Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Автомобілі Все що пов'язано з засобами пересування

Старый 29.12.2009, 18:49   #1
Boogor
Почесний користувач

Вес репутации: 43 Boogor скоро стане відомимBoogor скоро стане відомим
Отправить сообщение для Boogor с помощью ICQ
По умолчанию На якій АЗС заправляєтесь?

Стала моя машинка глохнути і погано їхати, підозра впала на неякісние пальне, постійно заправлявся на ANP скарг не було, а тут така кака. Поцікавився в знайомих, що теж там заправляються, розказують що в них таке саме з машинами робиться. Видно завезли якогось гімна і продають під видом бензину.

Живых лягушат я топлю в алебастре
Охотно туристы
Берут мои нецки
Boogor вне форума  
Старый 29.12.2009, 19:01   #2
praporschik
Почесний користувач

Вес репутации: 36 praporschik дуже позитивна особистістьpraporschik дуже позитивна особистістьpraporschik дуже позитивна особистість
По умолчанию Відповідь: На якій АЗС заправляєтесь?

р АНР-це на шешукова?якщо там,то може бути.спробуй укр нафта біля автовокзалу.не гарантую що поможе,але майже завжди там заправляюсь.авто ФОРД-ТРАНЗИТ 1988 р.2л карб.,
якщо відчуваю що машину глючить,міняю заправку.спробуй ЛУКОЙЛ.хоча пішли холода,можливо пора промити карбюратор(якщо карбюратор),або змінити свічки запалювання.
praporschik вне форума  
Старый 29.12.2009, 19:13   #3
Boogor
Почесний користувач

Цитата:
Сообщение от praporschik Посмотреть сообщение
р АНР-це на шешукова?якщо там,то може бути.спробуй укр нафта біля автовокзалу.не гарантую що поможе,але майже завжди там заправляюсь.авто ФОРД-ТРАНЗИТ 1988 р.2л карб.,
якщо відчуваю що машину глючить,міняю заправку.спробуй ЛУКОЙЛ.хоча пішли холода,можливо пора промити карбюратор(якщо карбюратор),або змінити свічки запалювання.
Проблеми почались якраз тоді коли мороз відпустив, є підозри на те що конденсат розмерзся в баку, але звідки з нормального бензину візьметься велика кількість конденсату? Аналогічні проблеми як мнімум ще в 2-х людей. Про укрнафту і авіас теж не найкращі відгуки, сам правда цю машину там не заправляв. Зганяю мабуть на Лукойл.

Охотно туристы
Берут мои нецки
Boogor вне форума  
Старый 29.12.2009, 19:36   #4
praporschik
Почесний користувач

Вес репутации: 36 praporschik дуже позитивна особистістьpraporschik дуже позитивна особистістьpraporschik дуже позитивна особистість

СПРОБУЙ МОЖЛИВО ДОПОМОЖЕ.РОЗМЕРЗЛОСЬ ПІШЛА ВОЛОГА.ЯКЩО Є МОЖЛИВІСТЬ ВИЇДЬ НА ТРАСУ ПРОЖЕНИ МАШИНУ В ОДНОМУ РЕЖИМІ,БО ПО МІСТУ1-2-3 ТО НА ЇЗДА.
praporschik вне форума  
Старый 29.12.2009, 19:59   #5
Symbioz
Почесний користувач

Вес репутации: 37 Symbioz дуже позитивна особистістьSymbioz дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для Symbioz с помощью ICQ

В мене колись почав гудіти бензонасос - спєци сказали, що потрібно його міняти. Наїздив на цьому гудящому бензонасосі 10 тис.км. - думав доб'ю тоді його поміняю. Так і зробив, але добре що взяв насос з розборки, а свій віддав на відновлення. Корочє лоханувся... Виявилось, що коли намагався заправлятись якісним бензином (ОККО, ВОГ, Лукойл з присадками для чистки інжекторів) змив ним в баку осад, який потрапив на сітку бака - і вона забилась. І забилась до такої міри, що машина глохла, міг їхати тільки постійно переключаючись з 2-ої на 3-ю і навпаки... Промив бак - насос перестав гудіти - машинка їздить. Тепер намагаюсь заправлятись на ВОГ (Полонне, Білогір'я, Ізяслав) ОККО (Нетішин), ВЕСТА (Славута), Лукойл (Кам'янка). В Шепетівці тільки біля автовокзалу - УкрНафата.
Старый 29.12.2009, 20:48   #6
Boogor
Почесний користувач

Вернувся з Кам"янки )))) поки не глохло, правда ногу з "гашетки" не знімав ))))

Сімбіоз, по поводу ВОГу Ізяславськго, він якийсь стрьомний вигляд має, крім того знайомий водій розказував що там на ВОГовську картку не заправишся, тільки за налічман. Мені це здається трохи дивним. В Полонному здається теж на нормальну АЗС то не схоже.

Охотно туристы
Берут мои нецки
Boogor вне форума  
Старый 30.12.2009, 03:24   #7
Symbioz
Почесний користувач

Вес репутации: 37 Symbioz дуже позитивна особистістьSymbioz дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для Symbioz с помощью ICQ

За Ізяслав - дійсно трохи стрьомно (але я там 2-3 рази заправлявся), проте в Полонному і Білогір'ї можна заправитись по картці. Мій знайомий з Полонного незадоволений їхнім ВОГом, проте я вже помітив ща на тому бензині і машинка краще їде і витрати трошки меньші.
Старый 30.12.2009, 19:55   #8
Immortal
я прийду за вами...

Вес репутации: 59 Immortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот Шепетівки

Ізяславський ВОГ не то що стрьомний, він палівний. Одного разу заправлявся по карточці там. Вийшов з мащини, до заправщика кажу "10 літрів". Прийшов розраховуватися карточкою, а мені кажуть що карточок не приймають. Но пальне вже було в баку ))) Кажу або беріть карточку, або я їду так (за безкоштовно) бо грошей в мене не було. Заправщик був в шоці, получається що за свої гроші заправив. Но мене відпускати не хотіли ))). Тоді я попросив в них книгу скарг. ЇЇ в них не було!!! Після невеличкої дискусії і кілька нецензурних слів і посилань на "волохату лапу" вони таки зателефонували до начальниці. І вона мені сказала що ВОГом вони не торгують і тому по карточці не заправляють, а зелена вивіска в них по контракту ще до нового року проплачена. Це було на початку жовтня, так що розводять вони народ вже давно, робіть висновки )))

Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Immortal вне форума  
Старый 30.12.2009, 20:48   #9
Boogor
Почесний користувач

Якщо це дійсно так, якщо ВОГ так продає право користування своїм брендом, то можна робити висновки про всю їхню мережу в цілому...

Охотно туристы
Берут мои нецки
Boogor вне форума  
Старый 06.01.2010, 01:53   #10
Klon
Почесний користувач

Вес репутации: 31 Klon скоро стане відомимKlon скоро стане відомим

там дешевше і де ближче на, карош Авіас, захлох ніразу плюс це є, один можливо )))
Klon вне форума  

Закладки

Метки
азс, заправляєтесь, якій

Опции темы
Опции просмотра