Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

11.03.2009, 23:56   #1
Immortal
я прийду за вами...

: 24.04.2007
: з того світу
: 15
: 2,015
Вес репутации: 64 Immortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот Шепетівки
Exclamation Чого хочуть жінки?

Згадав фільм про Мела Гбсона, прикольно йому було :rolleyes:
ТО чого ж таки хочуть жінки?

Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

12.03.2009, 00:39   #2
Dj Os
~форумний дідько~

: 27.02.2005
: Sh
: 36
: 3,837
Вес репутации: 92 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Відповідь: Чого хочуть жінки?

Хе...тема ця вже піднімалася в розділі секс)) Але тут можна більш відверто поговорити) Ну на мою думку не все так просто, по перше залежить від самої жінки а вони як відомо бувають різні) Здебільшого то бачу що переважає група якій треба лише гроші!!! Вже давно відомо хай буде в тебе маленький член, лиса голова і ріст метр в кепці але якшо в тебе є бабки ти бог.

12.03.2009, 08:32   #3
dialex-m
Корчагінець

: 06.03.2009
: 52
Вес репутации: 34 dialex-m скоро стане відомим

Створюючи ту тему я вже мав свій варіант відповіді. Планував відповісти коли набереться відповідей, але бачу тема не дуже жива. І навіть із того мізеру відповідей, що там є, хтось близький до моєї відповіді. Але хіба ви від кожної жінки вашого оточення хочете сексу? А там тільки одна відповідь по цьому питанню і ще з тієї теми в даний момент виходить, що ми жінок знаем краще ніж себе.. Сам фільм пам'ятаю, але не дуже і все ж там теж є відповідь на назву фільму.

12.03.2009, 21:04   #4
Immortal
я прийду за вами...

: 24.04.2007
: з того світу
: 15
: 2,015
Вес репутации: 64 Immortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот Шепетівки

вони хочуть слухняності, щоб ми виконували всі їхні забаганки, ну і звісно щоб читали їх думки, здогадувалися чого вони хочуть, щоб їм не доводилося навіть нас просити :D

Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

12.03.2009, 23:38   #5
dialex-m
Корчагінець

: 06.03.2009
: 52
Вес репутации: 34 dialex-m скоро стане відомим

а це все одним словом: уваги. Ніно, там теж про увагу говорила і всі її слова можна одним цим же словом об'єднать. І подарунок з малюнку, чи в житті -прояв уваги. Тільки на малюнку жінка -меркантильна. А ми буває даруємо щось, щоб компенсувати недоувагу. І в фільмі, одна була схильна до суїциду, бо на неї уваги не звертали... Назву теми видно на загальному форумі, якщо вже шифруватися, то треба якимось чином і назву теми ховати, бо з назви ж зрозуміло про що в ній говориться

13.03.2009, 16:45   #6
Dj Os
~форумний дідько~

: 27.02.2005
: Sh
: 36
: 3,837
Вес репутации: 92 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?

Immortal о то ти точно сказав...ненавиджу коли мала починає дутись із за того шо я відітєлі не зрозумів шо вона хоче...вони думають шо ми екстресенси якісь..а потім ше білше дуються коли ми не вгадуєм що вони хочуть..

28.04.2009, 15:45   #7
Vent
Почесний користувач

: 23.02.2005
: с инета
: 54
: 1,107
Вес репутации: 58 Vent дуже позитивна особистістьVent дуже позитивна особистістьVent дуже позитивна особистість

Я точно знаю чого в навіть в якій послідовності:
Шубу, квартиру, машину.

28.04.2009, 16:30   #8
Lego
Патріот Шепетівки

: 01.06.2007
: 1,955
Вес репутации: 77 Lego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордиться
Smile Відповідь: Чого хочуть жінки?

Vent, я так понял, полагается на свой личный опыт))) Но стоит ли грести всех под одну гребенку? Думаю, если бы у тебя был бы такой дар как у чувака в фильме ты поменял свое мнение))) (А может и ориентацию) В любом случае большинство - не все!

Последний раз редактировалось Lego; 28.04.2009 в 16:32..

29.04.2009, 01:21   #9
Vent
Почесний користувач

: 23.02.2005
: с инета
: 54
: 1,107
Вес репутации: 58 Vent дуже позитивна особистістьVent дуже позитивна особистістьVent дуже позитивна особистість

:
Vent, я так понял, полагается на свой личный опыт))) Но стоит ли грести всех под одну гребенку? Думаю, если бы у тебя был бы такой дар как у чувака в фильме ты поменял свое мнение))) (А может и ориентацию) В любом случае большинство - не все!
быть может, працивный

28.06.2009, 18:12   #10
Alexxxstayl
Патріот Шепетівки

: 13.11.2008
: Сургут
: 130
Вес репутации: 35 Alexxxstayl на шляху до кращого
Re: Чого хочуть жінки?

ну может не все под одну гребенку но большенство рано или поздно прикодят к одному... машину, шубу, квартирку, ну и детей... хотя я и сам не против иметь отличное семейное благополучие, главное чтоб мнения совпадали!!!

Закладки

Опции темы
Опции просмотра