Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Hard & Soft Обговорюємо все що повязано з компютерами

Старый 22.01.2010, 20:55   #41
T-S
Disabled

Вес репутации: 43 T-S отключил(а) отображение уровня репутации
По умолчанию Відповідь: LINUX

А навiщо вам пiд linux-ом C++ компилятор пiд Windows. Там GCC прекрасно справляється.
T-S вне форума  
Старый 23.01.2010, 10:48   #42
vasyok
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 vasyok на шляху до кращого

Декілька разів тре було Visual с++, але вона нормально не ставилася
vasyok вне форума  
Старый 04.02.2010, 10:39   #43
Symbioz
Почесний користувач

Вес репутации: 37 Symbioz дуже позитивна особистістьSymbioz дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для Symbioz с помощью ICQ

Вчора встановив Ubuntu 9.10 (Acer Aspire 6920G, C2D 2GHz, 4GB, NVidia GF 9500) паралельно з Він 7. Враження приємні - система для людей. Тільки одна "лажка" з кардрідером - не працює.
Старый 04.02.2010, 17:40   #44
T-S
Disabled

Вес репутации: 43 T-S отключил(а) отображение уровня репутации

Спробуйте відредагувати /boot/grub/grub.cfg щоб там містився рядок:
linux /boot/vmlinuz-2.6.31-16-generic root=UUID=67e08954-23c0-4bca-ac34-79c5d2b42ffb ro quiet splash pciehp.pciehp_force=1
Кардрідер повинен запуститись.
Якщо для редагування не вистачить прав то в консолі наберіть:
sudo gedit /boot/grub/grub.cfg.
Або ставте версію 9.04. В ній кардрідери працюють нормально.
T-S вне форума  
Старый 11.02.2010, 22:34   #45
Zelya
Почесний користувач

Вес репутации: 37 Zelya дуже позитивна особистістьZelya дуже позитивна особистістьZelya дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для Zelya с помощью ICQ

Заказав лінукс Kubuntu, прийшов днів через 10, поставив на домашньому компютері, враження такі: ставиться без проблем, навіть простіше і швидше ніж вінда, після завантаження на "робочому столі" з"явилось декілька незрозумілих вікон, налаштування яких я відложив на пізніше, потім почались пошуки знайомих в вінді дисків с, d, e яких звісно не знайшов, з цією проблемою потім розібрався, при спробі програти мр3 плеєр мовчав, відео теж. Вияснив, що в цій збірці кодеки потрібно докачувати з нету, при запуску текстового редактора побачив що в налаштуваннях мова інтерфейсу тільки англійська, рос. теж потрібно докачувати. Тут з"явилась головна проблема, не можу ввійти в нет, модем лінукс побачив, а при запуску інтернету проходить "ініціалізація модему" (дословно) і все, ні туди і ні сюди. В мене нет від інтертелекому, може треба якісь особливі настройки?
Старый 12.02.2010, 13:45   #46
Symbioz
Почесний користувач

Вес репутации: 37 Symbioz дуже позитивна особистістьSymbioz дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для Symbioz с помощью ICQ

Цитата:
Сообщение от Zelya Посмотреть сообщение
Заказав лінукс Kubuntu, прийшов днів через 10, поставив на домашньому компютері, враження такі: ставиться без проблем, навіть простіше і швидше ніж вінда, після завантаження на "робочому столі" з"явилось декілька незрозумілих вікон, налаштування яких я відложив на пізніше, потім почались пошуки знайомих в вінді дисків с, d, e яких звісно не знайшов, з цією проблемою потім розібрався, при спробі програти мр3 плеєр мовчав, відео теж. Вияснив, що в цій збірці кодеки потрібно докачувати з нету, при запуску текстового редактора побачив що в налаштуваннях мова інтерфейсу тільки англійська, рос. теж потрібно докачувати. Тут з"явилась головна проблема, не можу ввійти в нет, модем лінукс побачив, а при запуску інтернету проходить "ініціалізація модему" (дословно) і все, ні туди і ні сюди. В мене нет від інтертелекому, може треба якісь особливі настройки?
Особисто не пробував налаштовувати ІТ інтернет на лінуксі, проте знаю людей, які в нас брали модеми для Інтернету під Лінукс. Напиши який модем - спробую допомогти.
Старый 12.02.2010, 22:39   #47
Zelya
Почесний користувач

Вес репутации: 37 Zelya дуже позитивна особистістьZelya дуже позитивна особистістьZelya дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для Zelya с помощью ICQ

Модем alltel з антенкою і гніздом під флешку
Старый 15.04.2010, 18:36   #48
vasyok
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 vasyok на шляху до кращого

Цікавить питання чи хтось на форумі добре знає лінукс? Взагалі проблема наступна: пробую запустити досемулятор (Dosemu) на ASP11.2(скинули Doom от і хочу спробувати його в лінуксі), але при запуску емулятора пише "Ошибка сегментирования", переустановити, видалити і поставити інший, скопіювати з робочої машини, поритися в конфігах, погуглити - вже два тижні мучусь- не допомагає. Хто сильний в цій ОС підскажіть в чому можна порити, що поміняти щоб його запустити?
vasyok вне форума  
Старый 17.04.2010, 19:38   #49
jaruto
Почесний користувач

Вес репутации: 50 jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?
Отправить сообщение для jaruto с помощью ICQ Отправить сообщение для jaruto с помощью Skype™

я просто щоб оцінити систему поставив убунту 9.10) система класна) рекомендую всім) одне тупо(емулятори туплять і крім блокнота я прог з вінди не зміг поставити)
jaruto вне форума  
Старый 11.02.2011, 08:17   #50
Александръ
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 Александръ поки що незрозуміло
Отправить сообщение для Александръ с помощью ICQ
По умолчанию Re: LINUX

Fedora. Рабочее окружение GNOME.
Александръ вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра