Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Форум Пишіть тут якщо у вас виникли проблеми з форумом або ви хочете шось побажати

Старый 25.05.2008, 05:20   #1
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 89 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

В світлі останніх перепетій на нашому форумі і постійних скарг один на одного я вирішшив ввести суворі правила на нашому форумі. Відтепер їх недотримання веде за собою дії які там же вказані.
<div align="center">Ознайомитися з правилами ви можете тут</div>
Прошу не вважати це якимись ознаками тоталітаризму але я бачу люди у нас не вміють спілкуватися і обмеження їм просто необхідні. Так що тепер на форумі все по новому.

Модераторів Рефлексу та Гобліна бозбуто прав. Першу за суперечливе ставлення відвідувачів до неї, другого за відсутність на форумі і не виконання своїх обовязків більше 2 місяців
Старый 25.05.2008, 05:32   #2
Nastynya
Vip Ledi Mega Moder

Вес репутации: 64 Nastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайту
Отправить сообщение для Nastynya с помощью ICQ Отправить сообщение для Nastynya с помощью Skype™

Думаю це правильне рішення!
Форумчании, шановні, чиатйте правила свої і модерів і просто їх дотримуйтеся!
І не буде цих конфліктних ситуацій!

НУ МОДЕРІВ ШКОДА....не згідна(((

Nastynya вне форума  
Старый 25.05.2008, 05:36   #3
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 120 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

Тоді потрібно відредагувати

" Флейм
Тут спілкуємся про все що завгодно без обмежень"

Бо на мою думку поняття "про все що завгодно без обмежень" у кожного своє,в міру виховання.
Старый 25.05.2008, 05:56   #4
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 89 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?

В міру виховання але тим не менш воно буде погоджуватись з правилами форуму
Старый 25.05.2008, 14:39   #5
~REFLEXA~
Гуру Шепетівки

Вес репутации: 47 ~REFLEXA~ поки що незрозуміло
Talking

НУ ЧТО ВЫ ВСЕ УДОВЛЕТВОРЕНЫ?

13. Підстави для позбавлення прав модерування:

13.1 Невиконання Модератором своїх обов'язків, зокрема невчасне виконання вимог п.п. 12.6 та 12.12 цих Правил.

13.2 Систематичне порушення Правил та ігнорування попереджень Адміністратора.

13.3. Модератор звільнюється автоматично після третього попередження.

13.4. Рішення учасників форуму про заміну Модератора шляхом відкритого голосування (більшістю голосів).

13.5. Неспроможність Модератора виконувати свої обов'язки, пов'язані із нестачею часу, технічних можливостей чи з інших причин. У цьому разі Модератор самостійно відмовляється від модерування.

13.6. Постійне чи тимчасове закриття форуму

13.7. У разі ухвалення рішення про позбавлення прав модерування, Модератор виконує свої обов'язки, доки не буде обрано нового Модератора крім випадків, коли Модератора звільнено за п.13.2.

Этих правил не нарушала. Ну ищи себе тогда еще строже модеров.
Я хотела уйти из форума, оказывается ты меня опередил.
Старый 25.05.2008, 15:43   #6
Morkovka
Sweet S. moder

Вес репутации: 47 Morkovka скоро стане відомимMorkovka скоро стане відомим
Отправить сообщение для Morkovka с помощью ICQ Отправить сообщение для Morkovka с помощью Skype™

Шкода, що дійшло до крайнощів. Мене модери задовольняли своєю роботою і якщо адмін так вирішив, значить на те була причина зняти їх з посади. Думаю форумчани задумаються нарешті, що старі умови перебування на форумі були куди кращими і комфортнішими для них раніше, ніж тепер - що захотіли те і маємо

Morkovka вне форума  
Старый 25.05.2008, 15:48   #7
Dj Os
~форумний дідько~

~REFLEXA~ ти свої обовязки виконувала за що тобі і вдячний. Просто пішов на зустріч користувачам, якщо їм ти так не сподобались то бог з ним я зняв тебе з посади, але натомість вони отримають те чого вони так добивались, старих порядків і свобод вже не буде. По правилам так по правилам
Старый 25.05.2008, 15:53   #8
Андрей
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 39 Андрей на шляху до кращого
Отправить сообщение для Андрей с помощью ICQ

ПРавила як правила, зміни помітять тільки злосні порушники.
Старый 25.05.2008, 16:15   #9
ВаДян
Почесний користувач

Вес репутации: 44 ВаДян дуже позитивна особистістьВаДян дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для ВаДян с помощью ICQ

ого -го. Не думав, шо до цього дійде. Жалко модерів. нормальні були. Шо далі буде..цікаво... "Дихати мабуть дійсно стане тяжче"...а ось щодо "увольнения" модерів я не згоден. то ж довго були на цій посаді і все вроді норм. було. Цікаво, хто буде новими модерами. з нетерпінням чекаю голосування. А правила,дійсно,як правила. тіки мені здається, шо і зараз можна буде пофлудити :) А щоб запобігти цьому усьму можна було створити розділ "флудильня" (що є на дуже багатьох форумах) і там уже дозволити відвести душу. І треба, мабуть, цей розділ зробити все-таки.

Звук на полную ,люблю, плюс душевно больной – не потому что псих, а просто - я болею душой
ВаДян вне форума  
Старый 25.05.2008, 17:23   #10
Vent
Почесний користувач

Вес репутации: 55 Vent дуже позитивна особистістьVent дуже позитивна особистістьVent дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для Vent с помощью ICQ

ДОЖДАЛИСЬ

P.S. вспомнился лозунг уже применимый ко мне на этом некогда "форуме"- "ТЫ НЕ ОДИН"
P.P.S. а где моё выходное пособие как за первого уволеного модера?

Vent вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра