Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Місцеві вибори Обговорення місцевих виборів у нашому місті

: За якого кандидата на посаду міського голови Шепетівки ви проголосуєте 31 жовтня?
Антонюк 32 15.09%
Бузиль 19 8.96%
Громов 2 0.94%
Міщенко 2 0.94%
Полодюк 35 16.51%
Слесарчук 28 13.21%
Сидоренко 5 2.36%
Синюта 38 17.92%
Сташук 3 1.42%
Шайнога 16 7.55%
Штен 23 10.85%
Юзвенко 9 4.25%
: 212.

11.10.2010, 14:40   #101
Admin
Адмін

: 03.02.2009
: Шепетівка
: 1,042
Вес репутации: 54 Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?
Відповідь: Вибори міського голови 2010

Хочу повідомити користувачів що ніки dahasup dasha28 gfnj jojo joker Petya romahka tani22 tribal yrco Yurko zahara zora належать одній і тій самій особі.

11.10.2010, 14:44   #102
Temp
Шепетівчанин

: 08.10.2010
: Шепетовка
: 13
Вес репутации: 0 Temp поки що незрозуміло

:
Я проголосував за Слесарчука Сергія. Це людина, репутація якої є абсолютно незаплямованою. мені приємно, що він вже на протязі декількох років проявляє себе як людина з активною громадською позицією. Можливо, хтось скаже, що він молодий і в нього, можливо, не вистачає досвіду, але я вважаю, що 32 роки - це самий оптимальний вік для посади мера.
А кто он такой??? Ну хорошо станет он мером, а дальше??? Связей нет, опыта не хватает, вывод: будут им крутить как захотят у которых опыта побольше и связей поболее, а ему останется только головой кивать и бумаги подписывать которые ему подсовывать будут, это же политика, сюда надо человека у которого опыт связи и характер имеется.

11.10.2010, 15:03   #103
Admin
Адмін

: 03.02.2009
: 1,042
Вес репутации: 54 Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?

Як ми і обіцяли всі накручені голоси та голоси від гостей були зняті з обліку. Особисто я не думав що буде стільки спроб нечесно перемогти в нашому голосуванні. Наступна чистка буде через неділю. Всі голоси від однієї особи забирались взагалі.
Якщо хтось з чимось не згоден прошу звертатись або в приватні повідомлення або в розділ скарг на форумі. Всі докази та логи щодо накруток є в наявності.

11.10.2010, 15:48   #104
Inna
Гість

: 11.10.2010
: 1
Вес репутации: 0 Inna поки що незрозуміло

Я підтримую кандидатуру С.А. Антонюка, так як це єдиний з кандидатів який має досвід управлінської роботи, в якого слова не розходяться з ділом, та зможе навести лад в нашому рідному місті.

11.10.2010, 16:37   #105
Dj Os
~форумний дідько~

: 27.02.2005
: Sh
: 36
: 3,837
Вес репутации: 91 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?

От мені цікаво чому це після запуску цього голосування появилось відразу стільки новачків які тіки те і ро***ть шо агітірують тут за кандидатів своїх. Навіть якщо б і писали правду то навряд чи варто сприймати серйозно такі коментарі.

11.10.2010, 16:48   #106
Гість333
Guest

: n/a

Нехіло Штена тут розкручують) Аж 14 ніків нарегали) Видно у Шанса діла зовсім туго раз тут піаряться.
Я тот ше свій вибір не зробив. Дуже хотілось би програму Полодюка почитати. Бачу адмін оголошення для кандидатів повісив щоб ті топіки свої створювали. Класна ідея але бачу що кандидати не дуже поспішають спілкуватись зі своїми виборцями. Я би із задоволенням задав пару питань деяким кандидатам.

11.10.2010, 18:20   #107
ZSV
Гість

: 11.10.2010
: 4
Вес репутации: 0 ZSV поки що незрозуміло

Не вагаючись, проголосував за С.А. Антонюка, оскільки знаю його не перший десяток років. Це Той хто працює і видно результат. Вихваляти не буду, бо є люди, які не потребують реклами. Хоча до цієї теми ще повернусь заради "Guest"а.
Шановний, "Guest". В першу чергу «схиляюся» перед Вашою «мудрістю» оскільки виглядаєте ницьо. По друге, ні один поважаючий себе не буде гадити іншого, маючи за душею хоча б трішечки поваги до себе. І, в третіх, коли Ви, шановний "Guest" ходили під стіл пішки і не зачіпали його головою (надіюсь, бо результат вказує на інше), коли Ви «каку» називали "бубою" ---Антонюк працював і досягав успіху. Він і зараз його досягне. Пройде небагато часу і місто буде йому вдячне, навіть не Сергію Андрійовичу, а собі - за вірний вибір. А на якому рівні Ви? Чого досягли Ви видно по характеристиці старших людей, яких Ви називаєте «пирдунами». Якщо Ви молода людина – прийміть щирі співчуття Вашим батькам, у них попереду «спокійна старість», якщо ж Ви старшого віку - співчуття Вам. Ваша фраза: «Ніколи голубі не будуть керувати нашим містом» не є агресивною. Не соромтесь, якщо Ваша душенька неадекватно реагує на цей прекрасний колір, у наш час, на жаль, «голубізна» сприймається досить адекватно.
Сергій Андрійович, Ви зобов’язані стати керівником нашого міста, таким же, яким Ви є на посаді директора медичного училища. Наскільки знаю, Вас підтримує не лише колектив навчального закладу, а й інші мудрі досвідчені жителі нашого прекрасного міста (за моїми даними).
Далі буде...

11.10.2010, 18:27   #108
Stanley
Турист

: 09.02.2010
: 41
Вес репутации: 0 Stanley на шляху до кращого

:
Я проголосував за Слесарчука Сергія. Це людина, репутація якої є абсолютно незаплямованою. мені приємно, що він вже на протязі декількох років проявляє себе як людина з активною громадською позицією. Можливо, хтось скаже, що він молодий і в нього, можливо, не вистачає досвіду, але я вважаю, що 32 роки - це самий оптимальний вік для посади мера.
У зв"язку з цим постом чомусь захотілося перефразувати відому рекламу: "Вам 32 роки і Ви ще не мер!? Тоді ми голосуємо за Вас!"
А якщо серйозно, то було б цікаво дізнатися, як Ви можете раціонально обгрунтувати оптимальність саме цього віку для мерської посади?
Є таке поняття як досвід, досвід управлінської роботи та господарської діяльності. Для такої посади він має величезне, на мою думку, значення. А в 32 роки який досвід? В інших країнах в депутати парламенту можна балотуватися в 40-45 років, коли є життєвий досвід за плечима, а в нас в 28-30 років стають заступниками міністрів з єдиним відповідним записом у трудовій. Зрештою, вже в одному українському місті одна "молода команда" хазяйнувала... Познущались над киянами, роздерибанили київську землю та й розбіглися.
Це, до речі, і моя відповідь на репліку відносно "старих пердунів". В людей досвід за плечима і реальні справи, а не показуха за пару місяців до виборів.

Последний раз редактировалось Stanley; 11.10.2010 в 18:36..

11.10.2010, 18:48   #109
Dj Os
~форумний дідько~

: 27.02.2005
: Sh
: 36
: 3,837
Вес репутации: 91 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?

Блін Слєсарчук же у нас продвінутий парень, має сторінку в контакті. Ну невже не виклав ніде своєї програми? Народ поділіться!

11.10.2010, 18:49   #110
jaruto
Почесний користувач

: 19.11.2008
: 1,005
Вес репутации: 54 jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?

в нього сайт є,може там)

Закладки

2010, вибори, голови, міського

Опции темы
Опции просмотра