть на штурм))Він такий смішний у тому броніку!))На мою думку Росія зробила вірно!!У них з Осетинами є договор про підтримку!!Тим паче що у більшості Осетинів, російськи паспорти!!!Чи Росіянами сидівши і склавши руки дивитися як їх людей тупо стреляють,бо грузинам хочеться захватити собі ще земельки!!Шось мені кажеться цього Саакашвілі візьму ше за одне місце і під суд!!А пока хочу підкинути пару речень : "Саакашвили призвал США вступить в войну с Осетией","Минобороны РФ заявило о расстреле российских миротворцев"!!!Таких цитати багато!! А самому Саакашвілі треба відробити американську зарплату!!А може це була провокація?Щоб вивести Росію із вісімки? Далі буде....

IIIkinep вне форума  
Старый 15.08.2008, 13:16   #62
Джон
Як Валя Котик

Вес репутации: 33 Джон поки що незрозуміло
Отправить сообщение для Джон с помощью AIM Отправить сообщение для Джон с помощью MSN Отправить сообщение для Джон с помощью Yahoo

То, что Метафизик "компетентен" в данном вопросе, я понял уже тогда, когда он поставил на один уровень осетин с абхазами и древлян с уличами. Комментарии здесь просто неуместны. Любой мало мальски образованный человек поймет, что такие вещи сравнивать нельзя.
Продолжение дебатов с Метафизиком - это преливание воды из одной емкости в другую. Объем и качество воды никак не изменятся. Тем более, что свое мнение я давным давно высказал. А играть в игру под названием "разбери мой пост по косточкам и обсоси их" я не собираюсь. Неблагодарное это дело. А посему - честь имею. 8-)
Джон вне форума  
Старый 15.08.2008, 13:44   #63
12345
Як Валя Котик

Вес репутации: 34 12345 поки що незрозуміло

Честь ви звісно маєте аби піти, але йдете безчесно.

Одні й ті самі "апеляції до невідомого", й спроба спровокувати мене, рахуючи, що я можу так само зачепитись як і ви. Ви явно недооцінюєте мою особистість.

Що до образования, — в тому й справа, що вас "образовували", а я навчався.
Ви вирішили піти гарно, кинувши на послідок самі знаєте чим, але вийшло все дешево, як і починалось, як в кіні за 100 долларів.

Loniel'ю просто пропозиція прочитати тему детально спочатку і зауваження: Південна Осетія Грузинська територія і Грузини мають повне право взагалі повбивати там всі сепаратистські елементи, кому з осетин чого не подобається — пряма дорога в Північну Осетія, звідки вони й прийшли в свій час. І крапка.
А обговорювати чиїсь героїчні якості до того, моменту як сам потрапиш у таку ситуацію, на мою думку, більш ніж просто.

З повагою панове. Партія.
Старый 15.08.2008, 18:26   #64
IIIkinep
Почесний користувач

Вес репутации: 61 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

Від того що я перечитаю топік, моя думка не зміниться;)

IIIkinep вне форума  
Старый 15.08.2008, 21:20   #65
Anykey
Почесний користувач

Вес репутации: 32 Anykey скоро стане відомим

<div class='quotetop'>(Loniel @ 15.8.2008, 17:26) [snapback]47880[/snapback]</div>
Цитата:
Від того що я перечитаю топік, моя думка не зміниться;)
[/b]
Ну, це не додає тобі авторитету. В цьму топіку є дві позиції, які реально обгрунтовані - Метафізик і Рэмбо. Хоча, по великому рахунку, ні одна ні інша не претендує на абсолютну істину. Всі остальні пости - на рівні емоцій і власних симпатій.
Anykey вне форума  
Старый 17.08.2008, 14:10   #66
IIIkinep
Почесний користувач

Можливо і симпатій....але все таки головний доказ що Росія права, то це що Грузія відкрила вогонь перша!!

IIIkinep вне форума  
Старый 17.08.2008, 14:27   #67
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 87 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Loniel ти там був шо ти знаєш хто перший вогонь відкрив? Те що і Грузія і Росія позтягували війська до кородону це факт, а от хто відкрив перший вогонь вже буде важко зясувати.
Старый 18.08.2008, 03:59   #68
dmitry
Гість

Вес репутации: 0 dmitry поки що незрозуміло

Шановні форумчане, виходити потрібно з того, що Росія прісутвовала в зоні конфлікту як миротворці. І перед початком активної фази озброєного конфлікту між Південною Осетією і Грузією відбувалися перестрілки. Тому миротворцям необхідно було розводити дві сторони конфлікту. В даному випадку російські війська встали на захист однієї із сторін.
І інше питання, яке виникне з часом, це дезинформація з приводу кількості убитих і міри руйнування Цхинвалі. Мабуть через деякий час розкриються і дійсні причини конфлікту, поки можна лише передбачити, що була зроблена спроба (і довольо успішна), перешкоджати споруді газопроводу з Туркменії через територію Грузії, в обмін на прийняття останньою в НАТО. Озброєний конфлікт служить виправданням перед своїми громадянами.
dmitry вне форума  
Старый 18.08.2008, 08:07   #69
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 118 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

Мало того,що зброя наша,то ще й чую,що бомбили Цхенвалі українські найманці!!!У МЕНЕ НЕ ВИСТАЧАЄ СЛІВ!!!!!!!!
Згадався чийсь вислів,"Проституция-это такая грязь,зрязнее какой есть только политика!!!"
Старый 18.08.2008, 11:07   #70
ВаДян
Почесний користувач

Вес репутации: 42 ВаДян дуже позитивна особистістьВаДян дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для ВаДян с помощью ICQ

По информации нашего корреспондента, только в первые дни штурма Верхней Абхазии российские военные потеряли убитыми практически целую дивизию. Трупами погибших российских солдат были переполнены больницы городов Ткварчели и Очамчире.

По окончании операции по взятию Верхней Абхазии российские военные взялись пересчитывать своих погибших. По информации нашего корреспондента, потери были настолько велики, что сами российские военный пришли в ужас. Согласно информации, командование генштаба приняла решение не афишировать, и избавиться от фактов. Принято решение труппы тайно вывезти на кораблях и утопить в море.

Однако, от такого решения российских войск в недоумении представители местного правительства. Практически, акваторию Очамчире хотят превратить в подводное кладбище, что, со временем, выльется в экологическую катастрофу.

Напомним, что полицейским силам Грузии, дислоцированным в Верхней Абхазии, после того как российские военные двинулись через Зугдиди им в тыл, во избежания неоправданных потерь, пришлось оставить свои позиции.

не знаю чи правда...мабуть, так як і неіхто не знає...(

http://play.ukr.net/videos/show/key/390b2b...7215168f/#ajax1

ось ще. хоч трохи і застаріле відео, але пригодиться.

Звук на полную ,люблю, плюс душевно больной – не потому что псих, а просто - я болею душой
ВаДян вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра