Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Місцеві вибори Обговорення місцевих виборів у нашому місті

Старый 26.10.2010, 17:42   #21
Admin
Адмін

Вес репутации: 49 Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?
По умолчанию Відповідь: Опитування і соціологія

До речі станом на сьогодні вже ліквідовано близько 300 спроб накруток. Виборчі штаби кандидатів намагаються всіляко зробити видимість лідерства свого кандидата в рейтингах. Це означає що лідерів буде декілька і відстань від них буде мінімальна.

Admin вне форума  
Старый 26.10.2010, 17:45   #22
hjljgf
Guest

Talking Відповідь: Опитування і соціологія

Голосують за взяточників! Мало набрався Антонюк! Приймає він сиріт і інвалідів! Він мусить мати якийсь відсоток таких прийнятих для перевірок! А Синюта - Одеваю портупею все тупею да тупею! Який з нього мер!

Старый 27.10.2010, 15:47   #23
mdmdmdmdmdmd
Почесний користувач

Вес репутации: 32 mdmdmdmdmdmd скоро стане відомимmdmdmdmdmdmd скоро стане відомим
По умолчанию Відповідь: Вибори міського голови 2010

Цитата:
Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
Доводжу до відома користувачів - за кандидатів Антонюка, Бузиля, Слесарчука та Штена були спроби накруток голосів. Тому не дивуйтесь спаду кількості голосів відданих за цих кандидатів.
Можно поинтересоватся , Админ сам решает вопросы накруток , с друзьями , с опонентами ? Сам провожу опрос среди населения и у меня картинка несколько другая 1) Полодюк , 2 ) Антонюк , 3) Штен . Треть отвечают что не пойдут на выборы .

Последний раз редактировалось mdmdmdmdmdmd; 27.10.2010 в 16:17..
mdmdmdmdmdmd вне форума  
Старый 27.10.2010, 16:23   #24
Admin
Адмін

Вес репутации: 49 Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?

Накрутками вважається спроба проголосувати з одного компьютера двічі.
Про те чиє опитування відображає правильну ситуацію ми побачимо 1 листопада

Admin вне форума  
Старый 27.10.2010, 17:47   #25
mdmdmdmdmdmd
Почесний користувач

Вес репутации: 32 mdmdmdmdmdmd скоро стане відомимmdmdmdmdmdmd скоро стане відомим

Цитата:
Накрутками вважається спроба проголосовати
Тоисть админа никто не контролирует .
mdmdmdmdmdmd вне форума  
Старый 27.10.2010, 17:58   #26
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 117 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

ніхто
Цитата:
Накрутками вважається спроба проголосувати з одного компьютера двічі.
[STU="1"]а якщо голосують через анонімейзер,то теж можна вичислити?[/STU]

Последний раз редактировалось LuK; 27.10.2010 в 18:06..
LuK вне форума  
Старый 27.10.2010, 18:46   #27
Гість1545
Guest

Цитата:
Сообщение от novyj Посмотреть сообщение
ГОЛОЧУВАННЯ, ЯКЕ ПРОВОДИТЬСЯ В ДАНІЙ ТЕМІ ВВАЖАЮ АБСОЛЮТНО НЕОБЄКТИВНИМ. вЧОРА ПОБАЧИВ ЩЕ ОДНЕ ГОЛОСУВАННЯ, АЛЕ ВКОНТАКТІ http://vkontakte.ru/topic-20566275_23396657
ЧЕСНО, Я ТОМУ ГОЛОСУВАННІ ДОВІРЯЮ НАБАГО БІЛЬШЕ, АДЖЕ ТАМ МОЖЕ ПРОГОЛОСУВАТИ ТІЛЬКИ ТОЙ, ХТО НАСПРАВДІ ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ ВКОНТАКТІ, А СФАЛЬСИФІКУВАТИ МАЙЖЕ НЕМОЖЛИВО. СЛЕСАРЧУК НА ПЕРШОМУ МІСЦІ - ЦЕ ПРИЄМНО!!! НЕХАЙ ТАМ НАВІТЬ І МОЛОДЬ ПЕРЕВАЖНО ГОЛОСУЄ, АЛЕ РЕЗУЛЬТАТ РЕАЛЬНИЙ!!!

Фігня це опитування

Старый 27.10.2010, 19:48   #28
Admin
Адмін

Цитата:
Тоисть админа никто не контролирует .
Якщо у вас є сумніви щодо моєї об'єктивності то після голосування я можу надати докази підтасовок зі сторони певних корситувачів кожному хто запитає. Репутація сайту для мене важливіша ніж сумнівна вигода з підтасовки результатів.
До речі за вашого кандидата найбільше спроб накруток тому саме з нього найбільше знімається голосів.
[STU="190"]Звичайно що можна) Існує ще багато методів які я не буду розкривати. [/STU]

Admin вне форума  
Старый 28.10.2010, 15:00   #29
(duma)
Guest

Цитата:
Сообщение от mdmdmdmdmdmd Посмотреть сообщение
(duma) , а с чего взял что админ заполитизирован ? Я както пытался придраться , прочел его сообщения а придраться то и не к чему . Цитировать можеш ? В остальном с тобой полностью согласен .
(duma)я не можу стверджувати що АДМІН на 100 %заполітизований.за це вибачаюсь.но відчуваеться його прихильність до одного з кандидатів.ненапишу за якого.бо це реклама цій людині.дуже багато видалень-ми даже не знаемо за що видалили думку людини.шкода.що ховаючись за логіни люди дозволяють собі забагато хамства.і не завжди виступи е щирими.здебільшого це звичайне собаче гавкання.а можна ж було написать і правду про всіх кандидатів.ЛОГІН все стерпить.........і ніколи не зрадить

Старый 28.10.2010, 15:51   #30
mdmdmdmdmdmd
Почесний користувач

Цитата:
Сообщение от (duma) Посмотреть сообщение
(duma)я не можу стверджувати що АДМІН на 100 %заполітизований.за це вибачаюсь.но відчуваеться його прихильність до одного з кандидатів
QUOTE Согласен , Админ обьязан переносить сообщения в оф-раздел спец-тему, если он считает что им тут не место ... Похоже ктото из кандидатов подкупил админа , но с другой стороны его понять можно , все мы хотим кушать . Другие кандидаты также моглибы дать некоторые суммы на развитие городского сайта , чего жадничать .
mdmdmdmdmdmd вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра