Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Флейм Тут спілкуємся про теми які не підійшли до жодного з розділів

Старый 11.01.2007, 02:36   #1
lplp
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 lplp поки що незрозуміло

Приветствую, всех!
Зовут меня Павел, лет мне 15, так вот у меня вопрос? Есть ли в нашем городе люди которые занимаються ролевыми играми реального действия, реконструкцией,и т.п. Просто меня заинтересовало это дело и хочу найти потдержку в это деле, ну вообщем если аткие есть прошу отозваться.
Также тем кто тоже как я только увлекся этим делом, тоже отзывайтесь, у меня есть несколько идей, и я уже подготовил множество из них.
С уважением, Каэльтес...
Старый 11.01.2007, 04:33   #2
tred
Гість

Вес репутации: 0 tred поки що незрозуміло

<div class='quotetop'>(Kaeltes @ 11.1.2007, 0:36) [snapback]6986[/snapback]</div>
Цитата:
...у меня есть несколько идей, и я уже подготовил множество из них.
...
[/b]
А голівонька не бо-бо? Чи це іграшки так втягнули, що на логічне мислення взагалі місця в оперативній пам'яті не залишилось?

Поясніть мені темному, шановний Кельтес (саме так нашою рідною, та й псячою мовою теж, прочитаємо напис Kaeltes), як можна мати декілька ідей, але з них підготувати величезну кількість? (Може Ви навпаки хотіли написати?)

З нетерпінням очікую на відповідь!
Старый 11.01.2007, 11:21   #3
lplp
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 lplp поки що незрозуміло

:lol: ЛОЛ, шановний Тред!
Ви хочя б маєте уявленя що таке рольова гра? Як на мене воно в вас відсутьне, тоді чому, ВИ, говорите мені те чого не знаете? І до чого тут іграшки? аА! Можливо ВИ подумали про комп'ютерні? ЛОЛ!
На жаль, судячи з того що ВИ зовсім не маєте уявленя про рольові ігри, а саме цей "топік" їх обговорює, мушу буду закінчити нашу дискусію, повернайтеся, шановний, тоді коли щось дізнаєтесь про цю суб культуру...
Старый 12.01.2007, 01:20   #4
GoBLin
Почесний користувач

Вес репутации: 54 GoBLin скоро стане відомимGoBLin скоро стане відомим
Отправить сообщение для GoBLin с помощью ICQ Отправить сообщение для GoBLin с помощью Skype™

Есть... Точней были ещё в прошлом году... Знакомые этим болели... Не знаю существеет ли ещё их "организация", но знаю точно ездили на сборы и в Киев и в Львов кажися..))

GoBLin вне форума  
Старый 13.01.2007, 01:53   #5
tred
Гість

Вес репутации: 0 tred поки що незрозуміло

<div class='quotetop'>(Kaeltes @ 11.1.2007, 9:21) [snapback]6989[/snapback]</div>
Цитата:
:lol: ЛОЛ, шановний Тред!
Ви хочя б маєте уявленя що таке рольова гра? Як на мене воно в вас відсутьне, тоді чому, ВИ, говорите мені те чого не знаете? І до чого тут іграшки? аА! Можливо ВИ подумали про комп'ютерні? ЛОЛ!
На жаль, судячи з того що ВИ зовсім не маєте уявленя про рольові ігри, а саме цей "топік" їх обговорює, мушу буду закінчити нашу дискусію, повернайтеся, шановний, тоді коли щось дізнаєтесь про цю суб культуру...
[/b]
Шановний Кельтійцю!
Згрубша пояснюючи своє знання рольових ігор скажу так: у козаки-розбійники я теж у Вашому віці грав.
Тепер граюсь у пейнтбол, а подивитись на диваків, які вдягають кольчуги і шоломи та махають мечами відтворюючи ганебні пародії якихось там воєн то можу і з балкону через бінокль...

Будь-ласка, зверніться до http://www.google.com , впишіть туди "рольова гра" відповідною мовою, почитайте, що Вам видасть пошуковик, а тоді доїбіться до мене ще раз, але з конкретними претензіями.

З.І. Я не злий - у мене пам'ять добра, і Вашу фотографію я на своєму компі записав... У Шепетівку приїжджаю рідко, але і тоді знаходжу час,щоб з малолітніми хамами поговорити по печінках (старі хами мене ще пам'ятають і тремтять). Чекай мене, маленький, чекай...
Старый 13.01.2007, 05:19   #6
GoBLin
Почесний користувач

Отправить сообщение для GoBLin с помощью ICQ Отправить сообщение для GoBLin с помощью Skype™

О.... Угрозы началися... tred а не представляеш себе такой картины... Нашёл малолетнего хама, решил с ним поговорить "по печінках", а в результате с вами пообщались и по почкам, и печёнкам... И вообще по всём курсе анатомии :-D :-D :-D

GoBLin вне форума  
Старый 13.01.2007, 11:00   #7
Dr_Livsi
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 41 Dr_Livsi поки що незрозуміло
Отправить сообщение для Dr_Livsi с помощью ICQ

РОлеыве игрушки прикольная тема! У меня друг такой штукой в РОвно занимаеться... Сам пару раз в етом участие. Но вот прокатит ли такая тема в Шепетовке не знаю.. Мона попробывать ;)
Старый 13.01.2007, 15:05   #8
~REFLEXA~
Гуру Шепетівки

Вес репутации: 46 ~REFLEXA~ поки що незрозуміло

В Киеве на Хрещатике много кто таким занимается...я отношусь к этому равнодушно... у каждого разные интересы и хобби
Старый 13.01.2007, 15:30   #9
partisant
Гість

Вес репутации: 0 partisant поки що незрозуміло

Гоблін...
Я ніколи не погрожую - завжди чесно попереджую...

А так на маргінесі... То хто ж це такий хитросракий мене банує і пости висилає в пизду, га?

Приємного банування мого альтер его - цього разу партизана раджу баном йобнути на 3 доби (наступним разом погоджусь на тижневого бана) :mrgreen:

тред.
partisant вне форума  
Старый 13.01.2007, 15:50   #10
GoBLin
Почесний користувач

Tred, во первых ты сам бан попросил... Во-вторых ты там начал выяснять отношения с открытыми ругательствами и оскорблениями в сторону другого участника форума... Согласись ты поступил неверно... И ты сам написал что бы забанили..)) Веди себя как полагается и будет всё нормально..

GoBLin вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра