Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Комп'ютерні проблеми Питаєм і даєм відповіді по налагодженню комп'ютерів

Старый 09.11.2008, 21:05   #1
shara01
Як Валя Котик

Вес репутации: 29 shara01 поки що незрозуміло
Thumbs up

Вчора мій ПК робив 14 год. і тут раптом не стало світла, через минут 30 появився свєт, включаю компа я на екрані вискакує надпис на синьому фоні і на англ. мові. Там писало шось тіпа ВИКОНУЄТЬСЯ ПОШУК СИСТЕМНИХ ФАЙЛІВ НА ДИСКУ С - шось тіпа цього (1 стадія з 3). Проходе 10 сек. і починається ще якийсь пошук. проходе 100% і закінчується 2 стадія, яка триває не знаю скільки. бо я нажав Reset, а коли запустилась знов 1 стадія я нажав Enter і почалась нормальна загрузка системи. Сьодні 2 рази включав компа і все повторюється. Таке вперше за 3 роки. Шо мені робити?

а, і ше забув написати, шо перестав копіювити або вставляти. Текст вирізати можна, а вставити ні. Пробував і мишкою і кнопками. Саме після оцього синього екрану. :-x
Старый 09.11.2008, 21:25   #2
X_miRex
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 33 X_miRex поки що незрозуміло
Отправить сообщение для X_miRex с помощью ICQ

Попробуй підождати при загрузкі компа шоб воно все зробило (ті 3 стадії)...... Я точно незнаю що це таке але знаю шо після того як вирубати комп не так як треба то воно може зявитися, і про вмикані треба просто підождати щоб воно виправило всі помилки.....
Старый 09.11.2008, 21:28   #3
Anykey
Почесний користувач

Вес репутации: 32 Anykey скоро стане відомим

<div class='quotetop'>(Graf @lex @ 9.11.2008, 20:05) [snapback]51912[/snapback]</div>
Цитата:
Вчора мій ПК робив 14 год. і тут раптом не стало світла, через минут 30 появився свєт, включаю компа я на екрані вискакує надпис на синьому фоні і на англ. мові. Там писало шось тіпа ВИКОНУЄТЬСЯ ПОШУК СИСТЕМНИХ ФАЙЛІВ НА ДИСКУ С - шось тіпа цього (1 стадія з 3). Проходе 10 сек. і починається ще якийсь пошук. проходе 100% і закінчується 2 стадія, яка триває не знаю скільки. бо я нажав Reset, а коли запустилась знов 1 стадія я нажав Enter і почалась нормальна загрузка системи. Сьодні 2 рази включав компа і все повторюється. Таке вперше за 3 роки. Шо мені робити?

а, і ше забув написати, шо перестав копіювити або вставляти. Текст вирізати можна, а вставити ні. Пробував і мишкою і кнопками. Саме після оцього синього екрану. :-x
[/b]
Із-за раптового вимкнення виникли помилки в файловій структурі диску С. Запускається програма chkdsk.exe для пошуку і виправлення помилок. Причому запускається в 3 етапи, з перезагрузкою комп"ютера. Може виконуватись досить довго, обов"язково треба дочекатись. Інакше все повториться. Якшо не помагає, запусти перевірку диску С з вінди, і також дочекайся завершення. Це потребує монопольного доступу до диску, тимчасово вимкни антивірус. Якшо і це не допоможе, то краще переінсталювати вінду з форматуванням диску С (НТФС). Тим більше, в тебе якісь глюки з"явились з копіюванням-вставкою.
Anykey вне форума  
Старый 09.11.2008, 21:34   #4
shara01
Як Валя Котик

<div class='quotetop'></div>
Цитата:
запусти перевірку диску С з вінди[/b]
А як її запустити?
Пуск :arrow: Выполнить :arrow: chkdsk.exe
Так чи ні?
Старый 09.11.2008, 22:04   #5
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 87 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Просто перезавантаж компа і дочекайся коли він сам все зробить. Розумію шо довго і не терпится але потерпи
Старый 09.11.2008, 22:42   #6
Anykey
Почесний користувач

Вес репутации: 32 Anykey скоро стане відомим

<div class='quotetop'>(Graf @lex @ 9.11.2008, 20:34) [snapback]51915[/snapback]</div>
Цитата:
А як її запустити?
Пуск :arrow: Выполнить :arrow: chkdsk.exe
Так чи ні?
[/b]
На диску С права кнопка -контекстне меню-свойства-сервис-выполнить проверку. Ставиш дві галочки. Запуск.
Anykey вне форума  
Старый 09.11.2008, 23:34   #7
Saul
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 35 Saul поки що незрозуміло
Отправить сообщение для Saul с помощью ICQ

У мя тож когда-то такая хрень была. Просто надо подождать что б проверился диск С и все будет норм ;) Правда оно будет проверять около часа...
но секунды бегут,
и я их не верну,
уже меняются сутки,
я опаздал, извените,
нереальные пробки... © Centr
Saul вне форума  
Старый 10.11.2008, 23:27   #8
shara01
Як Валя Котик

Тількишо подождав поки він робив пошук. Ждав минут 10-15. Все загрузилось нормально, але компа другий раз ше не включав (для перевірки). А от копіювати-вставити вже робить номально. Тож думаю все вже обійшлось. Я тільки не пойму чого в мене провірило так бистро, коли в Saula це зайняло цілий час?
Старый 10.03.2009, 11:08   #9
Vent
Почесний користувач

Вес репутации: 53 Vent дуже позитивна особистістьVent дуже позитивна особистістьVent дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для Vent с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: Коли включаю компа, то з'являється синій екран

купите белой краски и добавьте ПАРТИЯ РЕГИОНОВ

Vent вне форума  
Старый 17.03.2009, 16:27   #10
Mendeleev
Як Валя Котик

Вес репутации: 29 Mendeleev скоро стане відомим
Отправить сообщение для Mendeleev с помощью ICQ Отправить сообщение для Mendeleev с помощью Skype™
По умолчанию Re: Коли включаю компа, то з'являється синій екран

to shara01... а у тя случайно файловая система не FAT32?

Закладки

Опции темы
Опции просмотра