Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Флейм Тут спілкуємся про теми які не підійшли до жодного з розділів

11.01.2007, 02:36   #1
lplp
Шепетівчанин

: 11.01.2007
: 17
Вес репутации: 0 lplp поки що незрозуміло

Приветствую, всех!
Зовут меня Павел, лет мне 15, так вот у меня вопрос? Есть ли в нашем городе люди которые занимаються ролевыми играми реального действия, реконструкцией,и т.п. Просто меня заинтересовало это дело и хочу найти потдержку в это деле, ну вообщем если аткие есть прошу отозваться.
Также тем кто тоже как я только увлекся этим делом, тоже отзывайтесь, у меня есть несколько идей, и я уже подготовил множество из них.
С уважением, Каэльтес...

11.01.2007, 04:33   #2
tred
Гість

: 02.01.2007
: відти, де тракторм розвертаються...
: 42
: 7
Вес репутации: 0 tred поки що незрозуміло

<div class='quotetop'>(Kaeltes @ 11.1.2007, 0:36) [snapback]6986[/snapback]</div>
:
...у меня есть несколько идей, и я уже подготовил множество из них.
...
[/b]
А голівонька не бо-бо? Чи це іграшки так втягнули, що на логічне мислення взагалі місця в оперативній пам'яті не залишилось?

Поясніть мені темному, шановний Кельтес (саме так нашою рідною, та й псячою мовою теж, прочитаємо напис Kaeltes), як можна мати декілька ідей, але з них підготувати величезну кількість? (Може Ви навпаки хотіли написати?)

З нетерпінням очікую на відповідь!

11.01.2007, 11:21   #3
lplp
Шепетівчанин

: 11.01.2007
: 17
Вес репутации: 0 lplp поки що незрозуміло

:lol: ЛОЛ, шановний Тред!
Ви хочя б маєте уявленя що таке рольова гра? Як на мене воно в вас відсутьне, тоді чому, ВИ, говорите мені те чого не знаете? І до чого тут іграшки? аА! Можливо ВИ подумали про комп'ютерні? ЛОЛ!
На жаль, судячи з того що ВИ зовсім не маєте уявленя про рольові ігри, а саме цей "топік" їх обговорює, мушу буду закінчити нашу дискусію, повернайтеся, шановний, тоді коли щось дізнаєтесь про цю суб культуру...

12.01.2007, 01:20   #4
GoBLin
Почесний користувач

: 26.03.2005
: Шепетовка
: 1,273
Вес репутации: 56 GoBLin скоро стане відомимGoBLin скоро стане відомим

Есть... Точней были ещё в прошлом году... Знакомые этим болели... Не знаю существеет ли ещё их "организация", но знаю точно ездили на сборы и в Киев и в Львов кажися..))

13.01.2007, 01:53   #5
tred
Гість

: 02.01.2007
: 42
: 7
Вес репутации: 0 tred поки що незрозуміло

<div class='quotetop'>(Kaeltes @ 11.1.2007, 9:21) [snapback]6989[/snapback]</div>
:
:lol: ЛОЛ, шановний Тред!
Ви хочя б маєте уявленя що таке рольова гра? Як на мене воно в вас відсутьне, тоді чому, ВИ, говорите мені те чого не знаете? І до чого тут іграшки? аА! Можливо ВИ подумали про комп'ютерні? ЛОЛ!
На жаль, судячи з того що ВИ зовсім не маєте уявленя про рольові ігри, а саме цей "топік" їх обговорює, мушу буду закінчити нашу дискусію, повернайтеся, шановний, тоді коли щось дізнаєтесь про цю суб культуру...
[/b]
Шановний Кельтійцю!
Згрубша пояснюючи своє знання рольових ігор скажу так: у козаки-розбійники я теж у Вашому віці грав.
Тепер граюсь у пейнтбол, а подивитись на диваків, які вдягають кольчуги і шоломи та махають мечами відтворюючи ганебні пародії якихось там воєн то можу і з балкону через бінокль...

Будь-ласка, зверніться до http://www.google.com , впишіть туди "рольова гра" відповідною мовою, почитайте, що Вам видасть пошуковик, а тоді доїбіться до мене ще раз, але з конкретними претензіями.

З.І. Я не злий - у мене пам'ять добра, і Вашу фотографію я на своєму компі записав... У Шепетівку приїжджаю рідко, але і тоді знаходжу час,щоб з малолітніми хамами поговорити по печінках (старі хами мене ще пам'ятають і тремтять). Чекай мене, маленький, чекай...

13.01.2007, 05:19   #6
GoBLin
Почесний користувач

О.... Угрозы началися... tred а не представляеш себе такой картины... Нашёл малолетнего хама, решил с ним поговорить "по печінках", а в результате с вами пообщались и по почкам, и печёнкам... И вообще по всём курсе анатомии :-D :-D :-D

13.01.2007, 11:00   #7
Dr_Livsi
Патріот Шепетівки

: 06.06.2005
: 237
Вес репутации: 43 Dr_Livsi поки що незрозуміло

РОлеыве игрушки прикольная тема! У меня друг такой штукой в РОвно занимаеться... Сам пару раз в етом участие. Но вот прокатит ли такая тема в Шепетовке не знаю.. Мона попробывать ;)

13.01.2007, 15:05   #8
~REFLEXA~
Гуру Шепетівки

: 10.06.2005
: 790
Вес репутации: 48 ~REFLEXA~ поки що незрозуміло

В Киеве на Хрещатике много кто таким занимается...я отношусь к этому равнодушно... у каждого разные интересы и хобби

13.01.2007, 15:30   #9
partisant
Гість

: 13.01.2007
: 6
Вес репутации: 0 partisant поки що незрозуміло

Гоблін...
Я ніколи не погрожую - завжди чесно попереджую...

А так на маргінесі... То хто ж це такий хитросракий мене банує і пости висилає в пизду, га?

Приємного банування мого альтер его - цього разу партизана раджу баном йобнути на 3 доби (наступним разом погоджусь на тижневого бана) :mrgreen:

тред.

13.01.2007, 15:50   #10
GoBLin
Почесний користувач

Tred, во первых ты сам бан попросил... Во-вторых ты там начал выяснять отношения с открытыми ругательствами и оскорблениями в сторону другого участника форума... Согласись ты поступил неверно... И ты сам написал что бы забанили..)) Веди себя как полагается и будет всё нормально..

Закладки

Опции темы
Опции просмотра