Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Інтернет Обмін цікавими посиланнями, обговорення провайдерів та різних технічних питань

23.06.2007, 19:10   #11
Kapeluch_D
Гість

: 23.06.2007
: 4
Вес репутации: 0 Kapeluch_D поки що незрозуміло

Я в ГолденМана купляв компютерні ігри, бо не дуже хтілось платити ту ціну що вказана в ТіЕнТі.
Наприклад:
СТАЛКЕР я придбав за 15гр; MAFIA За 15гр; NfS Carbon 15гр; Doom3 15гр; Та ін.
Якщо комусь не подобається то зайдіть в любий CD магазин і купіть в тричі дороще.
Якість товару - на вищому рівні. Замовлення приходить десь через неділю. Всім рекомендую.

23.06.2007, 19:16   #12
GoldenMan
Турист

: 12.06.2007
: 40
Вес репутации: 0 GoldenMan поки що незрозуміло

<div class='quotetop'>(Граф Сен-Жермен @ 23.6.2007, 15:10) [snapback]14125[/snapback]</div>
:
Я в ГолденМана купляв компютерні ігри, бо не дуже хтілось платити ту ціну що вказана в ТіЕнТі.
Наприклад:
СТАЛКЕР я придбав за 15гр; MAFIA За 15гр; NfS Carbon 15гр; Doom3 15гр; Та ін.
Якщо комусь не подобається то зайдіть в любий CD магазин і купіть в тричі дороще.
Якість товару - на вищому рівні. Замовлення приходить десь через неділю. Всім рекомендую.
[/b]

Ну, з вами ми мали справу, ще до того як сайт було запущено.

Дякую за підтримку.

<div class='quotetop'>(Шепетівчанин @ 23.6.2007, 10:06) [snapback]14117[/snapback]</div>
:
Це хороша ідея, тільки треба більше товару в каталог, а то вибирати нема з чого!
[/b]

Народ, давайте так! Аби каталог не створювався в пусту - викладайте те що б ви хотіли бачити в ньому в першу чергу.

23.06.2007, 19:28   #13
Dj Os
~форумний дідько~

: 27.02.2005
: Sh
: 36
: 3,837
Вес репутации: 92 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?

GoldenMan попрошу без лишньої реклами, те що в тебе Сталкер коштує всього 15 грн говорить про те шо товар не сертифікований, В ТіеНТі він весь є сертифікованим і ціни там дуже низькі. Надалі прошу обговорювати лише факт інтернет магазину без рекламних закидів та слоганів.

25.06.2007, 09:56   #14
GoldenMan
Турист

d>GoldenMan попрошу без лишньої реклами, те що в тебе Сталкер коштує всього 15 грн говорить про те
d>шо товар не сертифікований, В ТіеНТі він весь є сертифікованим і ціни там дуже низькі. Надалі прошу
d>обговорювати лише факт інтернет магазину без рекламних закидів та слоганів.

Згоден. Власне цей нюанс цілком зрозуміло висвітлений у розділі з дисками.

Хоча практика показує що сертифікований товар не завжди (біда в тому, що дуже не завжди) якісний. Спробуйте знайти в магазині хоча б ту саму Mafia з синхронним перекладом та перемальованими текстурами.. Вам пощастило, якщо знайшли.

Що вже й говорити про повні версії Silent Hill і тому подібні неприємні закономірності.

26.06.2007, 21:59   #15
Big Boom
Еліта Шепетівки

: 21.11.2006
: 356
Вес репутации: 42 Big Boom на шляху до кращого

Ага, а у меня знакомый Готику № покупал лицензионную, скачал поломаную версию из сети и слепил все в прекрассную игру... а если нет сети... но это ужо другая тема

16.08.2007, 13:35   #16
Immortal
я прийду за вами...

: 24.04.2007
: з того світу
: 15
: 2,015
Вес репутации: 64 Immortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот Шепетівки

Хлопаки і дівахи, приобров я на днях у цьому інет-магазинчику диски. Готіка-3, на мій подив майже ліцензійна З тих пір як почав бродити чуваком то проблем поки не виникало, переклад прикольний, грузинські акценти мене прикололи трохи. Бо пам"ятаю запустив колись я другу Готіку пальону. Говорять по німецькому, а субтитри такі кончані, натерпівся я з нею. Зато є і "+", підучив трохи німецької А ця Готіка прикольна , навіть запускається без диска. І ціна всього, як кілька бутилок дешевого пива ДЯКУЮ ЗА ДИСК!!!

Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

16.08.2007, 15:00   #17
GoldenMan
Турист

Дякую Immortal за оцінку. Приємно чути що ви задоволені.

Ресурс у своєму початковому вигляді перестає існувати.

Метафізик залишився задоволеним, я, з рештою, теж. Тепер сайт спеціалізуватиметься лише на дисках (тому розділу, що в підтвердження усім очікуванням приносив найбільший прибуток). Інші товари будут публікуватись через дошку оголошень цього порталу (тому, частіше туди заглядайте).

P.S. Шепетівчанин - цікавий у вас ресурс.. Мені особливо сподобався розділ з поповненням рахунку... :hah:

23.01.2008, 11:03   #18
Demetrius
Патріот Шепетівки

: 27.10.2007
: 142
Вес репутации: 38 Demetrius поки що незрозуміло

Доброго дня хлопчики і дівчата (і всі інші).

Відбулось те, на що дехто з вас чекав – Шепетівський Інтернет-магазин знов працює.
Ми повернулись і сподіваємось, що наше повернення приверне ще більшу увагу декого з вас.

Що змінилось:
- По-перше – ціни, ціни стали практично мінімальними, думаємо деяка публіка це оцінить, "оцінить-ціни" .
- Замінено середовище сайту.
- Став доступни пошук по сайту, те чого так сильно хотіли більшість користувачів.
- Замовляти товари тепер можна безпосередньо з сайту, реєструватись при цьому не потрібно.

Будуть й інші нововведення, оцінюйте поки ці, і купляйте, купляйте, купляйте...

Як новий представник, я природньо готовий відповісти тут на ваші запитання й послухати побажання.

Заходь на http://GoldenBox.Shepetivka.net/ !

FUCK'EM AND THIER LAW

23.01.2008, 18:25   #19
ВаДян
Почесний користувач

: 07.11.2007
: Шепетівка
: 30
: 788
Вес репутации: 46 ВаДян дуже позитивна особистістьВаДян дуже позитивна особистість

а музику ніяк не мона продавати? А?
Хотілося, щоб були альбоми різних виконавців...та різних жанрів...

Звук на полную ,люблю, плюс душевно больной – не потому что псих, а просто - я болею душой

23.01.2008, 18:38   #20
Demetrius
Патріот Шепетівки

: 27.10.2007
: 142
Вес репутации: 38 Demetrius поки що незрозуміло

Э в планах.
Говоріть в яких напрямках і яких виконавців - обов'язково буде, аби була рентабельність.

Як вам новий сатй?

Власне з NTL, наприклад, є мало, так як я для себе залишав - те що подобається, а от з класики репа - купа. Загалом знайдеться все - якщо хочете - можете поки просто зв'язатись з нами, ми скажемо ціну й найменування того що вам буде потрібно.

FUCK'EM AND THIER LAW

Закладки

Опции темы
Опции просмотра