Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Спорт Про спортивне життя нашого міста

Старый 09.11.2008, 22:56   #21
John
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 34 John на шляху до кращого
Отправить сообщение для John с помощью ICQ

<div class='quotetop'>(Alexsandr @ 25.10.2008, 19:55) [snapback]51234[/snapback]</div>
Цитата:
Повертаємося до змагань.
Бачу деякі люди висловлюються поповоду організації змагань з футболу (вуличного чи міні), пропоную в цій же темі викладати заявки своїх команд і більш точно давайте з`ясуємо (якщо неберуться команди), що це може бути - вуличний футбол чи мініфутбол, на штучних майданчиках чи в спортзалі. Також велику роль грає вік гравців ( я думаю Ви розумієте, що цей спорт вимагає вікової ранжировки, вік зазначайте обов'язково).

Чого пишу "якщо наберуться команди" - бо маю негативний досвід, коли щось організовуєшь, а майже (це м`яко сказано) ніхто не приходить (спочатку обіцяють, потім чогось не дотримуються обіцянки); чи приходять, програють декілька зустрічей, цим самим вже за перші місця не можуть боротися, і більше їх ніхто не бачить (це не гарно). Тому одразу хочу попросити, якщо беретися, то треба йти вже до кінця, не зважаючи нінащо.

Тепер поповоду спортзалу. Зима - немає де грати в футбол. У моєї організації авжеж немає жодних спортивних об`єктів, АЛЕ хто хоче давайте Ви підійдете до мене в 408 кабінет у міськвиконкомі розкажете ситуацію і вже разом подумаємо де Вам знайти приміщення для занять футболом. Всежтаки через свою організацію я можу попробувати десь прилаштувати таких інтузіастів.
[/b]
На рахунок вікової групи...яка різниця, головне щоб була команда і показала позитивний результат. Так все ж таки, як на рахунок організації турніру по міні-футболу?
Старый 12.11.2008, 19:10   #22
Alexandr
Гість

Вес репутации: 0 Alexandr поки що незрозуміло

<div class='quotetop'>(John @ 9.11.2008, 21:56) [snapback]51919[/snapback]</div>
Цитата:
На рахунок вікової групи...яка різниця, головне щоб була команда і показала позитивний результат. Так все ж таки, як на рахунок організації турніру по міні-футболу?
[/b]
Ні хлопці, якщо ви дивитесь телевізор то мали б чути скільки дітей померло за останні невеликий період в школах. І при проведенні будь-яких змагань вся відповідальність лягає на їх організатора. Тому навіть для заявки команди потрібно пройти огляд у лікаря всім гравцям команди. Це обов`язково. Повнолітні можуть розписатися за себе самі. По-друге, восьмий клас і одинадцятий, чи студенти - це зовсім різна фізична підготовка. Тому віковий ценз обов`язковий. Вибачайте.

Міні-футбол - давайте конкретно тут пишіть: назва команди, вік гравців. І так по трохи будемо набирати учасників.
Але, якщо чесно, щось великого ентузіазму я не бачу.
Alexandr вне форума  
Старый 12.11.2008, 20:30   #23
John
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 34 John на шляху до кращого
Отправить сообщение для John с помощью ICQ

<div class='quotetop'>(Alexsandr @ 12.11.2008, 18:10) [snapback]51978[/snapback]</div>
Цитата:
Ні хлопці, якщо ви дивитесь телевізор то мали б чути скільки дітей померло за останні невеликий період в школах. І при проведенні будь-яких змагань вся відповідальність лягає на їх організатора. Тому навіть для заявки команди потрібно пройти огляд у лікаря всім гравцям команди. Це обов`язково. Повнолітні можуть розписатися за себе самі. По-друге, восьмий клас і одинадцятий, чи студенти - це зовсім різна фізична підготовка. Тому віковий ценз обов`язковий. Вибачайте.

Міні-футбол - давайте конкретно тут пишіть: назва команди, вік гравців. І так по трохи будемо набирати учасників.
Але, якщо чесно, щось великого ентузіазму я не бачу.
[/b]
Головне дати об"яву і приз пристойний, а бажаючих поганяти мяча буде куча.
Старый 13.11.2008, 23:53   #24
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 87 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Alexsandr давайте запустимо оголошення на форумі і сайті. Зробимо онлайн реєстрацію. Попитка не питка чи не так?
Старый 16.11.2008, 11:34   #25
Alexandr
Гість

Вес репутации: 0 Alexandr поки що незрозуміло

<div class='quotetop'>(Dj Os @ 13.11.2008, 22:53) [snapback]51992[/snapback]</div>
Цитата:
Alexsandr давайте запустимо оголошення на форумі і сайті. Зробимо онлайн реєстрацію. Попитка не питка чи не так?
[/b]
Що Ви маєте на увазі. Здається попередні мої пости і є "оголошенням та пропозицією онлайн реєстрації". Але якщо це можна зробити більш якісно - я авжеж не проти. Я на форумі недавно і всіх можливостей не знаю - допомагайте.

На рахунок пристойного приза - там був такий пост. Що це мається на увазі? В спорті ж головне участь. ;)
В мене в цьому році ще є два обов`язкові заходи серед дітей молодшого шкільного віку на які виділено аж нуль цілих та нуль десятих гривень. Грамоти обіцяю, а все остальне - буде видно.
Alexandr вне форума  
Старый 16.11.2008, 14:48   #26
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 87 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Да нє, призи то лишннє. Головне шоб було де побігати, а все інше то таке. Ну на рахунок змагань то то вже пізніше шось зробим
Старый 11.12.2008, 16:42   #27
НатС
Почесний користувач

Вес репутации: 44 НатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот Шепетівки
Отправить сообщение для НатС с помощью ICQ

Хто шось знає про бокс у Шепетівці? чув шось про локомотив, знаю раніше було самбо в Колосі біля дружби, може й був бокс, куди перемістився?бо зараз в колосі тіки фітнес, карате, качалка
Старый 11.12.2008, 17:50   #28
IIIkinep
Почесний користувач

Вес репутации: 60 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

1. самбо ніколи не було в колосі!
2. офіційно ніколи не було в локомотиві боксу.
3. В локомотиві є бойове самбо але там ще є хлопці які допомогають тренеру,то вони займались (професійно і не тіки) боксом(доречі деякі з них займались у тренера Кличка).Ось вони тобі все і покажуть.

IIIkinep вне форума  
Старый 11.12.2008, 20:43   #29
НатС
Почесний користувач

Вес репутации: 44 НатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот Шепетівки
Отправить сообщение для НатС с помощью ICQ

якраз самбісти займались в колосі це точно, хібашо як ти кажеш не офіційно но вони там були...
Старый 11.12.2008, 20:51   #30
IIIkinep
Почесний користувач

Вес репутации: 60 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

якщо вже на то пішло то не самбісти були!А клуб "Патріот" і там були усі(карате,боротьба,самбо)!І займалися вони там 3 раза всього за весь час існування клуба.....

IIIkinep вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра