Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Hard & Soft Обговорюємо все що повязано з компютерами

Старый 16.03.2008, 23:10   #1
Demetrius
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 32 Demetrius поки що незрозуміло

Пропоную відкрити тему для обговорення проблем в різних аспектах пов'язаних з ОС Windows.
Думаю поговорити буде про що.

FUCK'EM AND THIER LAW
Demetrius вне форума  
Старый 18.03.2008, 20:06   #2
Nachtigal
Корчагінець

Вес репутации: 31 Nachtigal поки що незрозуміло

Вєндозе sucks, це однозначно. Це по об'єктивних параметрах.
А так, кожен судить сам, кому що потрібно від системи...
Вже майже рік (з квітня 2007) на моєму ПК немає віндози. Користуюсь ОС Debian GNU/Linux, testing-гілка Lenny.
Коли вєнду приходиться хоть трохи юзати(знайом щось настроїти, і т.п.), то відчуваєш себе інвалідом, так як там багато яких корисних функцій просто не існує і не передбачено розробниками.

Пропоную сюди сходити http://srom.zgp.org/ (Operating System Sucks-Rules-O-Meter)
Nachtigal вне форума  
Старый 19.03.2008, 01:18   #3
odin
Зубна фєя

Вес репутации: 49 odin дуже позитивна особистістьodin дуже позитивна особистістьodin дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для odin с помощью ICQ Отправить сообщение для odin с помощью Skype™

гоневний сайт. як з тз авторитетності, так і об'єктивності.
я особисто НЕ ПРАЦЮЮ З ОС. я працюю з програмами.
а більшість проф софту, який я юзаю на вінді в юнікс середовищі просто не має аналогів.
саме банальне: Офіс. Опен-сорс сосе в майкрософта по всіх пунктах крім ціни. + неможливо працювати з проф додатками (Логопорт, Традос) і інтегрувати інші продукти (Лінгво, Файнрідер ...)

а взагалі, тема віндовс vs лінАкс (так називав себе, здається дистрибутив Сусе) вже всіх заїбала. чим хочете - тим і користуйтесь.

складається таке враження, що юзер лінукса - гуру, а юзер вінди - ламер. хєр там.
Старый 19.03.2008, 14:24   #4
AxeL-V
Модер

Вес репутации: 45 AxeL-V скоро стане відомимAxeL-V скоро стане відомим
Отправить сообщение для AxeL-V с помощью ICQ

доречі вся європа сидить за МАСами...
AxeL-V вне форума  
Старый 20.03.2008, 00:04   #5
Lego
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 71 Lego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордиться
Отправить сообщение для Lego с помощью ICQ

Не буду критиковать ни одну из сторон... Windows vs Linux - тема действительно заезженная. Тут уместнее процитировать подпись одного из форумчан: "Главное чтобы руки не из задницы росли!. Глюков везде хватает... вот наглядный пример.
P.S. OpenOffice - редчайшее г... Пока юзал, обложил матами всех предков разработчиков до 16 конена :D А в плане аналитики, до Excel'я ему как до Юпитера верхом на черепахе.
Старый 20.03.2008, 08:13   #6
Nachtigal
Корчагінець

тема, звичайно, вже заїзджена добренько. Бойан, так би мовити...
кожен користується тим, що йому підходить (поки в нас і те і інше на халяву :) ).

<div class='quotetop'>(odin @ 19.3.2008, 0:18) [snapback]36911[/snapback]</div>
Цитата:
а більшість проф софту, який я юзаю на вінді в юнікс середовищі просто не має аналогів.
[/b]
а я особисто саме ОС та її можливості і використовую.
і більшість функцій та можливостей при роботі, які мені потрібні, у вінді просто відсутні, або реалізовані через /dev/ass (тобто, через сраку)

<div class='quotetop'></div>
Цитата:
саме банальне: Офіс. Опен-сорс сосе в майкрософта по всіх пунктах крім ціни. + неможливо працювати з проф додатками (Логопорт, Традос) і інтегрувати інші продукти (Лінгво, Файнрідер ...)
[/b]
Офісом дуже рідко користуюсь, майже ніколи. Під віндою також його дуже рідко юзав.

<div class='quotetop'>(AxeL-V @ 19.3.2008, 13:24) [snapback]36934[/snapback]</div>
Цитата:
доречі вся європа сидить за МАСами...
[/b]
доречі, звідки така інфо?
під маками близько 7% ПК, і більшість з них у США та Канаді.
Nachtigal вне форума  
Старый 20.03.2008, 10:58   #7
Nachtigal
Корчагінець

взагалі-то, цей топік має бути у розділі "ФЛЕЙМ".
Пропоную модераторам його туди і перенести.
А ще краще прикрити...
Nachtigal вне форума  
Старый 20.03.2008, 18:11   #8
nemiroff
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 38 nemiroff на шляху до кращого
Отправить сообщение для nemiroff с помощью ICQ

<div class='quotetop'>(Lego @ 19.3.2008, 23:04) [snapback]36991[/snapback]</div>
Цитата:
P.S. OpenOffice - редчайшее г... Пока юзал, обложил матами всех предков разработчиков до 16 конена :D А в плане аналитики, до Excel'я ему как до Юпитера верхом на черепахе.
[/b]
В мене на роботі декілька працівників працюють з OpenOffice і не матюкаются :). Звичайно глюки є і можливості трохи слабші, але можна не боятися перевірок і штрафів за використання піратського софту, не витрачаючи тисячі доларів на придбання MS Office. Щодо можливостей пакету, то іх цілком достатньо для офісних задач. Взагалі, переважну більшіть ділових документів, курсових чи рефератів, можна без проблем повторити, скажімо в Word 6 (Excel 6) для Windows 3.1.
А матюкаються на OO як правило ті, вже хто тривалий час користується MS Office. Я й сам часом матюкаюся, наприклад, коли в електронних таблицях не можу знайти потрібну мені функцю. Але як виявляеться майже всі можливості Excel є, просто функціі по іншому називаються і мають інший синтаксис.
Старый 20.03.2008, 23:22   #9
Demetrius
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 32 Demetrius поки що незрозуміло

Cправа майстра живе.

Дякую за підтримку цікаве взагалі висловлювання. Проте софт без операційки добре не поганяє , можете підправити, якщо рахуєте, що я не правий, а одних конструкцій, наприклад, WinXp існує чимало і в кожній серйозний софт працює по-своєму.
Відносно офіса, не буду доповнювати, в маси просто кину, що існує ще Star Office і деякі інші пакети, тобто обирати є з чого, не обов'язково, думаю піддаватись популістським віянням.

складається таке враження, що юзер лінукса - гуру, а юзер вінди - ламер.
Думаю друже, ти з цією думкою запізнився років на 5 ...

Нахтігаль:
взагалі-то, цей топік має бути у розділі "ФЛЕЙМ".
Пропоную модераторам його туди і перенести.
А ще краще прикрити...

Взагалі-то цей топік має бути там де він має бути.
Дуже гарно з чужої сторони накидати сміття в тему, а потім запропонувати перемістити її в розділ "ФЛЕЙм".
А я пропоную модераторам прикрити ваші пости в цій темі. Тут ніхто не тягне розмовляти про linux, і тема на перший погляд не зовсім про це.

Можливо доведеться знову задавати тон...

FUCK'EM AND THIER LAW
Demetrius вне форума  
Старый 22.03.2008, 11:00   #10
Nachtigal
Корчагінець

Windows сама по собі являється проблемою, а не ОС.
Керівництво Microsoft являється непоганими баригами, які добре розкрутили свій продукт.
От якби вони ще й так саме добре код писали, як бабло загрібають.
Nachtigal вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра