Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Загальні теми Обговорення всього, що стосується нашого міста

Старый 20.08.2009, 18:47   #1
Антоніна
Guest

Exclamation Церква в Шепетівці

Шановні Шепетівчани хотілось би з вами обговорити тему церкви у нашому місті. Я як людина глибоковіруюча не можу байдуже дивитися на неподобство яке коїться в найбільшій церкві нашого міста а саме - Свято-Михайлівському кафедральному соборі.
Вже все місто обурювалось тому що собі дозволяють дочка та дружина Мацоли, вигляд в якому вони приходять до церкви просто обурливий.
Але ще більш неприйнятно себе поводе на мою думку Володимир, єпископ Шепетівський і Славутський. З таким розмахом як живе Преосвященнійший живуть мабуть лише оліхархи наші. Мати особистого водія, автівку за колосальні кошти, а ось нещодавно і розпочати будувати собі шикарні хороми в самому парку та відпочинку. Питається за чиї кошти? Невже віряни настільки сліпі? Таке становище справ дискредитує нашу церкву і я запрошую до обговорення всіх цієї проблеми.

Старый 20.08.2009, 19:47   #2
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 118 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: Церква в Шепетівці

Ше про Анжелку забули написати)))

Взагалі то давно це знаю,тому можливо і не хожу до церкви.Віру у душі маю,і це думаю - головне!Якось відвідувала храм пару раз,і склалось враження,що багато хто йде у церкву не помолитись,а "себя показать и на других посмотреть".
Старый 20.08.2009, 19:56   #3
IIIkinep
Почесний користувач

Вес репутации: 60 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

1. Будують там не дім,а келії для монахів і коли будуть приїжати інші священо служителі.
2.Машина не така і дорога ціна її меньша за ціну нової вазовскої 9,на яких їздять інші священики з інших церков(навіть у селах)
3.То не водій,а прихожанин який допомагає коли правлять .

IIIkinep вне форума  
Старый 20.08.2009, 20:07   #4
Admin
Адмін

Вес репутации: 50 Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?

Що за Анжелка?
До храму не ходжу том що атеїст. Але мені також дивно бачити попа на останній моделі німця ще і з власним водієм.

Admin вне форума  
Старый 20.08.2009, 20:31   #5
IIIkinep
Почесний користувач

Вес репутации: 60 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

якій це останій моделі?вона 96 року..... максимальна ціна на автобазарі 7 тис. це вже в ідеальному стані і на кожаному салоні)))

І водій той працює тільки коли правлять,тому що в "паданому одязі" за кермом не дуже зручно.

IIIkinep вне форума  
Старый 20.08.2009, 20:35   #6
Admin
Адмін

Вес репутации: 50 Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?

IIIkinep ти мабуть не про те авто говориш. Володимир їздить на представницьму авто яке аж ніяк за 7 000 не купиш)

Admin вне форума  
Старый 20.08.2009, 20:36   #7
IIIkinep
Почесний користувач

я говорю про фольцвагена б4 .....

---------- Додано о 18:36 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 18:36 ----------

чи ти про сірого мерседеса? чи бмв золоту)))я запутався в їх іменах і машинах.....і приходах.

IIIkinep вне форума  
Старый 20.08.2009, 20:50   #8
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 118 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

Цитата:
Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
Що за Анжелка?
то "близька і давня подруга" Мацоли)))
все місто про це говорило,і вже давно.
Старый 20.08.2009, 21:12   #9
Admin
Адмін

IIIkinep щоб не бути голослівним сфотографую тобі і покажу. І всім форумом дізнаємось скільки то коштує. Тим не менш чого це прихожанин має його возити? По друге я вже скільки працюю а на авто все одно важко заробити.
Nino все зрозуміло) Дякую за інформацію.

Admin вне форума  
Старый 20.08.2009, 21:23   #10
Morkovka
Sweet S. moder

Вес репутации: 44 Morkovka скоро стане відомимMorkovka скоро стане відомим
Отправить сообщение для Morkovka с помощью ICQ Отправить сообщение для Morkovka с помощью Skype™

IIIkinep, фольцваген б4 як ти кажеш навіть виглядає не так, як його авто)) Та й конструкції авто тоді в 1996 трошки інші були. Не знаю точно яка марка, але тисяч 100 грн вона вартує. Не хочу рахувати їхні гроші, але парадокс в тому, що це і наші гроші, бо ми приходимо в церкву і з нас збирають пожертву. Себто подяка за те, що вони причащають народ і т.д? Чи може це нормально, що зараз за вінчання гроші беруть? Я в шоці

---------- Додано о 19:23 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 19:18 ----------

Я як і всі погоджуюся, що це не нормально і церква робить бізнес на прихожанах. Але куди дітися простим людям? Паску посвятити треба, меду цілющого на спаса треба, а порядних церкв скоро не залишиться. Хочу виходити з церкви з хорошим відчуттям, а не думати в кого які статки у наших священно служителів. От мені реально подобається церква Віри, Надії і Любові, але побачимо шо далі буде

Morkovka вне форума  

Закладки

Метки
церква, шепетівці

Опции темы
Опции просмотра