Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Події Обговорення подій які сталися у Шепетівці

Старый 01.11.2010, 21:42   #41
praporschik
Почесний користувач

Вес репутации: 37 praporschik дуже позитивна особистістьpraporschik дуже позитивна особистістьpraporschik дуже позитивна особистість
По умолчанию Відповідь: Новий мер

читаю і думаю собі:до виборів був срач неймовірний.є мер новий теж погано.атепер скажіть мені:користувачі форуму переважно молоді люди-і хоч хтось у своєму колі знайомих пропонував іти на вибори:організовано чи по двоє по троє?а тепер знову волаємо-кого вибрали!!!я голосував за іншого кандидата,за Юзвенка.не буду питати перекличку хто за кого голосував-нема сенсу.а тепер факти-явка виборців(разом з невиїзними,до кого їздили на дому із скриньками)складає-35-37%!це вам щось говорить?переважно голосували пенсіонери яким на дільницях тупо показували де ставити галочку.а де молодь?в клондайку та по інших генделях пивом заливається?і не жалійтеся тепер хто нами буде керувати.
praporschik вне форума  
Старый 01.11.2010, 22:31   #42
Stanley
Турист

Вес репутации: 0 Stanley на шляху до кращого

Цитата:
Сообщение от Гість вечірній Посмотреть сообщение
Результати виборів є відображенням нинішнього сьогодення. Все вертається на круги свої. Вільний майдан перетворений на овечу кошару. МАБУТЬ СТАЄ ТРАДИЦІЄЮ КЕРІВНИКУ ПЕНСІЙНОГО ВІКУ СТАВАТИ МЕРОМ МІСТА, ТАК СКАЗАТИ - ГОСПОДАРЕМ МІСТА. ШПІЛЬЧЕНКО, АНТОНЮК, хто наступний неважко буде визначити враховуючи пізнання в математиці рівня 4 - го класу.
46 років - пенсійний вік!?!? Ви, часом, не в Кліментовичах служите? Бо там і в 40 можна на пенсію піти. То давайте будемо 22-25 літніх обирати на мера і все буде ОК.
Stanley вне форума  
Старый 01.11.2010, 22:39   #43
NeLOX
Гість

Вес репутации: 0 NeLOX поки що незрозуміло

Щось не віриться у 37%.Під кінець голосування на більшості дільниць урни були повні,ледь можна було впхнути бюлетені.Цікаво, якби була явка 80% де б взялися ще урни?
NeLOX вне форума  
Старый 01.11.2010, 22:54   #44
himalim
Гість

Вес репутации: 0 himalim поки що незрозуміло

[quote=NeLOX;55972]Щось не віриться у 37%.Під кінець голосування на більшості дільниць урни були повні,ледь можна було впхнути бюлетені.Цікаво, якби була явка 80% де б взялися ще урни?[/quo

Урни заповнювалися не через велику активність, а через кількість бюлетнів (5 шт), а в урнах вони розлягалися як хотіли..
himalim вне форума  
Старый 02.11.2010, 00:17   #45
Bipyc
Турист

Вес репутации: 0 Bipyc на шляху до кращого

Я розчарований... дуже...
Bipyc вне форума  
Старый 02.11.2010, 08:11   #46
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 118 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

здається у п"ятницю буде представлення нового мера.
мене більше цікавить його команда .
Щось про неї відомо?бо на зустрічі він тактовно про неї мовчав)))
Старый 02.11.2010, 08:43   #47
KrOt
Почесний користувач

Вес репутации: 38 KrOt ветеран сайтуKrOt ветеран сайтуKrOt ветеран сайтуKrOt ветеран сайтуKrOt ветеран сайту

Якщо там у команді буде заблоцький,то це буде хуже шпілі,то він просто неадекват,якого розтріляти привселюдно треба
KrOt вне форума  
Старый 02.11.2010, 09:57   #48
Sinner
Турист

Вес репутации: 0 Sinner на шляху до кращого
Отправить сообщение для Sinner с помощью ICQ

В мене взагалі цирк. Пішли голосувати як praporschik писав організовано, по кількох дільницях (приписані всі в різних місцях). Мене в списках не опинилось. Прописаний по останній адресі 5 років. В комісії сказали йди до суду, дадуть бумажку - проголосуєш до вечора. Пішли до суду, там сказали що нічого не буде, що всі строки вийшли і треба після виборів йти до держреєстру. На днях піду.
Так от питання в тому, що члени комісії не знають закону про вибори і тільки даремно там просижують стільці.
Sinner вне форума  
Старый 02.11.2010, 10:45   #49
FoxM
Корчагінець

Вес репутации: 25 FoxM на шляху до кращого

После боя кулаками не машут. Теперь будем платить за низкую активность. Сами виноваты. Молодежь не интерисуется политической жизнью города.
FoxM вне форума  
Старый 02.11.2010, 10:55   #50
vova91
Гість

Вес репутации: 0 vova91 поки що незрозуміло
По умолчанию Re: Відповідь: Новий мер

Цитата:
Сообщение от Alois Посмотреть сообщение
Перемога реальна, фальсифікацій на дільницях не було - це треба визнати. А те, що за Антонюка грамотно проведена передвиборча кампанія, то хто заважав іншим? Програвати теж тра' вміти...

---------- Додано о 16:54 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 16:49 ----------

А стосовно хабарів - зверніться до суду, або мовчіть.
Багато голусовало на дому.Сам був на виізді.Так вийшло що трохи затримався. Залишився один на один з виборцем.Запитав чому незнає фамілію закого голосувати а показала фото Антонюка вона відповіла що приходили соцзахисту розказали який він хороший буде мер і щоїй треба те ізробить.Вона щотреба зубний протез.Через кілька днів пришли молоді лікарі зробили зліпок чияктам у них правильно називається.Після виборів мають вже вставити.
vova91 вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра