Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Знайомства Пошук другої половинки, друзів та однодумців

Старый 01.02.2007, 20:46   #21
bear
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 44 bear поки що незрозуміло

<div class='quotetop'>(~REFLEXA~ @ 1.2.2007, 19:17) [snapback]7928[/snapback]</div>
Цитата:
Преступность в Шепетовке высокая! Вечером лучше ездить на такси или самому не ходить по городу. Грабеж на каждом повороте.
На счет базара: видела я тот ужас, что остается после базара. Но ближе к вечерому уже по проспекту спокойно машины ездят и все убрано. Хотя тогда праздник был, может специально все так почистили.
[/b]
А статистика по преступности какая-нибудь есть? Сколько людей убили, сколько ограбили и т.п. Интересно, если грабеж на каждом повороте, а тебе несколько поворотов пройти нужно, то что остается грабить после первого поворота? Или тут разделение труда есть, на одном повороте деньги отбирают, на другом часы, на третьем одежду, а на четвертом просто по морде дадут, потому что брать больше нечего. Или всё это на одном повороте получить можно, чтобы далеко не ходить? Куда ж милиция смотрит?

Извините за нелепый вопрос, а право на ношение огнестрельного оружия легально получить можно?
bear вне форума  
Старый 01.02.2007, 22:11   #22
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 90 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Да шо ви женете, преступність у нас не більша ніж в будь якому провінційному місті.
Старый 02.02.2007, 00:02   #23
bear
Еліта Шепетівки

<div class='quotetop'>(Dj Os @ 1.2.2007, 21:11) [snapback]7934[/snapback]</div>
Цитата:
Да шо ви женете, преступність у нас не більша ніж в будь якому провінційному місті.
[/b]
Та не жени ти теж, Ос, я ж Шепетiвку добре знаю, вона нiколи та нi в чому не була гiрша нiж будь яке iнше провiнцiйне мiсто.

Менi Бондарчук розбитого носа два рази складав, я ж в Шепетiвцi зрiс. Тiльки не кажить вiдразу, що я цей нiс не в свої справи совав, бо не совав його не куди, самi знаходили, ви ж теж Шепетiвку повиннi знати. Пiсля того, в Америцi вже, лiкарi подивилися на того носа та дуже здивувалися що це лiкар живий ще людинi зробив, та ще раз то все розiбрали та зiбрали докупи знов, щоб хоч трошки дихати можна було. А чи ще живий лiкар Бондарчук? Вiн зовсiм непоганий доктор був, багатьом людям допомiг.

А факти, статiстику якусь маєте, щоб порiвняти преступнiсть, а то таку жахливу картину малюєте, як в американських мiсцевих новинах кожен день? Дякую.
bear вне форума  
Старый 02.02.2007, 02:14   #24
tugodum
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 39 tugodum поки що незрозуміло

Б..!!! Ось прочитав що на кожному кутку в пику б*ють і тепер боюсь до дому йти :lol: ( а зараз 1:46)!!! Друзі якщо Вас без всякого приводу вечорком "копають" - така у Вас доля!!! :roll:
А криміногенна ситуація середньостатистична(мань*яки по місту не бігають). Якщо брати по відношенню до того, як було раніше, коли місто було поділено на певні зони впливу - такого вже давно немає!!! Це колись було: недай бог ти з Дружби попадеш на Польське - тобі "кирдик" :eyecrazy: ,а зараз хто його знає, чи є у нього "шмайсер" під курткою, чи ні :hah: (дирочку в голові ніхто не хоче)!!! У нас дозвіл (при наймі) на газову зброю отримати досить легко,а Статистика ось тут: http://www.shepetivka.org.ua/index.php?do=...amp;category=kr

P.S. bear я прошу прощения, но возможно Вам было бы проще писать на русском, а то я нечего не понял<div class='quotetop'></div>
Цитата:
Чи потрiбно те зрозумiти як роботи за таки грошi пiвно та на всiх хто хоче працювати досi?[/b]
Старый 02.02.2007, 09:00   #25
bear
Еліта Шепетівки

<div class='quotetop'>(tugodum @ 2.2.2007, 1:14) [snapback]7945[/snapback]</div>
Цитата:

P.S. bear я прошу прощения, но возможно Вам было бы проще писать на русском, а то я нечего не понял
[/b]
Шановний tugodum, дуже вдячний Вам за інформацію, а також за Вашу ласкаву пропозицію користуватися моєю рідною російською мовою.

Вибачте мені, будь ласка, мої помилки, але з Вашого дозволу я всеж таки буду писати українською мовою та буду всім вдячний за терпіння. Підправляйте мене, буду лише вдячний.

Зрозумило, то мої особисті проблеми, але справа в тому, що не мав можливістi розмовляти українскою мовою, не здивляйтесь... майже 30 років. Мовою, як любим іншим знанням треба постійно користуватися, щоб не втратити. Звичайно, 30 років довгий час, щоб не тільки мову забути... Я в цей форум пишу, щоб російської мови не втратити та повернути українську мову. Рахую, що Лариса зі мною тут згідна буде, вона повинна це добре розуміти.

Фахівцем в мовознавстві себе не рахую, але повільно, чи в деяких випадках майже повільно користуюся 8 мовами (то не мені оцінку моєї української мови робити), не рахуючи російского мату, котрим теж повільно володію коли треба, або якщо згідного слова знайти часом важко. Повірте, людині завжди потрібно деякий час, щоб переключитися з одної мови на іншу, навіть коли тi обидві мови добре знаєш. В мене українська мова зараз десь позаду кітайскої сидить, дайте менi трошки часу та я не гірше Вас балакати буду, ось побачите.

Пробачте за відступ вiд теми. Повертаючись до мого питання, я хотiв знати чи в Шепетiвці є багато людей без роботи, чи кожен може роботу отримати якщо працювати хоче. Дякую.
bear вне форума  
Старый 02.02.2007, 17:26   #26
Larisa
Гуру Шепетівки

Вес репутации: 47 Larisa на шляху до кращого
Отправить сообщение для Larisa с помощью ICQ Отправить сообщение для Larisa с помощью Skype™

На вопрос с работой отвечу так ,что очень трудно найти таковой в Шепетовке ,здесь Тугодум пишет ,что за 200$ никто не соглашается- врет он ! А за 300$ - надо оплатить работодателю 1000$чтобы трудоустроиться! Корупция везде !Есть такие люди ,с которыми я познакомилась на их рабочем месте ,которые работают за 200 гривень на месяц , я в шоке была от того ,что у них нет выбора ,они кормят семью ,так что в нищите даже и такой выход -но уже выход!
Старый 04.02.2007, 13:06   #27
tugodum
Патріот Шепетівки

<div class='quotetop'>(Larisa @ 2.2.2007, 16:26) [snapback]8003[/snapback]</div>
Цитата:
........очень трудно найти таковой в Шепетовке ,здесь Тугодум пишет ,что за 200$ никто не соглашается- врет он !Есть такие люди ,с которыми я познакомилась на их рабочем месте ,которые работают за 200 гривень на месяц , я в шоке была от того ,что у них нет выбора ,они кормят семью ,так что в нищите даже и такой выход -но уже выход!
[/b]
Larisa Ви мабуть вкотре випали в "астрал". Мінімальна заробітна плата складає, якщо не помиляюсь, 428гр =83,9$!!! Я не заперечую, що є такі "зомбі" які "працюють" за такі гроші. Але запитайте як працюють? Мене завжди дивує "салдеповський " мінталітет: якщо я прийшов на роботу - мені вже мають заплатити, і не так важливо, що я в загальній сумі дійсно відпрацював 3 год.(а би як) з 8 год.(решту 5 годин розказують один одному, яка ж в них низька зарплата!?) То це дісно плідна праця варта тих грошей!!! <div class='quotetop'></div>
Цитата:
А за 300$ - надо оплатить работодателю 1000$чтобы трудоустроиться! Корупция везде ![/b]
з ци згоден, але знову таки-ж ,це їхій вибір: багато не думати (сидіти "від звонка до звонка" і тупо отримувати свої 300$. Але при бажанні можна влаштуватися до "приватника" і отримувата від 300$ - але там дійсно треба працювати в повному розумінні цього слова.
P.S. <div class='quotetop'></div>
Цитата:
а також за Вашу ласкаву пропозицію користуватися моєю рідною російською мовою.[/b]
bear - я не писав про вашу рідну мову, а лише запропонував користуватись тою мовою, якою Вам простіше
Старый 04.02.2007, 18:56   #28
Larisa
Гуру Шепетівки

Вес репутации: 47 Larisa на шляху до кращого
Отправить сообщение для Larisa с помощью ICQ Отправить сообщение для Larisa с помощью Skype™
Talking

Что ,Тугодум ,заело что правду написала? А кто писал ,что почти все заводы и фабрики или их закрыли или перед банкрутом? У людей есть выбор большой? Это ты попал в австрал ,а не я , это у тебя путь к истине неопределенный, я в астрале -когда сплю и ни о чем не думаю ,а ты вечно в нем!Хочешь сказать ,что все свободно могут найти работу ,соответствующую на свой кретерий стандарта ? Единицы таких ,даже подчеркиваю тех , "Але при бажанні можна влаштуватися до "приватника" і отримувата від 300$ - але там дійсно треба працювати в повному розумінні цього слова. "
Старый 04.02.2007, 22:54   #29
bear
Еліта Шепетівки

<div class='quotetop'>(tugodum @ 4.2.2007, 12:06) [snapback]8099[/snapback]</div>
Цитата:
bear - я не писав про вашу рідну мову, а лише запропонував користуватись тою мовою, якою Вам простіше
[/b]
Дуже вдячний Вам, tugodum. Я так i зрозумiв Вашу пропозицiю. Дякую Вам, ще раз.
bear вне форума  
Старый 04.02.2007, 23:54   #30
tugodum
Патріот Шепетівки

<div class='quotetop'>(Larisa @ 4.2.2007, 17:56) [snapback]8102[/snapback]</div>
Цитата:
А кто писал ,что почти все заводы и фабрики или их закрыли или перед банкрутом? У людей есть выбор большой? [/b]
А ще я писав: <div class='quotetop'></div>
Цитата:
А тут починається саме прикольне - за який "хєр" люди живуть незрозуміло!? І що семе цікаве - з кожним роком все краще і краще!!!"[/b]
і візьміть до уваги, що без жодного натяку на іронію. Для прикладу, сходи після обіду до сантехніка і попроси щоб він підійшов і зробив якийсь певний об*єм робіт(звісно не безкоштовно) - так у нього простіше ї... випросити!!!
<div class='quotetop'></div>
Цитата:
Хочешь сказать ,что все свободно могут найти работу ,соответствующую на свой кретерий стандарта ?[/b]
роботу знайти да!!! Інша справа, чи по своїм критеріям, але якщо хочеш "заробити", то потрібно лише бажання! У мене підробляють два "бійця", один працює 1 раз в неділю, другий 2 рази в неділю, отримують відповідно ...$ і ...$ на місяць - великого ентузіазму в їхніх очах я не бачу!!! Ви Larisa з цем не зіштовхувались і не розповідайте що у нас реально, а що ні.

Закладки

Опции темы
Опции просмотра