Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Форум Пишіть тут якщо у вас виникли проблеми з форумом або ви хочете шось побажати

Старый 28.04.2005, 14:57   #1
odin
Зубна фєя

Вес репутации: 51 odin дуже позитивна особистістьodin дуже позитивна особистістьodin дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для odin с помощью ICQ Отправить сообщение для odin с помощью Skype™
По умолчанию рейтинг флудерів на Шепетівському форумі

мож хто не знає...
ФЛУДЕР -- людина, яка аж занадто активно постить всяку ЛАЖУ на форум.
[Великий тлумачний словник]
odin вне форума  
Старый 28.04.2005, 15:03   #2
odin
Зубна фєя

Вес репутации: 51 odin дуже позитивна особистістьodin дуже позитивна особистістьodin дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для odin с помощью ICQ Отправить сообщение для odin с помощью Skype™

голосувати не буду принципово. бо не можна віддати голос зразу за декількох претендентів.
... рейтинг то може й добре, але іноді можна й промовчати... а то форум стає схожим на якийсь базар (не в *фєнєвому* змісті цього слова)
odin вне форума  
Старый 28.04.2005, 15:17   #3
Gebels
Турист

Вес репутации: 0 Gebels поки що незрозуміло

Я вже про це колись писав - про неухильне сповзання форума до такого собі офф-лайн чату...
Взагалі-то щоб відбувалась розмова необхідні деякі речі (про які свого часу говорив сам Вінні-Пух):
- тема + пропозиція чи/та запитання... От яку тему, пропозицію чи запитання містить наступне повідомлення?

":D "

Крім того, як на мене є неприпустимим флудом відповіді на теми та запитання одним словом Так чи Ні... Форум за своєю метафізичною сутністю передбачає висловлювання певних власних позицій, а не банальне засвідчення згоди чи просто незгоди із позицією чужою... Для так і Ні є спеціальна функція - ОПИТУВАННЯ.
Старый 28.04.2005, 22:06   #4
SERGi
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 41 SERGi поки що незрозуміло

Дякую за підтримку моєї кандидатури в рейтингу опитування :!: :mrgreen: =D>

Gebels,

Форуми в справжньому виді (тобто в якому вони і задумувались) існують там, де існують нагальні проблеми, які потрібно вирішити, обговорити деталі їх вирішення чи поділитися своїми враженнями. При цьому на форумі має бути достатня кількість людей не байдужих до проблем інших, а також людей, які всеж таки зададуть питання :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

У нас на "форумі":
1 не має такої кількості людей
2 зараз тут на Ф. присутні люди, які й так у більшості випадків знають відповіді на поставленні питання!!!
... дописати по бажанню
Х-1 Багатьом взагалі все "до :idea: "
Х ніхто навіть не пробує привернути увагу до форуму (у нас 3 провайдери, народу з інетом на дому - БАГАТО)

#-o
Старый 29.04.2005, 13:27   #5
odin
Зубна фєя

Цитата:
Originally posted by SERGi

Форуми в справжньому виді (тобто в якому вони і задумувались) існують там, де існують нагальні проблеми, які потрібно вирішити, обговорити деталі їх вирішення чи поділитися своїми враженнями. При цьому на форумі має бути достатня кількість людей не байдужих до проблем інших, а також людей, які всеж таки зададуть питання :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

У нас на \"форумі\":
1 не має такої кількості людей
2 зараз тут на Ф. присутні люди, які й так у більшості випадків знають відповіді на поставленні питання!!!
... дописати по бажанню
Х-1 Багатьом взагалі все \"до :idea: \"
Х ніхто навіть не пробує привернути увагу до форуму (у нас 3 провайдери, народу з інетом на дому - БАГАТО)

#-o
це не причина, щоб перетворювати форум в чат.
odin вне форума  
Старый 29.04.2005, 21:57   #6
SERGi
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 41 SERGi поки що незрозуміло

odin,

Так підтримуйте його, як форум!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Старый 30.04.2005, 01:58   #7
andreypry
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 43 andreypry на шляху до кращого

SERGi, не знаю, чому раптом всі тут почали писати суто українською мовою, але це приємно! Я згоден з тобою, в тому сенсі, що мало лише писати про перетворення форуму в чат, треба діяти! Мені багато відповідей траплялись на очі, змісту "Так", "Ні" або щось подібне, гадаю, першими запобігати цьому повинні модери, які спостерігають, чистять, допомогають, відповідають і корегують свої сторіки! Ну і проста культура користувача!!!
Время не лечит - оно убивает!
andreypry вне форума  
Старый 30.04.2005, 02:32   #8
andreypry
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 43 andreypry на шляху до кращого

Вент, я віддаю свій голос за тебе, згідно кількості постів!
Цікаво тільки, хто за мене віддав, відгукніться!
Время не лечит - оно убивает!
andreypry вне форума  
Старый 30.04.2005, 06:55   #9
administrator
Guest

Я принципово свій голос не віддам нікому, я всіх радий бачити на цьому форумі.

Старый 01.05.2005, 00:12   #10
Vent
Почесний користувач

Вес репутации: 55 Vent дуже позитивна особистістьVent дуже позитивна особистістьVent дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для Vent с помощью ICQ

Я б міг і хтів віддати свій голос ЗА СЕБЕ (дуже полюбляю самокритику), але в зв`язку такого гарного повідомлення в свою адресу Я віддаю голос за andreypry, так як він дуже швидко за короткий час набрав велику кількість постів і скоро вже пережене мене, але мене це ні краплі НЕ ЗАСМУЧУЄ. І взагалі "флудер" в мому розумінні це не той в кого більша кількість постів.
І ще одне, всі бачать як andreypry зазвичай пише свої повідомлення одне за одним? хоча можна булоб відразу скомпонувати їх в одне.

Всі ми грішні.
Це неприємна тема, тому що тут можуть з`явитися сварки і т.п. Так шо - без образ. Хто образиться той - ЖАБА :mrgreen:
Vent вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра