Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Інтернет Обмін цікавими посиланнями, обговорення провайдерів та різних технічних питань

Старый 21.10.2011, 16:31   #91
Admin
Адмін

Вес репутации: 48 Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?
По умолчанию Відповідь: Інтернет від Інтерлінк

Ви що представник інтерлінку, що відповідаєте за них?
Щодо РЕСу то по-перше коли їм телефонуєш трубку брали завжди, по-друге Інтерлінк це інтернет-провайдер, а всі поважаючі себе інтернет-провайдери завжди повідомляють які несправності в них стались і коли приблизно їх полагодять.

Admin вне форума  
Старый 21.10.2011, 17:07   #92
Vent
Почесний користувач

Вес репутации: 52 Vent дуже позитивна особистістьVent дуже позитивна особистістьVent дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для Vent с помощью ICQ

Цитата:
Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
Щодо РЕСу то по-перше коли їм телефонуєш трубку брали завжди, по-друге Інтерлінк це інтернет-провайдер, а всі поважаючі себе інтернет-провайдери завжди повідомляють які несправності в них стались і коли приблизно їх полагодять.
Да Я представник їх, ще з часів до того Як вони зявились у Шепетівці.
А про телефон любязний розбирайтеся з укртелекомом, т.к. завжди у офісі Інтерлінку беруть трубку і відповідають з 9-00 до 18-00 у робочі дні.
Шось Я не пригадую коли Києвстар повідомляв шо в них будуть проблеми з пятниці по понеділок ті, та Укртелеком жодного разу не повідомляли, чи вони не поважаючі себе?

Vent вне форума  
Старый 21.10.2011, 17:11   #93
Квіточка
Гість

Вес репутации: 0 Квіточка поки що незрозуміло

Цитата:
Для того щоб зрозуміти наскільки важко дати відповідь кільком сотням людей на одне і теж запитання не потрібно бути представником їхньої фірми.Якщо Ви не працювали в такій сфері то ви цього не зрозумієте.

---------- Додано о 16:11 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 16:08 ----------

Цитата:
Сообщение от Vent Посмотреть сообщение
Да Я представник їх, ще з часів до того Як вони зявились у Шепетівці.
А про телефон любязний розбирайтеся з укртелекомом, т.к. завжди у офісі Інтерлінку беруть трубку і відповідають з 9-00 до 18-00 у робочі дні.
Шось Я не пригадую коли Києвстар повідомляв шо в них будуть проблеми з пятниці по понеділок ті, та Укртелеком жодного разу не повідомляли, чи вони не поважаючі себе?
Я з вами цілком згідна.))))))))))))))
Квіточка вне форума  
Старый 21.10.2011, 17:53   #94
Admin
Адмін

Вес репутации: 48 Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?

Цитата:
Ви мене не зрозуміли, від поломок не застрахований ніхто. Я не кажу що вони мали повідомити про поломку зазделегіть. Я кажу про те що коли поломка вже сталась, то провайдер зобов'язаний повідомити про неї на свому сайті або хоча б відповідати на телефонні дзвінки. Чимало моїх знайомих телефонували і в офісі не брали слухавку.

Admin вне форума  
Старый 21.10.2011, 21:09   #95
akela1982
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 26 akela1982 скоро стане відомимakela1982 скоро стане відомим
Отправить сообщение для akela1982 с помощью Skype™

а я дозвонился с первого раза
выяснил что интернета нет и неизвестно когда появится
но киевстар на такой же звонок начал делать из меня дурака

---------- Додано о 20:05 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 20:00 ----------

с другой стороны причину отсутствия интернета не всегда сразу можно локализовать и определиться когда она будет устранена. кроме того нетишинские админы форума как бы не всегда в курсе наших проблем а на наш сайт интерлинка мало количество посетителей потому на нем и нету новостей

---------- Додано о 20:09 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 20:05 ----------

для людей требующих надежного подключения к всемирной паутине рекомендовал бы держать резервный интернет и роутер с двумя входами и балансировкой нагрузки и файловером
админ точно мог бы себе позволить такую вещь чтобы не заводить на форуме дискуссий по вопросам какие провайдеры плохие
а провайдеры у нас в городе все не без греха
akela1982 вне форума  
Старый 21.10.2011, 21:18   #96
Vent
Почесний користувач

Вес репутации: 52 Vent дуже позитивна особистістьVent дуже позитивна особистістьVent дуже позитивна особистість

Цитата:
Сообщение от akela1982 Посмотреть сообщение
для людей требующих надежного подключения к всемирной паутине рекомендовал бы держать резервный интернет и роутер с двумя входами и балансировкой нагрузки и файловером
админ точно мог бы себе позволить такую вещь чтобы не заводить на форуме дискуссий по вопросам какие провайдеры плохие
а провайдеры у нас в городе все не без греха
Полностью согласен. Админ не поднимай бучу из ничего. А то будешь как тот питерский клоун "НИ ЕДИНОГО РАЗРЫВА!!!!!!" (http://www.youtube.com/watch?v=BsjAzOGe0cI) даже фубу тебе с ним подарю!

P.S. Админ без обид но Ты для меня похож на абонента Уральского )))

Vent вне форума  
Старый 22.10.2011, 01:58   #97
Admin
Адмін

Я апелюю до вас від всіх абонентів Інтерлінку, які на протязі дня звертались в чат підтримки сайту, хоч він і не являється чатом підтримки провайдеру. Вже вкотре наголошую - повідомлення на офіційному сайті значно спростило би життя як працівникам Інтерлінку так і їх клієнтам.
Особисто в мене взагалі інший провайдер, стосовно Інтерлінку я все сказав. Не бачу сенсу надалі обговорювати одне і те саме по другому колу.

Admin вне форума  
Старый 22.10.2011, 21:07   #98
Vent
Почесний користувач

Цитата:
Я апелюю до вас від всіх абонентів Інтерлінку, які на протязі дня звертались в чат підтримки сайту, хоч він і не являється чатом підтримки провайдеру. Вже вкотре наголошую - повідомлення на офіційному сайті значно спростило би життя як працівникам Інтерлінку так і їх клієнтам.
Особисто в мене взагалі інший провайдер, стосовно Інтерлінку я все сказав. Не бачу сенсу надалі обговорювати одне і те саме по другому колу.
Нема кому адмінити, реорганізація понімаєшлі. І взагалі скоріш за все сайту та форуму не буде Шепетівського, також можливо і порталу.
Якшо бажаєте АДМІНе то можете вести рубріку "погода на завтра" тіпа коли і на скільки пропаде інтернет по прогнозам Вашим і т.п.

Vent вне форума  
Старый 16.11.2011, 19:54   #99
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 86 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Цитата:
Для того щоб зрозуміти наскільки важко дати відповідь кільком сотням людей на одне і теж запитання не потрібно бути представником їхньої фірми.Якщо Ви не працювали в такій сфері то ви цього не зрозумієте.
Автовідповідч поставте.
Блін сьогодні знову не було нету пів дня, звонив двічі...трубку навіть не брали. Шо в них опять не так? Пару ж тижнів все нормально працювало
Старый 16.11.2011, 23:54   #100
Dentist
Модерн

Вес репутации: 53 Dentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайту
Отправить сообщение для Dentist с помощью ICQ

Цитата:
Сообщение от Dj Os Посмотреть сообщение
Пару ж тижнів все нормально працювало
а чого так багато? непорядок...

Закладки

Метки
интерлинк, сдох, только

Опции темы
Опции просмотра