Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

26.10.2010, 21:25   #1
novyj
Шепетівчанин

: 03.01.2010
: 24
Вес репутации: 0 novyj на шляху до кращого
Exclamation Відповідь: Вибори міського голови 2010

:
Попередні 7 повідомлень видалені як ті що не стосуються теми.
Ще раз нагадую що голосування постійно моніториться на рахунок спроб накруток. Тому результати можуть дещо змінюватись, адже всі накручені голоси ми видаляємо.
Закликаю всіх користувачів до достойної аргументованої толерантної дискусії, будь ласка поважайте один одного. Шануймося!
Я розчарований в цьому форумі!!!! Адмін, ти колись чув про демократію, про свободу висловлювати власні думки? "Не стосується теми" - це настільки субєктивна думка може бути кожного, щоб як би був інший адмін, то він би видаляв інші повідомлення (можлтво краще, якби і інший адмін був!!!! бо ви абсолютно некомпетентні). Я не хочу когось образити, я лише констатую факт. Як може бути порядок в місті, якщо його навіть не можна навести на форумі, на якому, напевно, деякі мають по 5-10 зареєстрованих логінів. Що таке достойна аргументація????? Це, напевно, коли повідомлення підкріплене документацією!? Адмін, шануй думки! А думки завжди різні!

27.10.2010, 01:42   #2
Admin
Адмін

: 03.02.2009
: Шепетівка
: 1,042
Вес репутации: 54 Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?
Відповідь: Вибори міського голови 2010

:
який нудний та чемний форум....

а чого знялы з всхіх голоси ауау де демократія хто це зробив той засланец з москви......

яб сказав що я про вас думаю с..

Ага!! Вперед за ордінами!!! Збивальники бабла!!! ГИГИГИИГИГИГ!!! Ноги ж повидьоргують і скажуть шо так і було!!! ГИГИГИГИГИГИГ

шо ти бздиш

я знаю це адмін форума лох

чього ти админ мовчиш

бойшся

---------- Додано о 17:41 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 17:39 ----------

ми у свой богом даній землі а ти де ...........
...........
...

.....

...
...
На вашу думку ці відповіді варті того щоб ви так їх захищали?

---------- Додано о 00:42 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 00:42 ----------

Яким чином вони стосуються виборів міського голови?

Закладки

Опции темы
Опции просмотра