Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Книга відгуків, скарг та пропозицій Тут можна обговорити заклади, інстанції, служби, посадових осіб нашого міста

Старый 22.04.2010, 17:45   #1
vasyok
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 vasyok на шляху до кращого
По умолчанию Маршрутки

В вівторок після роботи стояв на зупинці чекав автобуса десь з пів години і як надумав викликати таксі побачив маршрутку Газельку "1" битком набиту людьми. Водій відповідно не зупинився. Наступні автобуси зупинялися але теж були забиті, тому проїзд додому був не дуже комфортний. Якщо зранку пустять великий автобус(1 чи 1а ) то можна доїхати нормально а так або тиснутися або взагалі не зупиняться. Ніби і конкуренція серед перевізників а умови проїзду тільки погіршуються, нормальних автобусів одиниці, зазвичай на людних маршрутах "бусики" які добряче розбиті. На сидіння навіть не хочеться сідати, інколи здається, що від самого виробництва їх не прали.
vasyok вне форума  
Старый 22.04.2010, 17:54   #2
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 87 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: Маршрутки

У кожній маршрутці є призвіще перевізника. От берете його і йдіть скаржитися в міську раду, щоб слідуючий раз йому ліцензії не давали.А для тих хто зараз почне росказувати мол толку з того " Хто стукає тому відкриють."
Старый 22.04.2010, 18:02   #3
IIIkinep
Почесний користувач

Вес репутации: 60 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

і багато ліцензій позабирали?

IIIkinep вне форума  
Старый 22.04.2010, 18:06   #4
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 87 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?

а багато скарг було?
Старый 22.04.2010, 18:24   #5
vasyok
Шепетівчанин

В Судилкові два роки тому люди далі Гранкарєру не пускали маршрутки "11" і "1", бо там і водії хамили і не перевозили пільговиків, виїзжало міське та районне керівництво, і цим це все закінчилося? Окремі водії відкрито говорили, що навіть зупинятися не будуть біля Гранкарєру і пофіг їм влада. В них забрали ліцензії? Як хамили пенсіонерам так і хамлять, причому сам чув що криком "ЦЕ НЕ ЛЬГОТНИЙ А КОЛИ БУДЕ ЛЬГОТНИЙ Я НЕ ЗНАЮ". Можна зрозуміти перевізників що їм мало відшкодовують але хочаб з повагою відноситися до старших людей можна?
vasyok вне форума  
Старый 22.04.2010, 18:57   #6
Dj Os
~форумний дідько~

За раз діло не робится. Маршрутчиків так само як і владу потрібно постіно контролювати. Не зробили пришли ше раз нагадали. Не помагає пишіть на телебачення. Те що на форумі тему підняли вже добре. Гуртом да шось придумаємо
Старый 22.04.2010, 19:01   #7
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 117 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

давно перестала користуватись маршрутками.
їзда у маршрутці для мене - кімната питок.
смердить(як не у маршрутці то від когось),грязно,постійно хтось зацепить,вимастить,потопчеться по ногах.
Особливо люблю коли пруться з величезними сумками і рвуть колготки.Вбила б!!!
Пішком,на авто або таксі для мене єдиний вихід.
Старый 22.04.2010, 19:25   #8
vasyok
Шепетівчанин

Цитата:
Сообщение от Dj Os Посмотреть сообщение
За раз діло не робится. Маршрутчиків так само як і владу потрібно постіно контролювати. Не зробили пришли ше раз нагадали. Не помагає пишіть на телебачення. Те що на форумі тему підняли вже добре. Гуртом да шось придумаємо
Наврят чи телебачення буде висвітлювати проблеми маршруток. В газетах до речі один раз бачив, що проблема піднімалася стосоно пільгового перевезення, а стосоно битком набитих автобусів які будуть стояти на кінцевій зупинці допоки не набється максимум пасажирів і на наступних зупинках кричатимуть, що пустий салон і люди як "осли" нікуди не двигаються, брудних сідушок які рідко хтось пере, Газельок в яких потрібно "пополам зігнутися, щоб туди влізти". Невже при розподілі маршрутів влада не бере до уваги стан автобусного парку перевізників?

P.S на деяких маршрутах їздять нормальні автобуси, і чисто всередині, дуже рідко але і водії чемні бувать(хоча це заслуга людини а не конкретного перевізника)
vasyok вне форума  
Старый 22.04.2010, 19:45   #9
Dj Os
~форумний дідько~

Ну наскільки я знаю що у нас і так їздити нема кому. Якщо забрати всі ті брудні маршрутки то буде така ситуація як в кінці девяностих, коли автобуси якщо і їздили то з 1-2 годинним періодом
Старый 22.04.2010, 23:19   #10
revizor
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 31 revizor скоро стане відомимrevizor скоро стане відомим

Цитата:
Сообщение от Dj Os Посмотреть сообщение
Ну наскільки я знаю що у нас і так їздити нема кому. Якщо забрати всі ті брудні маршрутки то буде така ситуація як в кінці девяностих, коли автобуси якщо і їздили то з 1-2 годинним періодом
Сейчас у нас столько бусов,что возможно даже в Шепетовке провести реальный тендер на перевоз пассажиров, и по времени реальному , а не так как сейчас. Если написано 13,00 , маршрутки или автобуса в это время нет и не будет. Или в 13,12 или в 13,22 . Это чисто по номеру. Особенно остановка ПАРК.

---------- Додано о 21:19 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 21:14 ----------

В сторону Судилкова лучше ждать на остановке "3 школа" А то "Дружба " загружает нормально, но помогает "Автовокзал"- "Судилков" и даже Полонский автобус.

МИ НЕ БИДЛО І НЕ КОЗЛИ. МИ УКРАЇНИ ДОНЬКИ Й СИНИ

Лучше умереть, когда хочется жить. Чем жить, когда хочется умереть.
revizor вне форума  

Закладки

Метки
маршрутки

Опции темы
Опции просмотра