Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Книга відгуків, скарг та пропозицій Тут можна обговорити заклади, інстанції, служби, посадових осіб нашого міста

Старый 26.02.2010, 14:18   #1
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 87 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ
По умолчанию Околиця

Тіки ща помітив розділ. Думаю ним скористатись і підняти пару тем про наші генделики. Бо стара тема вже покрилась нафталіном і багато шо змінилось за цей час.
Так от давайте сьодні поговрим про околицю.
Взагалі якщо туди приходити незаплановано то все не так погано: непогана кухя, хоча ціни дещо вищі ніж у інших. Радує обслуговування - бігати за офіціанткою не доводится. Інтерєр впринципі хоч і зроблений без тематики але відносно чисто і охайно.
Але є у цього закладу суттєве "але". Хотів у них вчора заказать столика і безмежно здивувався від умов.
Ну 80 грн мінімального заказу з чоловіка то ще таке, але по 3 грн з чоловіка за амортизацію посуду відверто здивували. Не знаю що там у них за посуд і з якого такого фарфору, мабуть позолочений. Ну і 10 грн з чоловіка як вони пояснили за музику. Себто за тіпа який лупцює по клавішам під фанеру і за жіночку яка співає. Ну впринципі вона співає непогано але я по перше я не фанат такої музики а по друге примусове прослуховування її та ще і за свої гроші розчаровує.
Словом такі пироги. Цікаво почути ваші думки та відгуки про цей заклад.
Старый 26.02.2010, 16:12   #2
neodix
Почесний користувач

Вес репутации: 39 neodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівки
Отправить сообщение для neodix с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: Околиця

Цитата:
Сообщение от Dj Os Посмотреть сообщение
по 3 грн з чоловіка за амортизацію посуду відверто здивували
о це прикол так прикол, ныколи такого не чув . Ос а ти бери з собою пульта - будеш лабати музику яка тобі подобається
Старый 26.02.2010, 17:06   #3
Zemlyak
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 Zemlyak поки що незрозуміло

Цитата:
Сообщение от Dj Os Посмотреть сообщение
Тіки ща помітив розділ. Думаю ним скористатись і підняти пару тем про наші генделики. Бо стара тема вже покрилась нафталіном і багато шо змінилось за цей час.
Так от давайте сьодні поговрим про околицю.
Взагалі якщо туди приходити незаплановано то все не так погано: непогана кухя, хоча ціни дещо вищі ніж у інших. Радує обслуговування - бігати за офіціанткою не доводится. Інтерєр впринципі хоч і зроблений без тематики але відносно чисто і охайно.
Але є у цього закладу суттєве "але". Хотів у них вчора заказать столика і безмежно здивувався від умов.
Ну 80 грн мінімального заказу з чоловіка то ще таке, але по 3 грн з чоловіка за амортизацію посуду відверто здивували. Не знаю що там у них за посуд і з якого такого фарфору, мабуть позолочений. Ну і 10 грн з чоловіка як вони пояснили за музику. Себто за тіпа який лупцює по клавішам під фанеру і за жіночку яка співає. Ну впринципі вона співає непогано але я по перше я не фанат такої музики а по друге примусове прослуховування її та ще і за свої гроші розчаровує.
Словом такі пироги. Цікаво почути ваші думки та відгуки про цей заклад.
ну можливо такі умови і не дозволяють зробити з околиці кабак
Zemlyak вне форума  
Старый 26.02.2010, 17:26   #4
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 118 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

Взагалі перестала ходити у подібні заклади.дома чи на природi з хорошою компанією набагато краще.та дешевше.і ніхто нічого не нав'язує.
LuK вне форума  
Старый 26.02.2010, 22:47   #5
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 87 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Цитата:
ну можливо такі умови і не дозволяють зробити з околиці кабак
може ше за туалет ввести послугу там..шоб не засирали?
це не нічний клуб а "ресторан"...а в жодному ресторані собі не дозволять брати плату за різні вигадані дрібниці.
Старый 27.02.2010, 00:20   #6
Zemlyak
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 Zemlyak поки що незрозуміло

погоджуюсь це вже трошки занадто
Zemlyak вне форума  

Закладки

Метки
околиця

Опции темы
Опции просмотра