Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Інтернет Обмін цікавими посиланнями, обговорення провайдерів та різних технічних питань

Старый 29.11.2009, 09:55   #1
НатС
Почесний користувач

Вес репутации: 44 НатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот Шепетівки
Отправить сообщение для НатС с помощью ICQ
По умолчанию Купівля в інтернеті, інтернет магазини, інтрнет гроші

Йдем в майбутнє все популярніше і мабуть швидше/дешевше купувати в інтрнеті. Власне це і обговорюємо в темі.

Мене цікавить як купуються твоари в інеті,оплата, чи не лохотрон це і тд. Розкажіть хто користувався.
Старый 29.11.2009, 10:00   #2
IIIkinep
Почесний користувач

Вес репутации: 60 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?
По умолчанию Відповідь: Купівля в інтернеті, інтернет магазини, інтрнет гроші

Та нормально все.Я пару раз користувався,пішов в банк проплатив вислав скан чека і прийшло.А якщо боїшся то заказуй почтовим переказом,прийшов товар прийшов за нього проплатив забрав зразу і пішов.

IIIkinep вне форума  
Старый 29.11.2009, 10:02   #3
НатС
Почесний користувач

Вес репутации: 44 НатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот Шепетівки

Про лохотрон мене менш всього цікавить, ціна спосіб оплати доставка поштою чи через "нічний експрес" наприклад і тд.
Ось що найшов один з відгуків:
Знаю по собі, що перед купівлею шукав відгуки про інтернет-магазин. Тож, не вважайте за рекламу, але купляв у «Розетці» і, впринципі, задоволений ним. Хоча є й маленький осад: у відгуках до мого товару один з покупців сказав, що його ноутбук скриготить при великому навантаженні. Я при замовленні попросив продавців, щоб перед відправкою вони перевірили ноутбук на наявність цього скреготу, оскільки він працюватиме в одній кімнаті з маленькою дитиною (ну, звісно, ніяка маленька дитина не передбачається, сказав щоб вони не махнули рукою, мовляв «той скрегіт не заважає»), проте після купівлі виявив, що ноутбук навіть не розпаковували (про це свідчили «нерозривні» наклейки від HP) і, відповідно, не вмикали.

Сама процедура купівлі і доставки така: Ви замовляєте товар на сайті (в такому випадку через декілька хвилин на Ваш контактний телефон перетелефонують з інтернет-магазину і уточнять всі деталі) або у чаті магазину (тоді всі деталі там і уточнюються). Там, де замовляв я, товар доставлять Вам вже на наступний день (якщо Ви подали замовлення до 16 години) або через день. В обласні центри (крім кількох великих) доставка здійснюється через службу автоперевезень («Автолюкс», «Нічний експрес», «Євроекспрес» чи будь-яку іншу). У день доставки Вам зателефонують з Інтернет-магазину і повідомлять номер декларації. Потім Вам потрібно взяти свій паспорт, цей номер декларації і поїхати на склад фірми, яка привезла Вам товар (мені назву повідомили по телефону, а адресу довелось шукати самому в Інтернеті). Як правило, ці склади розміщені далеко не в центрі, тож, можливо, Вам доведеться замовити таксі (щоб не стукнути покупку десь у громадському транспорті). У мому випадку, доставку здійснював «Нічний експрес», його офіс у Тернополі знаходить на Бродівській, 44 (хто не знає, це біля будівельного гіпермаркету «АРС», на «Старій Ватрі»). Після того, як зійдете на зупинці «АРС», проходьте у непримітну фірточку і склад Ви побачите відразу.

Ну і кілька порад для тих, хто ще не наважувався купляти в Інтернеті. По-перше, не варто думати що це обов’язково лохотрон і Ви залишитесь і без грошей, і без покупки. На мою думку, ризик придбати неякісну річ у більш-менш відомому інтернет-магазині рівно такий самий, як і у звичайному магазині. Просто, теоретично, більше проблем буде з поверненням товару, адже доведеться (не дай Бог, звісно) відправляти його до Києва. По-друге, якщо остаточно не впевнені, яку модель хочете придбати, йдіть на сайт HotLine.UA, на якому діє ледь не ідеальна система підбору за Вашими параметрами. По-третє, не женіться за ціною. Якщо у маловідомому магазині ціна менша ніж у вже відомому на ринку, я б радив купляти у магазині, який має репутацію; краще ж переплатити за покупку, ніж зовсім не отримати її, чи не так? І по-четверте, перегляньте всі сторінки інтернет-магазину, які можуть Вас стосуватись. У «Розетці» те, що WebMoney приймають за курсом 1,06 було непомітно вказано лише у розділі «FAQ».
Цей запис створений вже на ноутбуці. Велике дякую Hewlett-Packard (хто не знав, саме так розшифровується HP) за якісну і зручну клавіатуру :)
Старый 29.11.2009, 10:22   #4
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 87 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Я багато чого купив уже через інет. Якщо магазин відомий і йому дорога репутація кидалова можете не боятись. Інет то така штука що одного кинув - всі інші прочитають і зроблять висновки.
Старый 29.11.2009, 10:51   #5
НатС
Почесний користувач

Як оплачується покупка, крім ВебМаней і тд?Які варіанти доставки?
Старый 29.11.2009, 11:07   #6
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 117 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

я купувала багато раз.Зручно!!!
Кидалова не було ні разу.Навіть одного разу прислали товар,а потім роздивившись товар вже оплачувала))))Оплачую поштовим переказом ,переказом з картки на картку (приватбанк),зарахуванням на рахунок у банках,або ввожу прямо у магазині дані своєї кредитної карточки,і гроші знімають.А мені товар приходить поштою.
Якось навіть курьер доставляв товар,але то дорогувате задоволення.

...якось купувала навіть гітару в інтернет-магазині,прислали поштою.Гітара при пересилці не постраждала))))

Последний раз редактировалось LuK; 29.11.2009 в 11:15..
LuK вне форума  
Старый 29.11.2009, 20:00   #7
Immortal
я прийду за вами...

Вес репутации: 59 Immortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот Шепетівки

Цитата:
Сообщение от IIIkinep Посмотреть сообщение
Та нормально все.Я пару раз користувався,пішов в банк проплатив вислав скан чека і прийшло.А якщо боїшся то заказуй почтовим переказом,прийшов товар прийшов за нього проплатив забрав зразу і пішов.
шото ти багато ходив

Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Последний раз редактировалось Lego; 30.11.2009 в 12:39..
Immortal вне форума  
Старый 29.11.2009, 20:10   #8
IIIkinep
Почесний користувач

Вес репутации: 60 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

пардоньте за тавтологію))))))

IIIkinep вне форума  
Старый 01.12.2009, 16:09   #9
T-S
Disabled

Вес репутации: 43 T-S отключил(а) отображение уровня репутации

Цитата:
Сообщение от НатС Посмотреть сообщение
Як оплачується покупка, крім ВебМаней і тд?Які варіанти доставки?
Янедкс-гроші, банківський переказ, PayPal ну і звичайно на пошті при доставці. Доставляється службами доставки і поштою.
T-S вне форума  
Старый 12.12.2009, 00:09   #10
wow@n
Гість

Вес репутации: 0 wow@n поки що незрозуміло

Всім привіт!
Пропоную всім бажаючим послугу доставки будь-якого товару з інтернет-аукционів та інтернет-магазинів (США, Канада, Китай, Європа) в Україну (Шепетівку).
Ви відправляєте мені на wowik13@front.ru ссилку з описом, я - ціну і термін доставки.
wow@n вне форума  

Закладки

Метки
інтернеті, купівля

Опции темы
Опции просмотра