Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Новини офіційного сайту міста Так як на офіційному сайті нашого міста заборонені коментарі ви можете коментувати їх новини в цьому розділі

05.12.2011, 18:50   #1
patriot87
Гість

: 20.12.2010
: 8
Вес репутации: 0 patriot87 поки що незрозуміло
НЕМА ЗАКОНУ ДЛЯ ВЛАСТІ..!!!!

Всім доброго дня!

Не знаю чи тут де треба пишу так ,що зарання вибачаюся..

Питання таке в нас в фірмі заставили підписатися поголовно на газету "шепетівка" чи щось вроді таке от і питаю : що за газета , кому належить ,яким чином так робить. хтось про неї щось чув.. мабуть якомусь регіоналу кишеню набиваїм чи ні ????

05.12.2011, 19:37   #2
Карабас-Барабас
Турист

: 15.11.2011
: 28
Вес репутации: 0 Карабас-Барабас на шляху до кращого
Re: НЕМА ЗАКОНУ ДЛЯ ВЛАСТІ..!!!!

смішна це газетка. поки що...

05.12.2011, 19:43   #3
Dj Os
~форумний дідько~

: 27.02.2005
: Sh
: 35
: 3,837
Вес репутации: 91 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Відповідь: НЕМА ЗАКОНУ ДЛЯ ВЛАСТІ..!!!!

Жесть)) Я думав тыльки бюджетників таким напрягають)) [HIDE="3"]А ви з якої фірми якщо не секрет?[/HIDE]

05.12.2011, 21:33   #4
Filini
Патріот Шепетівки

: 27.02.2011
: 176
Вес репутации: 30 Filini скоро стане відомимFilini скоро стане відомим

:
Всім доброго дня!

Питання таке в нас в фірмі заставили підписатися поголовно на газету "шепетівка" чи щось вроді таке от і питаю : що за газета , кому належить ,яким чином так робить. хтось про неї щось чув.. мабуть якомусь регіоналу кишеню набиваїм чи ні ????
Саме так, регіоналу, а саме Антонюку Сергію Андріювичу. А хто саме змушує підписуватись? Директор фірми? Радив би фільмувати такі випадки і викладувати сюди.

09.12.2011, 14:10   #5
Boogor
Почесний користувач

: 28.02.2005
: Земляк
: 40
: 368
Вес репутации: 47 Boogor скоро стане відомимBoogor скоро стане відомим

:
Всім доброго дня!

І в чому, власне, полягає мета Вашого допису?
Ви, по команді начальства виписали газету, а потім на форумі написали, що вас гноблять.
То треба було відстояти свою позицію і відмовитись виписувати непотрібну Вам пресу. А після цього надавати ситуації розголосу. І це булоб по совісті.
А так перед начальством Ви паїнька, а на форумі бунтар чи то жертва ситеми котрій всі мають співчувати...
Якась така типово українська поведінка. Нажаль.

Живых лягушат я топлю в алебастре
Охотно туристы
Берут мои нецки

09.12.2011, 16:47   #6
patriot87
Гість

"І в чому, власне, полягає мета Вашого допису?" --- Мета мого запису полягала довідатися що за газета,хто власник. як прикриваючись властю набивати собі кишеню з простих громадян.

"Ви, по команді начальства виписали газету, а потім на форумі написали, що вас гноблять.
То треба було відстояти свою позицію і відмовитись виписувати непотрібну Вам пресу. А після цього надавати ситуації розголосу. І це булоб по совісті. А так перед начальством Ви паїнька, а на форумі бунтар чи то жертва ситеми котрій всі мають співчувати..." -- Нас дійсно заставили написати заяву але ніхто незнав навіщо ,через тижнів два стало відомо, що повиписували нікому непотрібну "Шепетівку" , хотів би я побачити ваші дії в такій ситуації а не теривенити язиком на форумі "які ви паєнька" перед начальством, я просто ще хочу деяке времмя тут пропрацювати, адже всі знають що роботу непогану в Шепетівці знайти дуже важко.

"Якась така типово українська поведінка. Нажаль." -- А ви що психолог ,що критикуєте українців чи можливо москаль? знаєте як кажуть "несудіт і небудете судимі"

Последний раз редактировалось patriot87; 09.12.2011 в 16:50..

09.12.2011, 16:58   #7
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 91 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?

А чому ви так впевнені, що якщо колектив відмовиться підписувати газету то вас одразу попруть з роботи? Радив би вам почитати закони про звільнення працівників. Якщо ви оформлені легально, то вас без причини поперти з роботи не можуть.

09.12.2011, 17:10   #8
Dentist
Модерн

: 23.08.2007
: дурДОМ
: 32
: 1,333
Вес репутации: 58 Dentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайту

Ос, попруть. Знайдуть чого поперти, або ж буде на роботу ходити і коси погляди будуть

09.12.2011, 17:16   #9
Dj Os
~форумний дідько~

Шо попроуть весь колектив разом? Дуже сумніваюсь
Але вже подібна тема піднімалась, там тоже почали нити коли гроші на памятник Ядухі здавали.
Коротше я скажу так, ми живем так як живем не через те шо у нас влада така, а через те шо люди такі лемки, їм срать за пазуху будуть а вони будуть далі плакати. Адже так важко зкооперуватиь навіть в рамкі колективу на роботі.

09.12.2011, 17:44   #10
patriot87
Гість

:
А чому ви так впевнені, що якщо колектив відмовиться підписувати газету то вас одразу попруть з роботи? Радив би вам почитати закони про звільнення працівників. Якщо ви оформлені легально, то вас без причини поперти з роботи не можуть.

Закон я четаю. І ви повині знати що причину звільнити можня для будь кого знайти абино захотіти, навіть при поводом скорочення обсягу фірми

---------- Додано о 15:42 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 15:21 ----------

:
Шо попроуть весь колектив разом? Дуже сумніваюсь
Але вже подібна тема піднімалась, там тоже почали нити коли гроші на памятник Ядухі здавали.
Коротше я скажу так, ми живем так як живем не через те шо у нас влада така, а через те шо люди такі лемки, їм срать за пазуху будуть а вони будуть далі плакати. Адже так важко зкооперуватиь навіть в рамкі колективу на роботі.
не всі люди в колективі одинакові . попруть тільки завзятих бунтарів . кажиш що люди терплять коли їх гноблять , лічно мені втрачати нічого і можу виступити проти начальства але луче працювати ніж вдома сидіти .Тоді постає питання за які шиши жити ,як нізким неспрацюїшся. Лічно мені нежалко тих 70 гриваків за ту газети і нити за них несобираюся . але нема закону для влаті все через жопу роблять аби було вигодно тільки їм . був вислів якоїсь відомої людини "Україна буде жити як франція тільки українців там небуде " такщо панове це деградація націїї яку незупинити.

OS питання : ти десь працюїш чи начитавшись форумів розказуїш про свободу слова?

Последний раз редактировалось patriot87; 09.12.2011 в 17:46..

Закладки

власті..!!!!, закону, нема

Опции темы
Опции просмотра