Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Книга відгуків, скарг та пропозицій Тут можна обговорити заклади, інстанції, служби, посадових осіб нашого міста

02.03.2010, 23:48   #1
Dj Os
~форумний дідько~

: 27.02.2005
: Sh
: 36
: 3,837
Вес репутации: 92 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Будівельні матеріали та сантехніка

Підскажіть магазини чи бази де хороші ціни і хороший вибір будівельних матеріалів а також сантехніки.

03.03.2010, 00:23   #2
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

: 24.05.2007
: астрал...
: 4,693
Вес репутации: 123 LuK
Відповідь: Будівельні матеріали та сантехніка

бери бус та їдь у супермаркети Хмельницького чи Рівне.буде дешевше чим у Шепетівці,і вибір на багато кращий
я все там брала ,коли був ремонт

03.03.2010, 00:42   #3
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 92 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?

Був я в Рівному...ціни або такі самі або дорожчі. І хвалені Епіцентри вибором не порадували, не знаю як в Хмельницькому, але сумніваюсь що ситуація значно краща

03.03.2010, 07:34   #4
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

: 24.05.2007
: астрал...
: 4,693
Вес репутации: 123 LuK

глянь Хмельницький Епіцентр.роки 2 назад там було дуже дешево

11.03.2010, 15:12   #5
Yanych
Гість

: 15.06.2009
: 34
: 8
Вес репутации: 0 Yanych поки що незрозуміло
Re: Будівельні матеріали та сантехніка

Dj Os, не скажи, в Ровно в Эпицентре хороший выбор. Но если там нет того что нужно, можно зайти (рядом находится) в Мэтро или Караван (в Экваторе).
А в Шепетовке все торгуют только ходовым товаром. Мне вот сейчас нужно толстую фанеру, никто не привозит даже под заказ.
Можешь съездить на склады возле ст. Подольской, адрес Линника 66 или 74 точно не помню, если ехать от хлеб завода, то все время прямо, не сворачивать.

11.03.2010, 15:49   #6
Dj Os
~форумний дідько~

Каравану вже нема....збанкрутував. А щодо епіцентру то я кажу зі своїх слів те що бачив на власні очі...вибору там немає. Ось наприклад хотів взяти хорошу плитку, так там 80% українського виробництва. Хорошої польскої чи іспанскої плитки там немає.
Ну коротше кажучи збирав по всьому місті потроху в тому числі на складах на подольскій.

Закладки

будівельні, матеріали, сантехніка

Опции темы
Опции просмотра