Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Старый 22.04.2010, 02:21   #1
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 87 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ
По умолчанию Прощавай крим, ми тебе не забудем

Янукович таки догрався. Завдяки Путіну він виглядає просто-таки людиною слова: казав на кожному кутку під час передвиборної кампанії, що пролонгує перебування ЧФ РФ і знизить ціну на газ – так воно й вийшло... Причому в пакеті. Звісно, сам Віктор Федорович навряд чи сподівався, що притиснуть його до стінки вже менш, ніж за два місяці президентства. Планував взагалі акуратно з'їхати з теми. Представники його "команди професіоналів" в неформальних розмовах розповідали, що не такі вони дурні, аби їхати в Москву і говорити з порогу про Чорноморський Флот РФ в Севастополі. Мовляв, у нас це питання взагалі стоїть в кінці списку пріоритетів на російському фронті. Ще й постійно нервували, чого раптом їх про це питають закордонні посли, акредитовані в Україні. Але росіяни вирішили інакше: кувати залізо, поки гаряче. "Невідомо, хто в Україні буде президентом з 2015 року, тому краще все вирішити зараз", – якось нетипово завбачливо розповідали в кулуарах вже російські дипломати. І правильно розповідали: вони про свої інтереси дбають.

Можна багато говорити про те, як красиво Янукович все розставив на свої місця: хто він насправді такий і де він насправді бачить Україну. Можна лише сподіватись, що у Януковича вистачить сірої речовини, аби посприяти тому, щоб угода не пройшла ратифікацію у Верховній Раді (як у свій час з ЄЕПом) чи її визнав незаконною Конституційний Суд (відповідне подання там вже лежить).

Але найстрашніше в цій історії інше. Те, що Янукович і деякі доблесні представники його оточення навіть не розуміють, що переступили межу, за якої не існує вже жодних червоних ліній. Що вони навіть і не усвідомлюють, що зробили щось не так. Що для них питання безпеки держави і питання 30% знижки на газ – на одній шальці терез. Тільки непотрібно розповідати, що без цієї знижки економіка країни рухнула б – вона вже, як ми всі добре пам'ятаємо, так само "рухала" перед кожним підвищенням ціни на газ після $50.

Янукович правий: ця домовленість є "безпрецедентною в історії відносин між країнами". Такі домовленості затьмарили навіть найфантастичніші прогнози з приводу того, що Янукович може здати Росії. Все, зрештою стало на свої місця. Жодних ілюзій з приводу того, що Янукович змінився нема і бути не може. Комедія закінчилась. Совки не можуть бути європейцями. Брюссель не може для них замінити Москву. Шкода тільки, що замість Севастополя ми не можемо здати в оренду Росії Януковича...
Старый 22.04.2010, 10:25   #2
ARTIST
;)

Вес репутации: 47 ARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок міста
Отправить сообщение для ARTIST с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: Прощавай крим, ми тебе не забудем

Ой шось мені здається, що якщо була б президентом Юлька, то таке саме рано чи пізно також би трапилось. Кілька років назад їй зовсім було заборононо відвідувати Росію. Це тільки недавно вона з Путіним "подружилася". Бо Путін не дурак же. Якщо він хотів такого розкладу щодо України - він його добився при будь-якому президенту з цих двох.

Будто з приходом Юльки Україна стала б незалежною від російського газу.
Старый 22.04.2010, 13:50   #3
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 87 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?

Президент у нас зараз яник. І факт залишаєтьтся фактом. Так що можете скільки завгодно роздумувати що було би при іншому президенті, але діяти потрібно вже зараз, бо цей козел потроху і всю Україну розпродасть
Старый 22.04.2010, 17:37   #4
IIIkinep
Почесний користувач

Вес репутации: 60 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

я вже тобі казав,можеш балатуватись на президента.....діяч...

IIIkinep вне форума  
Старый 22.04.2010, 18:05   #5
Dj Os
~форумний дідько~

Це все шо ти можеш сказати? Де твої аргументи "зато стабільність"? "Зато не варятся у верхах"? Чи мож хоч сказати людям буде легше від путінского дисконту? виграли з цієї угоди лише ахметови з їхніми ресурсними придатками. Для нас газ не подешевшає 100%
Старый 22.04.2010, 19:23   #6
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 117 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

Цитата:
Сообщение от Dj Os Посмотреть сообщение
Для нас газ не подешевшає 100%
для нас звісно ні,ми і так копійки платим.А ти подумав про підприємства, заводи та виробництва?...
Старый 22.04.2010, 19:54   #7
Dj Os
~форумний дідько~

А що з ними? У тебе є завод? Чи може підприємство?
Чи ти думаєш що вони зарплату робітникам піднімуть? В любому випадку донецькі рішили свої економічні питання, а люди як сиділи в какашках так і будуть. А ті будуть колотити бабло ше більше чим було, бо як відомо "шара обема ни меет".
А що у підсумку? За якусь сумнівну знижку на газ, який до речі скоро може стати нам непотрібним з огляду на успішне освоєння сланцевого газу, ми втрачаєм добрий шмат української території. Якщо ви гадаєте що кацапи не лизнувши палець не відкусять по лікоть, то історія наших взаємин завжди показувала протилежне. До речі Крим це далеко не єдина здача яника, чекайте новин про авіаційну галузь, енергетику і тд
Старый 22.04.2010, 20:52   #8
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 117 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

Цитата:
Сообщение от Dj Os Посмотреть сообщение
А що з ними? У тебе є завод? Чи може підприємство?
[HIDE="100"]уяви собі є.і мені ця проблема дуже близька!але завдяки минулій владі стоїть замороженим,бо не було сенсу його запускати...[/HIDE]
Старый 22.04.2010, 21:08   #9
T-S
Disabled

Вес репутации: 43 T-S отключил(а) отображение уровня репутации

Тепер залишилось чекати коли кримчани отримають паспорти РФ і росія почне "защищать интересы своих граждан"...
T-S вне форума  
Старый 22.04.2010, 21:48   #10
Dj Os
~форумний дідько~

[STU="190"] Я тобі відверто співчуваю, але по перше гукнеш як тобі знизять ціну хоча б більше ніж на 5%, а по друге якщо твоє підприємтво не може нормально функціонувати за нинішньої ціни то навіщо таке підприємтво? До речі навіть попри зменшення ціни за газ ціна для тебе суттєво не зменшиться тому що дотації НАКу припиняться адже хоч ніхто і не каже але транзитна ціна за рахунок якої вас і дотували зменшилась[/STU]

Закладки

Метки
забудем, крим, прощавай, тебе

Опции темы
Опции просмотра