Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Загальні теми Обговорення всього, що стосується нашого міста

Старый 06.07.2009, 02:38   #11
Natali
Гість

Вес репутации: 0 Natali поки що незрозуміло
По умолчанию Відповідь: Пропозиція до співпраці

Nino, скільки Вам років? Ви мислите застарілими принципами життя. Державних підриємств уже давно нема і не буде - час іде вперед і пора думати по-новому. Чому сьогодні у нас у торгівлі з'явились торгові представники, марчендайзери і багато нової термінології? Ще недавно ми цього не чули. По суті тут є теж частина піраміди. Ви запитаєте де? щоб почути відповідь, я пораджу прочитати книгу "Путь к своей мечте" Валерія Максимчука. До нас це іде з Європи як і форма оплати, як і сьогодні, якщо ви уважно дивитесь і слідкуїте за фінансовим станом в Україні, країну чекає пенсійна реформа та інше, як і багато іншого все стає приватним, або вже давно це сталось. Як ви думаєте коли досягнете пенсійного віку, яку пенсію будете від держави отримувати Ви? Я нехотіла б в пусту дискутувати. Ви знаєте, криза не в країні, вона в нас самих тому, що ми чекаємо, що нам все подадуть і самі нічого для свого блага нездатні зробити. Коли людина з оптимізмом дивиться у майбутнє, вона досянає успіху, а людина, яка по натурі є пісимістом, вона не може нічого, вона бідна духовно, бідна фінансово. Ця людина приречена на одні непиємності. Спробуйте, відкривши з ранку очі, але ще непіднявшись з ляжка, радіти життю і посміхнутись (хоча по суті здавалося б нема чому радіти) далі настроїти себе позитивно і запланувати декілька позитивних завдань на день і при цьому маючи віру в те, що обов'язково вам вдасться це зробити і добавте наполеглевості. І ви побачите, що ваша криза буде відступати. Це і є "піраміда" життя. Те, що я вам пропоную, це початок майбутнього ще може рік, а може менш пройде часу і ви вже не будете так говорити. А в загалі я рахую, що краще один раз побачити, ніж десять раз почути. Вас ця зустріч ні до чого не зобов'язує, кожна людина вправі сама вибирати якою їй дорогою йти. Час це найцінніше, що є сьогодні у людини. Повірте, ви не змарнуєте його отримавши інформацію.
Natali вне форума  
Старый 06.07.2009, 08:36   #12
Symbioz
Почесний користувач

Вес репутации: 40 Symbioz дуже позитивна особистістьSymbioz дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для Symbioz с помощью ICQ

Що і потрібно було довести - MLM. ИМХО - в мене це викликає відразу, хоча повторюсь, знаю людей які на цьому отримують непогані гроші.
Старый 06.07.2009, 08:50   #13
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 120 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

Ну років вже достатньо,щоб думати про пенсію(15років залишилось до цього знаменного дня)Тому й багато цікавилась про це.Також приходило до нас на підприємство багато представників різних недержавних пенсійних фондів.розповідали гарненько.......
Цікавилась у знайомого податківця,чи варто вкаладати гроші у такі фонди.Отримала категоричну відповідь.НАВІТЬ НЕ ВЗДУМАЙ!Якщо маєш вільні гроші,краще поїдь десь відпочинь чи прогуляй,більше користі буде,чим хтось це зробить замість тебе за твої ж кошти!
Також є в мене знайомий "джентельмен удачі"Рочки 3 назад приходив позичити гроші на навчання.Тоді то було 300 долларів.У Києві проходиш курс(здається 2-3 неділі)відкриваєш недержавний пенсійний фонд,головна задача гарно розпровісти і заставити людей вкаладти гроші.Схема розводу проста.Тим більше цьому навчають!Десь у Києві він так і працює,живе пріпеваючи)))
До нас це іде з Європи ?Так,ідея їхня,але у нас все по іншому.До тієї пенсії ще потрібно дожити.І за фінансові афери там можуть і 100 років присудити,а у нас здається лише від 3 до 5 ,і то не завжди,а часто і умовно!Тому у нас і відкривають зараз безліч страхових компаній і пенсійних фондів.
Не хочу нічого поганого сказати саме про ваш фонд.Можливо він єдиний ,де дійсно можна буде через років 10 отримати пенсію.Але я вважаю краще вкладати гроші у дітей!Він них хоть якась допомога буде на старість!
LuK вне форума  
Старый 06.07.2009, 09:40   #14
Symbioz
Почесний користувач

Вес репутации: 40 Symbioz дуже позитивна особистістьSymbioz дуже позитивна особистість

Якщо це недержавний пенсійний фонд, то це до речі вигідно для тих в кого є знайомі керівники більш-менш солідних підприємств. Завдяки схемам, які використовуються в цих страхових компаніях, керівник підприємства ну і також та людина (представник-співробіник цього фонду) можуть отримати досить таки чудовий прибуток... Прцівники підприємства в прольоті...
Старый 06.07.2009, 11:45   #15
Natali
Гість

(Але я вважаю краще вкладати гроші у дітей! Від них хоч якась допомога буде на старість!) - це Ваші слова. Я більше нічого не пропоную. Я просто хочу, щоб Ви подумали нетільки як отримати від дітей вигоду, а як їх захистити (я повторюю нічого не пропоную). Чомусь коли наші батьки відходять у потойбічне життя, у нашій країні починаються суди, витрата коштів, яких і так не вистачає. Рідні сестри та брати стають клятими ворогами... А чому, тому, що при житті ми не думаємо про дітей ми чекаємо від них вигоди на старість. А уявіть, що ваша донька чи син, закінчивши якийсь вищий заклад, не змогли себе реалізувати за спеціальністю і прожили від випадку до випадку на якихось копійках, то яку віддачу Ви зможите чекати від них? Ви знаєте, мені жаль наших людей. Нами як маріонетками керують з екранів наших телевізорів. Приклад? Ось дуже простий. Ще до липня минулого року все було більш менш стабільно, ніщо ніби не віщувало великих змін, але достатньо було кинути одну невеличку фразу, що нібито доллар має знецінитись... Всі кинулись здавати доллари, брати в долларах кредити, хоча одна людина (здається хтось із НБУ просив зупиніться не робіть цього) (що я і сама зробили, і не без підставно кажу, що люди массово здавали доллари тому, що на той час працювала у банку), а в вересні-жовтні, коли спустошили людей, почали стрімко його підіймати теж через засоби массової інформації. І скажіть мені чи не піраміда тут? Чи можливо я в чомусь не права? Нами грають як на струнах гітари впевнено перебираючи акорди... Спробуйте змінитись і змінити своїх друзів, дітей,знайомих. Ми ще чекаємо, що прийде інша людина на пост президента і буде все по-іншому... Спустіться на землю, вам ніхто нічого не дасть і нічого не зміниться, якщо ви самі не захочете змінити своє життя на краще, а повірте є багато ідей і досить простих, реальних. На цю тему можна багато говорити, кращий суддя це час. У вас його багато аж 15 років...
Natali вне форума  
Старый 06.07.2009, 14:00   #16
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 120 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

Якщо ми самі про себе не подбаємо,сумніваюсь,що хтось це зробить за нас,і краще нас самих!
Звісно,Natali,жити на одну пенсію я не збираюсь!Окрім держ.роботи маю додаткові заробітки(ПП).Але вкладати у сумнівні фонди грошей не збираюсь,щоб б там мені не обіцяли)))
LuK вне форума  
Старый 06.07.2009, 15:41   #17
Натка
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 Натка на шляху до кращого
Отправить сообщение для Натка с помощью ICQ

Мда.... Эти все фонды тупая выкачка денег!!! Я как то в Киеве ходила на сообеседование в такую компанию и поняла РОЗВОД!!! Незнаю Natalia или вы на столько наивная или что, но то что вы предлагаете это безсмысленно!!! Я согласна с Nino лутче я эти деньги вкладу в своих деток !!! И я уверенна, что они меня не бросят в тяжолую минуту !!! Вы говорили что "А если дети не реализуются когда выучатся?" Поверьте я на 100% уверена что мои дети реализуются и это не выгода!!! Если ваши дети так говорят когда вы у них просите помощи тогда я глубоко вам сочуствую!!!
Натка вне форума  
Старый 06.07.2009, 18:21   #18
НатС
Почесний користувач

Вес репутации: 47 НатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот Шепетівки
Отправить сообщение для НатС с помощью ICQ

прохання перенести цю тему до "Лохотронів"=)) Да і так справи не ро*****ся, серйозності аж ніякої, пошук компаньйонів для серйозного бізнесу в інеті - "бред".
Старый 07.07.2009, 02:36   #19
Natali
Гість

Нетреба мені співчувати мої діти повірте теж мене лю***** як і я їх. Ви всі ходите у приватні магазини у приватні банки (до речі вклади теж робите в них) Люди добрі у мене склалося враження, чи ніби то у вас, що я вас прив’язала і тягну живіть, як жили. Я коли шукала собі роботу, я прочитала мені щось не подобається, я просто пропустила, і забула ніхто вас не розводить. І якщо ви думаєте, що Інтернет, це не засіб де можна шукати партнерів, то ви просто відстала людина, бо вся інформація іде через інтернет. Я взагалі жалію. що вступила в дискусію. не варто було пояснювати того. чого людина не може осягнути.
Natali вне форума  
Старый 07.07.2009, 07:28   #20
Symbioz
Почесний користувач

Цитата:
Сообщение от Natali Посмотреть сообщение
Нетреба мені співчувати мої діти повірте теж мене лю***** як і я їх. Ви всі ходите у приватні магазини у приватні банки (до речі вклади теж робите в них) Люди добрі у мене склалося враження, чи ніби то у вас, що я вас прив’язала і тягну живіть, як жили. Я коли шукала собі роботу, я прочитала мені щось не подобається, я просто пропустила, і забула ніхто вас не розводить. І якщо ви думаєте, що Інтернет, це не засіб де можна шукати партнерів, то ви просто відстала людина, бо вся інформація іде через інтернет. Я взагалі жалію. що вступила в дискусію. не варто було пояснювати того. чого людина не може осягнути.
Наталі, давайте зробимо так - ви досягніть певних результатів в своїй роботі і доведіть нам якимось чином, що це дісно прибутково для вас і ПРИНОСИТЬ КОРИСТЬ ІНШИМ!!!

До речі, Наталі, це була Ваша помилка - не вказати в першому або другому вашому пості, що це все таки піраміда - це викликало недовіру!

Закладки

Метки
пропозиція, співпраці

Опции темы
Опции просмотра