Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Культура Про культуру, заходи та афіша подій

Старый 24.08.2007, 04:43   #31
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 88 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

гість ну ти вже реально за**бав, що не пост аби шось накалаякати типу Dj Os відстій, це ж як я когось дістав...жах))) виліз вже з підпілля і признайся хто ти, доки я не почав випалювати як Башика.

zloizritel де це ти бачив шоб хтось комусь зади вилизував за гроші? А взагалі смішно читати "Я роблю ставку на Хмельничан та Київ", який же дурень поїде в забиту провінцію з Києва?

А взагалі якщо вам так не подобається те що має бути то і не треба приходити, навіщо час дарма втрачати? А люди прийдуть і оцінять самі. Для чого стільки уваги?

Шановні можете пускати тут туману скільки заманеться, люди все бачать, вони як ви кажете не "борсуки"
Старый 24.08.2007, 12:30   #32
GoBLin
Почесний користувач

Вес репутации: 53 GoBLin скоро стане відомимGoBLin скоро стане відомим
Отправить сообщение для GoBLin с помощью ICQ Отправить сообщение для GoBLin с помощью Skype™

Зачем судить то, чего вы ещё не видели? Кажеться, критиковать есть смысл только после тогда, когда произойдёт событие, в даном случае опен, зритель, возьми тот же автобус, привези своих 100-150 человек, посмотри что сдесь будет, а потом если что нить не понравится отпиши здесь...
А ещё лучше, как ты говорил,что Вы там у себя устраиваете, устройте и тут... Тогда можна будет действительно убедиться в весомости твоих слов... А так, тут просо переливаете с пустого в порожнє,а толку никакого...

GoBLin вне форума  
Старый 24.08.2007, 14:28   #33
Sten
Турист

Вес репутации: 0 Sten поки що незрозуміло

<div class='quotetop'>(GoBLin @ 24.8.2007, 11:30) [snapback]17484[/snapback]</div>
Цитата:
Зачем судить то, чего вы ещё не видели? Кажеться, критиковать есть смысл только после тогда, когда произойдёт событие, в даном случае опен, зритель, возьми тот же автобус, привези своих 100-150 человек, посмотри что сдесь будет, а потом если что нить не понравится отпиши здесь...
А ещё лучше, как ты говорил,что Вы там у себя устраиваете, устройте и тут... Тогда можна будет действительно убедиться в весомости твоих слов... А так, тут просо переливаете с пустого в порожнє,а толку никакого...
[/b]
Респект тобі чувак о це толк !!!!!. Стосовно моїх коментів що до опена це були лише побажання, та пропозиції. Я виходив з власного досвіду організації вечірок і не хотів нікого образити особливо організаторів. Стосовно приїхати - хіба що я один, автобус до вас нам буде коштувати близько 250 гр. для 25 чоловік, народ хоче драйву, хаус вони сприймають в жару на пляжі, це прикольно бо мінімум витрат для організаторів, і максимум драйву для народу (жаль літо пройшло а я такого паті не влаштував).

Стосовно провести щось в вас я не проти, якщо є бажаючі що це зможуть сприйняти. Але так як я не місцевий мені потрібна підтримка в організаційному плані. Кому цікаво
тел. 80939830281. (після 20:00)
ISQ 190011030
сайт www.skaip.info

Dj Os - стосовно "задів" просто не можу повірити що це ви самі скинулись. Що стосується київського натовпу в нас дуже багато студентів які вчаться в Київі, вони дуже часто їдуть з друзями, провінція це вільна зона де можна потусити так як тобі хочется. Саме головне інформаційність натовпу. Через наше місто ходять прямі маршрутки через кожні пів години, так що потенціал є, нема грошей щоб реалізувати прогресивні проекти. Хмельницький - на останні 4 рок сейшени - стабільно 50-70 чоловік , ми для них замовляєм автобуси, які привозять і відвозять натовп.
Sten вне форума  
Старый 24.08.2007, 15:43   #34
Lego
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 73 Lego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордиться
Отправить сообщение для Lego с помощью ICQ

zloizritel, я не буду с тобою сперечатись стосовно того, як я розмовляю на рiднi мовi, тому що ти навiть зi мною не спiлкувався. А стосовно "Характерного козацтва" - чувак, давай я cам буду вирiшувати куди i за чим менi iдти. :D Ок?

KISS FM або STARNet FM - это рульно, но ты бы еще и Europa+ послушал, а точнее программу Garage... там Viper, Suhov и Полина зажигают. Табе наверное знакомы по Казанскому проекту Garage Sound System... Мож и про них чего-то "интересное" скажешь... какой нынче house... их назовешь пиджеями... Но к чему все это? (Кстати, первоначально именно они планировались на выступление)

И вообще, со стороны посмотришь - каждый второй готов просто "разорвать" публику, но делает ли кто-то что-нибудь для этого???? Покуражить в провинции для настроения... разве это и есть то, что развивает клубную культуру в конкретном городе? Сомневаюсь...

Вот и делаешь выводы для себя: хочешь что-нибудь организовать, деньги бабахаешь, людей подрываешь, а тебе в ответ куча критики с морем амбиций...

Получается: "У нас своих джедаев полно, но выступать в Шепетовке - ноль! А так как мы не выступаем, то и вам москали делать здесь нех... И виноваты в этом непродвинутая публика, погода, тормознутость организаторов, но только не мы... мы ведь супер, возглавляем ТОР 100 DJ"

Простой вопрос - где результаты?

А нема! И у самого пропадает настроение что-нибудь делать...

Тебе чувак, конечно, респект, но давай как-нибудь без детского сада и лишних наворотов типа "Він все одно не приїхав бо зараз ніжется на «КАЗАНІ» з гарними дівками" Ок?
Старый 24.08.2007, 16:36   #35
Андрей
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 38 Андрей на шляху до кращого
Отправить сообщение для Андрей с помощью ICQ

Гість, пи*дуй на*уй, добре? Засунь своє тупе *бало десть подалі від цього форуму, щоб тут тобою не смерділо. Поражаюсь, де стільки фраєрів обісраних появилось?
Старый 24.08.2007, 18:53   #36
гість
Турист

Вес репутации: 0 гість поки що незрозуміло

<div class='quotetop'>(Андрей @ 24.8.2007, 12:36) [snapback]17495[/snapback]</div>
Цитата:
Гість, пи*дуй на*уй, добре? Засунь своє тупе *бало десть подалі від цього форуму, щоб тут тобою не смерділо. Поражаюсь, де стільки фраєрів обісраних появилось?
[/b]

Явно Андрію не сподобалось,що говорять про його друзів.ось така культура!!!!!

Ос вичіслй скільки хочеш,думаеш хтось цього боїться?????цікаво з росії сюди їдуть і це не село,а вот з Хмельницька в Старкон- то це нічо.але ти даеш

zloizritel,не звертай уваги!!!!!!!!!!!!всі пишуть,щоб ти шось показав,думаю хай трохи пройде часу і все буде видно,адже попереду на шепетівку чекає супер бомба.давай не заважати,хай тішаться!!!!
гість вне форума  
Старый 24.08.2007, 19:18   #37
Dj Neon
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 35 Dj Neon поки що незрозуміло
Отправить сообщение для Dj Neon с помощью ICQ

Вот не пойму откуда такая ненавесть к русским ди-джеям???
Тут некоторые Коня хвалят, а вы знаете что Конь сам с москвы в 2000 году на украину переехал... там он был далеко не первым, а на Украине уже в 2001 году возглавил топ 100 ди-джеев, соотвецтвенно можно зделать выводы что сильнее база ди-джеев именно в России и думаю спорить не стоит, да и ди-джеев там на много больше, вот даже в таких городах как шепетовка как минимум 10-15 ди-джеев и хотябы 2-3 клуба (нормальных), а в Шепетовке 0... да и в Старконе ситуация не лучше... так что думаю споры здесь лишние... :wink:

zloizritel, "DJ Czesslove 2005 рік (74) 2006 (84) згідно мат рівняння (Dj Neon не читай бо це математика )" ... и к чему это??? не надо делать других тупее и ниже себя... ты меня не знаешь и я тебя тоже думаю это лишнее... И вообще почему у тебя такой интерес к этим опен эирам??? это ж не у вас в городе... к тому же я знаю некоторых ваших ди-джеев... и знаешь с ихних слов у вас там далеко не Ибица))) :smile:

А Шепетовчанам хочу пожилать удачи и хорошего настроения!!!

P.S.: поздравляю всех з Днём независимости!!! :D/
Старый 24.08.2007, 19:46   #38
Андрей
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 38 Андрей на шляху до кращого
Отправить сообщение для Андрей с помощью ICQ

<div class='quotetop'>(гість @ 24.8.2007, 17:53) [snapback]17498[/snapback]</div>
Цитата:
Явно Андрію не сподобалось,що говорять про його друзів.ось така культура!!!!!
[/b]
Та ти що? Взагалі моя культура, а тим більше моїх друзів тебе не повинна турбувати. А ти хто взагалі такий?
Старый 25.08.2007, 03:30   #39
Sten
Турист

Вес репутации: 0 Sten поки що незрозуміло

Народ !!! Щось мені здається що ми все далі і далі відходемо від основної теми та лиємо воду і «Г****О» один на одного.
Взагалі то ваше «село» (щоб не було обідно кажу «пардон» місто ) від мого не дуже сильно відрізняється. Не кожну неділю ми тусуємось на «ОПЕНАХ». Стосовно того чого я так цікавлюсь – тому що я з задоволенням їду на різні подібні заходи, тимпаче якщо це не далеко. « к тому же я знаю некоторых ваших ди-джеев... и знаешь с ихних слов у вас там далеко не Ибица)))» цікаво кого саме ти знаэш, в нас їх, аж 4, двоє вже місяць на «КАЗАНІ» працують, один відійшов від справ (сімья, дружина , вже не до забав ),це ті люди які вміють відрізнити доплейт від мікса і навпаки.
Прошу залишіть DJ Коня в спокої, я його привів для прикладу , людині напевно гикнулось не один раз за 2 дня.
Lego – ось тепер і ти мене зрозумів Viper представляє лейб Garage Sound System (GSS) організатор та й взагалі талановита людина яку варто послухати. Доречі TOP 100 DJ России 2004 - 20 место TOP 100 DJ России 2005 - 9 место TOP 100 DJ России 2006 - 9 место, грає House, Techno (2 напрямки а не один ), ось про що я говорив. Це рівень світової сцени, як я кажу зірочка.
Організатори – я розумію що в вас і без мене голова болить, але стосовно Line-Up, DJ грають по годині але два дні, вам не здаеться що людині яка вже чула сет 31 числа 8 буде не цікаво. Скільки тусуюсь таке бачу вперше. Правда був такий випадок на тогорішньому «КАЗАНІ» (вже правда самому смішно але …) називався «ХІД КОНЕМ» коли DJ Кінь грав з 21:00-23:00 а потім з 01:00 - 03:00 . І ще питання звук , сцена, світло, що саме плануєте ??? (будуть якісь шоу-балети, МС, Виджеинг.)
Sten вне форума  
Старый 26.08.2007, 13:16   #40
GoBLin
Почесний користувач

Вес репутации: 53 GoBLin скоро стане відомимGoBLin скоро стане відомим
Отправить сообщение для GoBLin с помощью ICQ Отправить сообщение для GoBLin с помощью Skype™
Smile

26 число, через 4 дня опен, на котором должно быть много народа... Вот только одна проблемка, весь этот народ и понятия не имеет где он должен быть 31 числа... И даже не знает что вообще где то должен быть:@...
Мож Вы хотя бы место проведения скажете? Хотя бы нам - форумчанам, мы никому не расскажем, если это тайна...ного народа... Вот только одна проблемка, весь этот народ и понятия не имеет где он должен быть 31 числа... И даже не знает что вообще где то должен быть:@...
Мож Вы хотя бы место проведения скажете? Хотя бы нам - форумчанам, мы никому не расскажем, если это тайна...

GoBLin вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра