Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Спорт Про спортивне життя нашого міста

Старый 23.10.2008, 21:49   #1
Alexandr
Гість

Вес репутации: 0 Alexandr поки що незрозуміло

В місті відкрито нову організацію Шепетівський міський центр фізичного здоров`я населення "Спорт для всіх". Метою діяльності організації є залучення широких верств населення до занять фізичною культурою та спортом, популяризація здорового способу життя.
Організація фінансується з міського буджету (нажаль це фінансування на даному етапі є не таким яким хотілося б, але всежтаки...). У даній темі прошу усіх небайдужих до спорту вносити свої пропозиції по проведенню будь-яких спортивних заходів у нашому місті.

УСІ ВАШІ ПРОПОЗИЦІЇ ТА ІДЕЇ БУДУТЬ РОЗГЛЯНУТІ. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ.
Alexandr вне форума  
Старый 23.10.2008, 22:06   #2
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 87 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Хм....це звичайно радує...але шо ви 4 місяці робили з свого заснування? Невже в самих не виникло ніяких ідей?
А чи проводятся змагання по дворовому футболу?
Старый 23.10.2008, 22:08   #3
IIIkinep
Почесний користувач

Вес репутации: 60 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

Оце то новина!!!Дійсно хороша організація!!Нажаль зараз нема якихоть ідей,але ми будем думати!Добре було якщо б шей якісь гуртки зробили!

IIIkinep вне форума  
Старый 23.10.2008, 22:44   #4
ВаДян
Почесний користувач

Вес репутации: 41 ВаДян дуже позитивна особистістьВаДян дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для ВаДян с помощью ICQ

канікули....проводьте чемпіонат по дворовому футболу!!))...команди можу підтянути.....

Звук на полную ,люблю, плюс душевно больной – не потому что псих, а просто - я болею душой
ВаДян вне форума  
Старый 23.10.2008, 22:48   #5
Alexandr
Гість

<div class='quotetop'>(Dj Os @ 23.10.2008, 21:06) [snapback]51085[/snapback]</div>
Цитата:
Хм....це звичайно радує...але шо ви 4 місяці робили з свого заснування? Невже в самих не виникло ніяких ідей?
А чи проводятся змагання по дворовому футболу?
[/b]
Що робили? Сіли тай сиділи, думали що ж це зробити, надумали спитати у людей. :-?

А тепер серьйозно. Організація офіційно зареєстрована в кінці серпня. А працювала вона ще з червня. Може не так плідно як хотілося б, але працювала виходячи з можливостей...
І я може щось не розумію, але що тут поганого, коли у своїй діяльності організація буде враховувати безпосередньо думки і бажання жителів міста.
Alexandr вне форума  
Старый 23.10.2008, 22:59   #6
Nastynya
Vip Ledi Mega Moder

Вес репутации: 62 Nastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайту
Отправить сообщение для Nastynya с помощью ICQ Отправить сообщение для Nastynya с помощью Skype™

Організуйте хорошу футбольно команду нашого міста!

Nastynya вне форума  
Старый 23.10.2008, 23:08   #7
Alexandr
Гість

<div class='quotetop'>(Loniel @ 23.10.2008, 21:08) [snapback]51086[/snapback]</div>
Цитата:
Оце то новина!!!Дійсно хороша організація!!Нажаль зараз нема якихоть ідей,але ми будем думати!Добре було якщо б шей якісь гуртки зробили!
[/b]
В нас діє спортивна школа де є різні гуртки якщо бажаєш йди і займайся. Просто гуртки це їх сфера. Є футбол, баскетбол, легка атлетика, важка атлетика, шахи, навіть регбі.

<div class='quotetop'>(Настуся @ 23.10.2008, 21:59) [snapback]51089[/snapback]</div>
Цитата:
Організуйте хорошу футбольно команду нашого міста!
[/b]
Хороша футбольна команда - це Ви що маєте на увазі? І це питання влади (спорткомітету, мерії або приватного капіталу). Хороша команда - це професіональний спорт.
У нас є хороша команда Пансіон - грає в Чемпіонаті України.
Просто щоб грала доросла команда хоча б у чемпіонаті області треба чималенькі гроші.
Alexandr вне форума  
Старый 23.10.2008, 23:43   #8
Anykey
Почесний користувач

Вес репутации: 32 Anykey скоро стане відомим

Цікавенька ситуація виходить. Гуртки - не ваше, футбол - не ваше... Чим займалися 4 місяці незрозуміло, грошей по нулях... Вийшли в народ... Олександре, може все-таки розкажіть докладніше про організацію, її можливості ? Тільки без зайвого популізму типу "...залучення широких верств населення до занять фізичною культурою та спортом, популяризація здорового способу життя". Ця фраза хороша для виступу з трибуни, а раз вже вийшли в народ, то, як кажкть, карти на стіл...
Anykey вне форума  
Старый 24.10.2008, 22:59   #9
Alexandr
Гість

<div class='quotetop'>(Anykey @ 23.10.2008, 22:43) [snapback]51091[/snapback]</div>
Цитата:
Цікавенька ситуація виходить. Гуртки - не ваше, футбол - не ваше... Чим займалися 4 місяці незрозуміло, грошей по нулях... Вийшли в народ... Олександре, може все-таки розкажіть докладніше про організацію, її можливості ? Тільки без зайвого популізму типу "...залучення широких верств населення до занять фізичною культурою та спортом, популяризація здорового способу життя". Ця фраза хороша для виступу з трибуни, а раз вже вийшли в народ, то, як кажкть, карти на стіл...
[/b]
Я чесно скажу - не можу зрозуміти Вашого негативного ставлення. Поганого тут я здається нічого не роблю, а просто запитую Вашу думку і бажання. Що тут поганого, поясніть?
Я думою, що є велика різниця між професійним спортом та масовим спортом. Ви погаджуєтеся? Професійний спорт - це спорт де люди займаючись спортом заробляють собі на життя. Це трохи зовсім відмінно від тієї популістської фрази, як Ви її назвали, яка може і виглядає популістською, але, від цього нікуди не дінешся, пояснює всю суть діяльності організації "Спорт для всіх".
Зараз ми будемо намагатися при "Спорт для всіх" створити фізкультурно-оздоровчий клуб, де в майбутньому можуть бути і гуртки, але зараз гуртки, ще раз пояснюю, і взагалі, в основному - це Спортшкола.
Далі. Повторюю, організація офіційно зареєстрована в кінці серпня - виходить півтора місяці.
Наступне, задача для Вас - у Вас нуль гривень на діяльність, чисто Ваших, тобто це ті гроші якими Ви можете розпоряджатися (проводити різні заходи, які Ви хочете і які які Ви маєте провести обов`язково), і близько 400 грн. які Вам дають вищестоящі організації; треба закрути таку діяльність щоб тебе всі хвалили в місті за твою роботу (тобто треба вгодити всім). Прошу розв`язок писати у цій темі, щоб всі бачили. І запрошую Вас керувати цією організацією. Розв`язок тільки щоб був без популізму :).

Що робили: в основному співпрацювали з тими хто приходив і просив допомогти стрітбол - 2 турніри, шахи більше трьох (це там де були спонсори та інтузіасти) - один п`ятиденний шаховий фестиваль. Попробуйте без ентузіастів закрутити будь-яку справу навіть з мільйоном на руках. Вам цього не вдасться. Для показухи так, але не більше. Через Шепетівку проходило дві акції: Марафонський біг заради гармонії (зустріли 16 чол., влаштували наніч, накормили зранку та ввечері. Це робилось спільно із спорткомітетом. Влада не виділила ні копійки.), друга акція - Всеукраїнська велоестафета (100 чол., зустріли, влаштували проміжний пункт харчування, від влади 0 грн.) Також проводилися масові заходи в парку на свята.

Чи думаєте що я вважаю, що без справжніх шанувальників спорту можна щось зрушити. Зовсім ні.

Критикуйте далі "без популізму". Хоча хотілося б якоїсь допомоги у вигляді бажання прийняти участь у якихось змаганнях, що б зрушити шепетівський спортивний рух з місця.

І останнє запитання - якщо все просякнуте таким популізмом навіщо мені тут світитися, сидів би собі десь там, ніхто не знає, зарплата капає і т.д.? Будьласка також дайте відповідь.
Alexandr вне форума  
Старый 24.10.2008, 23:16   #10
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 117 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

Та ражду вам не звертати уваги на критику цієї людини,він тут усіх криикує без вийнятку!!!У кожному пості :grin: !
А Вас Alexsandr втішу.Скоро вроде вибори,то спонсорів різко прибавиться!!!Всім треба буде пропіаритись під час виборів!!!А взагалі думаю потрібну роботу робите!!!Завжди важко починати з нуля!Приємно було сьогодні читати вивіску на бассейні!!!(сама колись займалась у нашій спортшколі легкою атлетикою)

Закладки

Опции темы
Опции просмотра