Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Місцеві вибори Обговорення місцевих виборів у нашому місті

Старый 13.10.2010, 23:26   #1
jfd72
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 jfd72 поки що незрозуміло
Exclamation Синюта купив місце?

Є відомомості, що Синюта купив місце у Кличка ? Особисто я знаю , що троє із зареєстрованих кандидатів хотіли висуватись від УДАРу. Не знаю із яких міркувань ними робився вибір , але обрали все-теки Синюту......це багато про що говорить
jfd72 вне форума  
Старый 13.10.2010, 23:33   #2
sjuzi
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 sjuzi поки що незрозуміло
Exclamation http://shepetivka.km.ua/forum/showthread.php?t=3767

Цитата:
Сообщение от jfd72 Посмотреть сообщение
Є відомомості, що Синюта купив місце у Кличка ? Особисто я знаю , що троє із зареєстрованих кандидатів хотіли висуватись від УДАРу. Не знаю із яких міркувань ними робився вибір , але обрали все-теки Синюту......це багато про що говорить
я не кажу про те,що він купив...про що може свідчити такий різкий перехід до зовсім іншої політичної партії...партії, яка кардинально відрізняється своїми постулатами...???
sjuzi вне форума  
Старый 13.10.2010, 23:50   #3
jfd72
Шепетівчанин

По умолчанию Відповідь: Вибори міського голови 2010

Цитата:
Сообщение от sjuzi Посмотреть сообщение
я не кажу про те,що він купив...про що може свідчити такий різкий перехід до зовсім іншої політичної партії...партії, яка кардинально відрізняється своїми постулатами...???
Про який перехід мова ? Синюта - безпартійний ( щойно сам переглянув його партійну належність ) та й за законом здається він не може бути партійцем

---------- Додано о 22:44 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 22:39 ----------

Цитата:
Сообщение от xxx1 Посмотреть сообщение
Ой, той Шайнога ходить як індюк надутий, землі понахапав і на себе, і на мати. Чим за тих з Батьківщини, краще вже за Антонюка голосувати
Шайнога проххххфесор ще по-кручє Яника :)

---------- Додано о 22:50 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 22:44 ----------

Цитата:
Сообщение от Гість45587 Посмотреть сообщение
Цікава думка. Але в місті ідуть розмови, про те що Сергій також має кредити на надзвичайно великі суми. І що ви пропонуєте їх оплати з міського бюджету?
Тоже мені мер, мля....тухлями на базарі торгує Вдів гастук і став політиком того й гляди мамо з татом "Атлант" в кредит закладуть з такими закидонами синка
jfd72 вне форума  
Старый 13.10.2010, 23:55   #4
sjuzi
Шепетівчанин

ви напевно старий закон читаєте: в ст.39 закону про вибори(не буду писати ту довгу назву), в пункті про умови реєстрації кандидатів, зазначено,що :відповідна територіальна виборча комісія реєструє кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови, висунутого місцевою організацією партії ;в автобіографії кандидат має зазначити партійність...

та наш з вами діалог несуттєвий,адже попередньо я писала,що на мою думку, партійна приналежність жодного з кандидатів, без винятків, не вартує уваги...!!!
sjuzi вне форума  
Старый 14.10.2010, 00:07   #5
jfd72
Шепетівчанин

партійність не варта уваги ? ...."как сказать , как сказать.....". В житті не проголосую за партій де місця продаються !!!
jfd72 вне форума  
Старый 14.10.2010, 00:10   #6
sjuzi
Шепетівчанин

партійність не варта уваги у випадку наших кандидатів...звичайно ж,я повністю вас підтримую, про місця в партії "за гроші"...але, як на мене...вибирати кандидата в мери міста тільки через його приналежність до "ПР", "Удару" чи т.п....не в нашому випадку, принаймні=))
sjuzi вне форума  
Старый 14.10.2010, 00:16   #7
jfd72
Шепетівчанин

Цитата:
Сообщение от sjuzi Посмотреть сообщение
партійність не варта уваги у випадку наших кандидатів...звичайно ж,я повністю вас підтримую, про місця в партії "за гроші"...але, як на мене...вибирати кандидата в мери міста тільки через його приналежність до "ПР", "Удару" чи т.п....не в нашому випадку, принаймні=))
Так, в мері більше голосують за особистість , ніж за партію. Але партійна належність також багато про, що говорить. Чомусь впевнений на 100%, що в ПР та БЮТ висували кандидатів не за інтелект.
jfd72 вне форума  
Старый 14.10.2010, 00:22   #8
sjuzi
Шепетівчанин

нууу, ПР і інтелект - це взагалі, як на мене, несумісні речі=))принаймні, в більшості членів=)
sjuzi вне форума  
Старый 14.10.2010, 00:50   #9
Гість545
Guest

[QUOTE=jfd72;54258]Є відомомості, що Синюта купив місце у Кличка ? Особисто я знаю , що троє із зареєстрованих кандидатів хотіли висуватись від УДАРу. Не знаю із яких міркувань ними робився вибір , але обрали все-теки Синюту......це багато про що говорить[/QUOTE

Одному з кандидатів (можливо з цих трьох) "Справедливий "Удар" пропунував висунення, однак через деякий час вибачився, зіславшись на те, що Комуністи відмовилися висувати Синюту і їм ("Удару") Хмельницьке керівництво наказало висунути саме його, а не когось іншого.

Інший факт про "справедливий" УДАР" - спочатку в місті та районі була зареєстрована партія "Нова країна" чи щось схоже - не пам'ятаю, яку очолили нормальні люди та підготували всі необхідні матеріали для реєстрації. Це було весною. Однак, напередодні виборів вони виявили, що вказаної партії вже не існує, а їхня змінила назву на "УДАР" на підставі рішення Хмельницької організації, якою керують вже зовсім інші особи. Це все легко перевіряється. Питання - це СПРАВЕДЛИВИЙ "Удар"?

Старый 14.10.2010, 01:03   #10
jfd72
Шепетівчанин

[QUOTE=Гість545;54278]
Цитата:
Сообщение от jfd72 Посмотреть сообщение
Є відомомості, що Синюта купив місце у Кличка ? Особисто я знаю , що троє із зареєстрованих кандидатів хотіли висуватись від УДАРу. Не знаю із яких міркувань ними робився вибір , але обрали все-теки Синюту......це багато про що говорить[/QUOTE

Одному з кандидатів (можливо з цих трьох) "Справедливий "Удар" пропунував висунення, однак через деякий час вибачився, зіславшись на те, що Комуністи відмовилися висувати Синюту і їм ("Удару") Хмельницьке керівництво наказало висунути саме його, а не когось іншого.

Інший факт про "справедливий" УДАР" - спочатку в місті та районі була зареєстрована партія "Нова країна" чи щось схоже - не пам'ятаю, яку очолили нормальні люди та підготували всі необхідні матеріали для реєстрації. Це було весною. Однак, напередодні виборів вони виявили, що вказаної партії вже не існує, а їхня змінила назву на "УДАР" на підставі рішення Хмельницької організації, якою керують вже зовсім інші особи. Це все легко перевіряється. Питання - це СПРАВЕДЛИВИЙ "Удар"?
А откуда такая осведомлённость про " ...наказало " , ви член цієї партії ?
І взагалі мені достаменно відомо, що ніби " нормальні люди" із "Нової країни" із партії були виключені за те, що підтримали колишнє керівництво області на яке була заведена кримінальна справа про розкрадання держмайна у особливо великих розмірах. Не думаю що такі рішення приймають спонтанно і не виважено. А ось"ВОР ДОЛЖЕН СИДЕТЬ В ТЮРЬМЕ" - це однозначно
Для довідки : обласна організація не уповноважена змінювати назву веукраїнської партії. І звідси : щоб щось стверджувати необхідно бути в цьому обізнаним

Последний раз редактировалось jfd72; 14.10.2010 в 01:24..
jfd72 вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра