Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Сайт Питання та пропозиції стосовно сайту

14.10.2009, 19:16   #1
Zelya
Почесний користувач

: 13.07.2008
: Шепетівка
: 354
Вес репутации: 42 Zelya дуже позитивна особистістьZelya дуже позитивна особистістьZelya дуже позитивна особистість
Чому НАШ сайт так мало ввідвідують ШЕПЕТІВЧАНИ?

Цікаво, чомена нашому сайті (форумі) завжди фігурують 5-10 чоловік? А інші відвідавши його покидають назавжди? Це проблема адміна чи постійних користувачів?

---------- Додано о 17:16 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 17:09 ----------

Дуже цікаво прочитати відповідь адміністратора та інших користувачів

14.10.2009, 19:30   #2
Admin
Адмін

: 03.02.2009
: 1,042
Вес репутации: 54 Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?
Відповідь: Чому НАШ сайт так мало ввідвідують ШЕПЕТІВЧАНИ?

Я гадаю ви вже занадто драматизуєте. В нас навіть ведется статистика скільки народу заходило за останній час. Поки що Активні учасники: 110 І це тільки зареєстрованих. А ще є люди які користуються сайтом лише для отримання певної інформації
Щодо ветеранів форуму то мені важко судити адже ще мало з ними знайомий але тим не менш потрошку заходять.
Взагалі основною проблемою чому люди не відвідуюсь наш сайт є їх необізнаність з інтернетом. Більшість вважає що інтернет обмежується однокласниками і вконтакті, і це прикро. Люди не звикли до якихось серйозних обговорень і надають вищезгаданим сайтам перевагу адже там головне те що ти можеш побачити фото сусіда, познайомитися з кимось, хоча насправді це саме можна зробити і у нас але акценти у нас дещо інші.
Особисто мені хотілось би активного обміну інформацією щодо нашого міста, але поки що таких корситувачів можна перелічити на пальцях однієї руки.
Гадаю єдине що може нам допомогти це сарафанне радіо, розповідати друзям про сайт, активніше спілкуватись самому. В додаток до цього активність має дещо піднятись коли більше народу підключиться до інтерлінку, адже ми являємся партнерами цього провайдера і всі нові абоненти в обраних посиланнях вже мають наш сайт

14.10.2009, 19:55   #3
Zelya
Почесний користувач

Вес репутации: 42 Zelya дуже позитивна особистістьZelya дуже позитивна особистістьZelya дуже позитивна особистість

Дже приємно прочитати відгук Адміна, але 110 чоловік із 50000 це ніщо, а про необізнаність це неправда, адже ні один із моїх знайомих не відвідує цей сайт через те, що їм тут не цікаво, вони всі молоді люди, і їм можливо потрібна дещо інша інформація

14.10.2009, 20:20   #4
Admin
Адмін

Вес репутации: 54 Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?

А яка саме інформація їм потрібна?

14.10.2009, 20:36   #5
Zelya
Почесний користувач

А це вже робота адміністратора сайта

---------- Додано о 18:36 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 18:29 ----------

Можливо пора щось змінити?

14.10.2009, 20:41   #6
IIIkinep
Почесний користувач

: 16.12.2007
: 1,637
Вес репутации: 65 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

:
Щодо ветеранів форуму то мені важко судити адже ще мало з ними знайомий але тим не менш потрошку заходять.

ну ну))і хто ж з ветеранів залишився???і як залишились то вже нето....

---------- Додано о 18:41 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 18:37 ----------

Сайт став не цікавий....є пару тем якими цікавляться люди,а от щоб як раніше за день до 30 нових тем:)

14.10.2009, 21:46   #7
Admin
Адмін

Хлопці а хто вас обмежує? Що вам заважає створити цікаві теми, запропонувати якісь новвоведення, привести знайомих? Я думаю всі розуміють що один в полі не воїн. Будь ласка допомагайте

14.10.2009, 23:25   #8
neodix
Почесний користувач

: 31.10.2008
: шепетІвка UA
: 554
Вес репутации: 44 neodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівки

:
але 110 чоловік із 50000 це ніщо
Ну це ти вже загнув цифру (50000) разів так в 10, як мінімум

15.10.2009, 01:36   #9
IIIkinep
Почесний користувач

: 16.12.2007
: 1,637
Вес репутации: 65 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

Заважає те що команда наша розбіглася після переходу цього!Да і якось не актуальним цей форум став!Я не знаю як це пояснити,але того що було вже нема!Немає команди,а такі теми як ми раніше могли почати зараз не зрозуміють)))))Салам старікам;)

15.10.2009, 01:43   #10
Immortal
я прийду за вами...

: 24.04.2007
: з того світу
: 15
: 2,015
Вес репутации: 63 Immortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот Шепетівки

як хтось колись казав........., бл*, поки писав то забув ))))))

Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Закладки

ввідвідують, мало, сайт, чому, шепетівчани?

Опции темы
Опции просмотра