Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Флудильня Флудерам тільки сюди

Старый 25.03.2010, 21:48   #1
Lego
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 71 Lego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордиться
Отправить сообщение для Lego с помощью ICQ
По умолчанию Портове місто Шепетівка

Да по-любому в теме))))
Бесят меня такие "чуваки", которые сначала засунут нос мне в зад, а потом говорят что от меня дурно пахнет)))
Еще бесит образ "героев-освободителей", которые борятся на "національну свідомість", которую они видят лишь в своем ракурсе... и которые думают, что сохранение исторических ценностей, которые "неугодны" их взглядам, не могут быть частью этой самой "національной свідомістю"...
А еще бесит что своей "образованностью" они пытаются укорять мою свободу взгядов в виде заблаговременно нарисованой необразованностью моих детей...
Также бесит то, что такие чуваки "гавкают" из-под крыльца, говоря что ждать "царя не стоит", в то время как сами на "трон" метят...
Бесит менталитет, у которого общение построено не на граммотной дискусии, а на дерьмокидательстве и личных амбициях...
Ну и еще бесит то что каждый раз такие херовы "чуваки" норовят стереть историю под ноль, чтобы переписать ее по-своему... как-будто ничего и не бывало.. а все, что знают другие - брехня!
Ну и наконец, больше всего раздражает то, что наши политологи-социологи с пеной у рта добиваются "демократии", до сих пор не вдоблив в себе в голову что идеальной политической системы не бывает... и то, что они предлагают - гуталиново-совковый маразм... не более...
Просто ужас как бесят))))

Последний раз редактировалось Lego; 25.03.2010 в 21:52..
Lego вне форума  
Старый 25.03.2010, 22:33   #2
Fylymon
Гість

Вес репутации: 0 Fylymon поки що незрозуміло
По умолчанию Відповідь: Коли перейменують вулиці?

Цікаво і хто тут гівном кидає? Раджу прочитати слово дискусія у тлумачному словнику, відкриєте для себе АБСОЛЮТНО новий ракурс, бо принцип "сам дурак" походить відомо звідки:)))
І як відомо "знає кішка чиє сало з'їла", прикро, але мушу зауважити той факт, що ви точно з нащадків тих, кого прислали вчити нас "уму-разуму", НКВД? КГБ? Ну то про який ракурс історії можна говорити, та й про історію я тут не мовив, ех.... Злочинцям не пояснюють чому не можна вбивати, а то і вони б говорили "ни пытаются укорять мою свободу взгядов".
От зараз почнуться волання про бандерлогів:)))) Смішно....

Що ж, стати і визнати перед дзеркалом, хто ти є не так просто...

Мені вас шкода, бо ви починаєте доганяти, що часи міняються і з'являється думка: "А що як ці хохли зро***ть те саме, що ми у 20-ті?" Страшно? Починаєте впадати в істерію при будь-якій відмінній від вас думці, погляді?

Чекаю на чергову порцію істеричних писань, нехай люди почитають:)))

---------- Додано о 21:33 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 21:13 ----------

AxeL-V
Гуру Шепетівки

Звідки Ви: Шепетівка & Kiev
Вік: 19
Дописів: 980
Сказав(ла) дякую: 16
Подякувуали 32 раз(а) в 21 повідомленнях
Сила репутації: 17
Відповідь: Коли перейменують вулиці?
щодо коштів, відкти невідкати , але колись хотіли перейменувати мій шматочок вулиці, там тієї вулиці 150 метрів і 4,5 будинки ( саме 4,5 - у одного дві адреси )
і це сусіди хотіли реалізувати десь так в 2005 році і тоді це виливалось у кучу бігання по інстанціям і неодну тисячу гривень.

Незнаю я такої людини, яка б ходила кидала сміття де попало , а якщо б переіменували б вулицю задумалась " А от я тепер живу на такій то вулиці і я більше не буду смітити"
Ви знаєте ?

Я зараз нажаль рідко буваю в Шепетівці через навчання 6 дів в тиждень і небачу що там твориться... Але моя думка що назви вулиць це не перше за що потрібно братись і куди потрібно вкладувати кошти. За культуру потрібно братись...залучати молодь кудись, зацікавити її...
Блін, в нас все закривається і відкриваються "місця дозвілля" юності і клондайки...і "клєтки" а в результаті маємо те що маємо - афігенну культуру молоді...
До чого то я стільки тексту написав, до того що в місті не робиться нічого крім латання доріг по кругу , магазинів і "пітейних завідєній". А на молодь всі ложили...
І головна зміна , це думаю все ж зміна прізвища мера на адекватне, культурною програмою, а не лише дорогами і тд...

Дуже гарний приклад про спробу перейменувати, а хто сидить в тих інстанціях? Підозрюю, що набір людей з 1991 року не змінився... І юридичними питаннями та виписуванням папірців звичайні люди не повинні займатись, для цього маєму нашу владу:))))

"Незнаю я такої людини, яка б ходила кидала сміття де попало , а якщо б переіменували б вулицю задумалась " А от я тепер живу на такій то вулиці і я більше не буду смітити"
Ви знаєте ?" Я теж не знаю, але варто говорити не про одноразовий мрмент істини, а про формування поваги до рідного міста, вулиці шляхом усвідомлення себе частиною спільноти, поваги до себе як особистості і т. п.

"За культуру потрібно братись...залучати молодь кудись, зацікавити її..." Тут ви абсолютно праві, я ж про це теж говорю, що наша молодь знає про Шепетівку? Нам є чим пишатися? Я скажу - є! Хто знає, що Шепетівка колись була портом? Багато відомо про досоціалістичний розвиток міста? Чому не можна організувати фест? Програму літніх таборів? Бо одній частині пофіг, а інша частина робить все, щоб було пофіг...
Fylymon вне форума  
Старый 25.03.2010, 22:33   #3
Lego
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 71 Lego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордиться

Ссусь кипятком))))
Юрон 2. Возвращение Будулая)))
И хватает же фантазии у "чуваков"))))
Мда... где тут у нас прокурор? В 4 палате?)))
Нино, Аксель, кому вы что доказываете... тут можно даже не писать.. все за вас напишут и придумают... креатив так и прет)))
Ща про банделогов писать будут... и еще о том какой я бандюк, терран, фсб-ник, вампир (в зеркале не отражаюсь)... кто еще?
Продолжайте список)))
p.s. Предлагаю переименовать самый малый спутник Юпитера чтобы вернуть Шепетовке статус портового города))) Кто за? Голосуем товарищи!

Последний раз редактировалось Lego; 25.03.2010 в 22:36..
Lego вне форума  
Старый 25.03.2010, 22:36   #4
Fylymon
Гість

А про НКВД ні слова...... Висновки, панове?

---------- Додано о 21:36 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 21:35 ----------

В 70-ті частина українців вже відсиділа в психлікарнях.....
Fylymon вне форума  
Старый 25.03.2010, 22:39   #5
Lego
Патріот Шепетівки

Я так полагаю вы там главврачем были?
Не подумайте ничего такого... я так... для себя уточнить))))
Lego вне форума  
Старый 25.03.2010, 22:45   #6
Fylymon
Гість

Про портове місто.... Звідси на кора***х експортували поташ і деревину.... Прочитайте про торгівлю в часи Речі Посполитої, подивіться карти торгових маршрутів, рай тут не настав за соціалізму, раніше було краще:((((( Але вам це все потрібно заперечити будь-яким чином.....

---------- Додано о 21:45 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 21:43 ----------

На нормальний аргумент (про психлікарні) бачу зубоскалення. Це ви мене вчили дискусію вести?
Fylymon вне форума  
Старый 25.03.2010, 22:51   #7
Lego
Патріот Шепетівки

Мне от вас "шановний" ровным счетом ничего не нужно)))
То что вы себе накрутили - ваши проблемы)))
Америку портовым городом вы НЕ открыли... очень прискорбно, что вы думаете, что знаете больше других... и что ваше мнение единственно верное...
Если вы не умеете с достоинством отвечать и впадаете в больные фантазии, то что же будет, если, не дай Бог, вы надумаете в администрации "прописаться"
Вы, кстати, попробуйте... я за вас даже проголосую если что...
Потом, может, тоже под предлогом, что в главном храме Шепетовки купола не квадратные попробую туда протиснуться)))
Lego вне форума  
Старый 25.03.2010, 22:54   #8
AxeL-V
Модер

Вес репутации: 45 AxeL-V скоро стане відомимAxeL-V скоро стане відомим
Отправить сообщение для AxeL-V с помощью ICQ

Фест ?
скажу про те в чому зацікавлений, в заходах музичного характеру...
коли всі бажають щось веселе в центрі міста ,все закінчується лабухами і бухою толпою біля кінотеатру )
дозволи на проведення теж не даються
AxeL-V вне форума  
Старый 25.03.2010, 22:58   #9
Lego
Патріот Шепетівки

Ниче ниче... переименуем улицы и нас сразу молодежь прозреет)))
Lego вне форума  
Старый 25.03.2010, 23:00   #10
Fylymon
Гість

"Если вы не умеете с достоинством отвечать и впадаете в больные фантазии", далі цитую з ВАШИХ ДОСТОЙНИХ відповідей:

Бесят меня такие "чуваки", которые сначала засунут нос мне в зад, а потом говорят что от меня дурно пахнет)))

бесит то, что такие чуваки "гавкают" из-под крыльца

Далі продовжувати не буду.... Але, блін, сорі, це моя хвора фантазія!!!! Це мені привиділось!!!!

А про владу, я від неї ж настільки далекий як ви від Камчатки, але чомусь вас це муляє.... Прочитайте в Юнга про колективне несвідоме деяких націй....
Fylymon вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра