Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Загальні теми Обговорення всього, що стосується нашого міста

Старый 01.03.2007, 18:57   #61
Роман
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 36 Роман поки що незрозуміло

<div class='quotetop'>(Котька @ 1.3.2007, 9:13) [snapback]9023[/snapback]</div>
Цитата:
Уважаемый автор, искренне удивилась вашему посту. КАК ВЫ ЕЩЕ ВИДИТЕ БИЗНЕС??? это по сути и есть торговля- товаром ли, услугами ли, информацией ли.. В любом случае это продажа чего-либо за деньги.А Шепетовку я вообще-то не вижу бизнес-столицей Украины.Молодежь в большинстве своем уезжает на "заробітки" потому как нет работы. И денег там нет. И инвестиций. Максимум небольшие филиалы.Перспектив нет.Я все сказала.Спасибо
[/b]
согласен,что все что то продают.
Но все таки я думаю можно что то замутить и в Шепетовке..бизнес понятие растяжимое-для кого дельце с доходом в 500баксов будет называться бизнес,а у кого и миллионы..
Хотя да,практически нереально начать вот так просто,с нуля,без знакомств и без нормальных денег.К гадалке не ходи.
Роман вне форума  
Старый 17.03.2007, 23:43   #62
~REFLEXA~
Гуру Шепетівки

Вес репутации: 44 ~REFLEXA~ поки що незрозуміло

А я уверенна, что если сильно захотеть, то даже в Шепетовке можно открыть свой бизнес.
Старый 21.03.2007, 22:48   #63
чорний
Гість

Вес репутации: 0 чорний поки що незрозуміло

Допоможіть знайти офіс з телефоном.Передзвонjava script:emoticon(':(', 'smid_2')
:(ив всі газети по обявам :( :( :(

Терміново потрібний офіс з телеоном . Друзі хелп
чорний вне форума  
Старый 22.03.2007, 20:42   #64
Olexandr
Гість

Вес репутации: 0 Olexandr поки що незрозуміло
Отправить сообщение для Olexandr с помощью ICQ

<div class='quotetop'>(Котька @ 1.3.2007, 11:13) [snapback]9023[/snapback]</div>
Цитата:
Уважаемый автор, искренне удивилась вашему посту. КАК ВЫ ЕЩЕ ВИДИТЕ БИЗНЕС??? это по сути и есть торговля- товаром ли, услугами ли, информацией ли.. В любом случае это продажа чего-либо за деньги.А Шепетовку я вообще-то не вижу бизнес-столицей Украины.Молодежь в большинстве своем уезжает на "заробітки" потому как нет работы. И денег там нет. И инвестиций. Максимум небольшие филиалы.Перспектив нет.Я все сказала.Спасибо
[/b]
ось вже 2007 рІк! я започаткував цю тему у 2005. в мене був інший логін. Але за 2 роки я зрозумів що люди в місті майже не змінились. мало хто шукає можливості розвитку бізнесу у виробництві чи сфері наданні послуг. всі хочуть почати з торгівлі - там де не потрібно думати- лише необхідно мати вдачу і розрахунок. Хтось у місті взагалі реально оцінив ринок товарів чи послуг? Я впевнено скажу що ні!. Ось так і ми будемо жити і заробляти гроші!
Olexandr вне форума  
Старый 23.03.2007, 13:36   #65
GoBLin
Почесний користувач

Вес репутации: 52 GoBLin скоро стане відомимGoBLin скоро стане відомим
Отправить сообщение для GoBLin с помощью ICQ Отправить сообщение для GoBLin с помощью Skype™

А что его оценивать??

GoBLin вне форума  
Старый 24.03.2007, 20:48   #66
Domenic
Гуру Шепетівки

Вес репутации: 41 Domenic на шляху до кращого
Отправить сообщение для Domenic с помощью ICQ Отправить сообщение для Domenic с помощью Skype™

<div class='quotetop'>(AgentX @ 22.3.2007, 19:42) [snapback]10188[/snapback]</div>
Цитата:
ось вже 2007 рІк! я започаткував цю тему у 2005. в мене був інший логін. Але за 2 роки я зрозумів що люди в місті майже не змінились. мало хто шукає можливості розвитку бізнесу у виробництві чи сфері наданні послуг. всі хочуть почати з торгівлі - там де не потрібно думати- лише необхідно мати вдачу і розрахунок. Хтось у місті взагалі реально оцінив ринок товарів чи послуг? Я впевнено скажу що ні!. Ось так і ми будемо жити і заробляти гроші!
[/b]
А что есть идеи, поделтсь пожалуйста, одна голова хорощо. а две тоже пойдёт=)
Старый 02.11.2008, 19:30   #67
qwert
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 34 qwert поки що незрозуміло

<div class='quotetop'>(GoBLin @ 23.3.2007, 10:36) [snapback]10211[/snapback]</div>
Цитата:
А что его оценивать??
[/b]
Оцінюють для того щоб відкрити власний бізнес, щоб будувати стратегію розвитку міста, щоб залучати інвесторів, щоб піднімати зарплати і створювати робочі місця, щоб збільшити бюджет міста. І місто має значний потенціал в різних напрямках, але всі зациклились на торгівлі.
qwert вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра