Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Книга відгуків, скарг та пропозицій Тут можна обговорити заклади, інстанції, служби, посадових осіб нашого міста

10.12.2011, 23:54   #31
Demchuk
Патріот Шепетівки

: 10.11.2011
: Шепетівка
: 27
: 152
Вес репутации: 28 Demchuk на шляху до кращого
Відповідь: Стережіться - Вікнар`Off !!!

Вже всі давно зрозуміли, що ви працюєте з цими Вікнарями і зараз займаєтесь самопіаром.
Заспокойтесь

11.12.2011, 03:41   #32
Filini
Патріот Шепетівки

: 27.02.2011
: 176
Вес репутации: 31 Filini скоро стане відомимFilini скоро стане відомим

:
Супер!!! Класика жанру. Спочатку «не одноразово чув», а потім «на власні очі бачив, чи то вікна, чи то встановлені». Що таке сила маніпуляції... Про впарюваня «а там будь що буде» навіть не йшлося, а лише про те що в адекваті любу ситуацію можна вирішити.
Fillini- браво, я ваш фанат. Достатньо шепнути що в Василя дочка повія, і вже нікого не цікавить що в нього лише одні сини. «Палашка FM» в рубриці «Брехня на селі».
Думаю що нічого нового я вже сказати не зможу.
Романе, я вам лише пояснив, що мої слова не голослівні і я на влісні очі бачив результати роботи Вікнар`Off. Я ставив собі вікна в домівку і попросив поради своїх знайомих, які мені показали мені встановлення вікон від вашого магазину. Мої слова не суперечать один одному. Ситуації потрібно вирішувати не по "понятіям", а по совісті. Клієнт взагалі не має опинятись в таких ситуаціях як автор цієї теми, він не має щось "вирішувати", він має отримати якісний продукт. Всі люди це розуміють, лише ви замість вирішування ситуації з боку власника магазину намагаєтесь відбілити свою репутацію.

12.12.2011, 17:31   #33
vasyok
Шепетівчанин

: 19.09.2009
: 37
: 22
Вес репутации: 0 vasyok на шляху до кращого

Раз мова зайшла за вікна то скажу: мені ставивили вікна хлопці з магазину "Зелений" "Візаж" , питань ніяких поставили супер, добре запінили і відрегулювали. тому рекомендую їх.

P.S Ніякого відношення до тієї фірми не маю, користувався їх послугами два рази, і обидва рази залишився задоволений.

14.12.2011, 23:21   #34
joy
Гість

: 16.11.2011
: 4
Вес репутации: 0 joy на шляху до кращого

Топік - типовий чорний піар. Напевно вони ціни збивають просто комусь.

15.12.2011, 00:01   #35
tomy
Шепетівчанин

: 21.09.2009
: 39
: 22
Вес репутации: 0 tomy поки що незрозуміло

:
Раз мова зайшла за вікна то скажу: мені ставивили вікна хлопці з магазину "Зелений" "Візаж" , питань ніяких поставили супер, добре запінили і відрегулювали. тому рекомендую їх.

P.S Ніякого відношення до тієї фірми не маю, користувався їх послугами два рази, і обидва рази залишився задоволений.
у моих родственников был интересный случай связанный именно с "Зелёным",вобщем заказали мои родственники в зелёном окна(точно не помню,но где-то 3-4 окна),парни из "Зелёного приехали замеряли,через неделю-две привезли окна,вставляли их ещё через неделю,и вот самое интересное - когда начали ставить окна то оказалось что все окна на 10 см. уже чем должны были быть,в итоге никто не стал разбираться кто виноват,окна сразу же забрали и через неделю привезли новые,нужного размера и конфигурации.Понятное дело что ошибаться может каждый,но исправить свою ошибку,зачастую с ущербом для себя,не хочет почти никто.
P.S. для меня не понятна логика нашего народа,как можно экономя 3 рубля бежать в "шарашкину контору",а потом писать отзывы что я попался на крючок?

Закладки

вікна, вікнар`off, двері, обман, сервіс

Опции темы
Опции просмотра