Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Місцеві вибори Обговорення місцевих виборів у нашому місті

Старый 29.10.2010, 14:10   #41
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 118 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: Кандидати, які грабували Шепетівку

Цитата:
Сообщение от paulik Посмотреть сообщение
несе загрозу функціонуванню сайта вцілому

це тонкий натяк Адміну?
пахне баном))))пожизненним!!!!!

Последний раз редактировалось LuK; 29.10.2010 в 14:42..
LuK вне форума  
Старый 29.10.2010, 14:40   #42
mdmdmdmdmdmd
Почесний користувач

Вес репутации: 32 mdmdmdmdmdmd скоро стане відомимmdmdmdmdmdmd скоро стане відомим

paulik , ты можеш потребовать чтобы сайт написал опровержение , если сможеш доказать что инфа неправдива . А всё что ты написал вот это и есть заборная писанина , с угрозами перематами ... За полтора года первое сообщение ))) Наступили на больное :)
mdmdmdmdmdmd вне форума  
Старый 29.10.2010, 15:52   #43
paulik
Гість

Вес репутации: 0 paulik поки що незрозуміло

Ти із їхньої кагорти ? Наступили на болюче місце ?
це тонкий натяк Адміну?

пахне баном))))пожизненним!!!!!

Ох і деньок сьогодні
То за просят прибрати матеріал з теми форума, котру я не створював. То комусь баном пахне, то з кимось ототожнюють...
paulik вне форума  
Старый 29.10.2010, 17:53   #44
Admin
Адмін

Вес репутации: 50 Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?

Не кидайтесь будь ласка на paulik. Він всього навсього став жертвою безпідставних наїздів на наш сайт.
Наскільки мені відомо Федоров В.Б. висловив свої претензії до paulik, щодо матеріалів розміщеній в цій темі. paulik являється свого лиш технічним адміністратором домену.
Звертаюсь до Федоров В.Б.
Можливо ви не дуже ознайомлені з інтернет термінами то дозвольте вам допомогти. Веб-форум — це клас веб-застосунків для організації спілкування відвідувачів веб-сайту. Тобто теми створюють і обговорюють самі користувачі форуму. Адміністрація не несе відповідальності за їх дописи і не перевіряє достовірність інформації. Адміністрація форуму лише слідкує за тим щоб при спілкуванні дотримувались правила форуму які вказані тут http://shepetivka.km.ua/forum/misc.php?do=showrules.
Якщо ви не погоджуєтесь з інформацією викладеною тут ви маєте право її спростувати. Всіляко будемо сприяти реалізації вашого права. Ми не маємо права видаляти дописи тільки тому, що вам вони не сподобались. Якщо у вас виникнуть ще якісь питання будь ласка звертайтесь одразу до адміністрації через зворотній зв'язок або чат підтримки. До цього часу ви цього не зробили, натомість витрачали час paulik. Ми завжди відкриті до спілкування.

Admin вне форума  
Старый 29.10.2010, 18:14   #45
mdmdmdmdmdmd
Почесний користувач

Вес репутации: 32 mdmdmdmdmdmd скоро стане відомимmdmdmdmdmdmd скоро стане відомим

Цитата:
В існуючому ж вигляді це лише "заборна писанина", та грубо виконана "заказуха"
Невинная жертва наезда говорите ?
mdmdmdmdmdmd вне форума  
Старый 29.10.2010, 23:20   #46
Гість2323
Guest

Блін респект адміну! Ці "депутати" вже думають що вже все місто їх. І якщо хтось правду сказав то можна рота закрити. Саме смішне що все що написано в першому пості правда - тому замість того щоб спростувати пробують закрити рота. Але це не канал і не газета яку можна прикрити, наслати купу перевірок тощо Ось вона справжня сила інтернету.
Люди прошу вас не голосуйте за тих людей які є в цьому списку, а працівникам СБУ та прокуратури радив би перевірити данні, я знаю що тут такі є.

Старый 30.10.2010, 17:32   #47
valentina33
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 valentina33 поки що незрозуміло

Ще одна новина від секретаря міської ради Федорова В.Б.: він вихопив собі непогану ділянку в центрі міста по вулиці К.Маркса біля будинку №31, перед магазином фотомастер. Відміряли гарний кусень і розмітили під будівництво. Все б нічого тільки для чого людям з 31-го будинку потрібна його "пристройка" перед вікнами?
valentina33 вне форума  
Старый 30.10.2010, 17:44   #48
paulik
Гість

Cьогодні дихається вільніше і без огляду на зовнішні фактори. Короткий передекскурс.
7 років тому я зареєстрував домен shepetivka.km.ua та shepetovka.km.ua. Згідно правил доменної зони km.ua реєстрант має бути резидентом Хмельницької області. Оскільки місце мого проживання знаходиться значто дальше, в якості власника домену я вказав свого брата. Він в той час проживав у Шепетівці. Його знало досить широке коло мешканців, або ж про нього чули. Його ім'я я тепір не називаю. Я сподівався зробити сайт для міста мого дитинства. Буквально через 2 місяці поспіль до мене звернувся дехто (ім'я його я не знав до вчорашнього дня) з проханням передати домен для рідного міста. Я подумав і віддав домен йому в управління. Власником продовжував залишатись я. Минуло досить часу, я лише зрідка поглядав на сайт і спостерігав за його розвитком.
Аж поки декілька день тому мене не потурбував ранковий дзвінок. При реєестрації домену я дав у відкиритий доступ свої контактні дані та адресу свойого брата. В розмові що слідувала за дзвінком, тема розвивалась про певну неідповідність матеріалу розміщеному в одній з гілок цього форуму, та тому що є на справді. Я не є суддя, я не цим займаюсь... Трапилось так що в цей час я знаходився за вказаною адресою і погодився на зустріч. Я погодився на зустріч з мотивувань цікавості (не вже це комусь важливо). В результаті моєї зустрічі з ініціатором виник мій пост в цій темі про толерантність. Як потім з'ясувалось той кому я передав в управління домен, передав його третій особі, і за його словами і звільнився від низки негараздів. Як я не бачив і не спілкувався з тим кому передав домен, так і він не не бачив і не спілкувався з тим хто керує сайтом зараз.
В моїй розмові з тепірішнім адміном сайта через форму зворотнього зв'язку сайта, з міркувань особистої безпеки він відмовився надати будь яку свою контактну інформацію. І це вірно і мені і йому дихається вільніше. Періодичні хвилі погроз та розправ через ту ж сайтову форму з'вязку, тепірішньому адміну трапляються з певною періодичністтю.
Чому на початк цього повідомлення я омовився що дихається вільніше, тому що не очікував що 7 років поспіль буде те що є.
На даний момент в результаті перемовин з "admin" - ом домен перереєстровано на людину, котру я не бачив в очі і гадаю ніколи не побачу. Що можу сказати, тепірішній реєстрант домену має відношення до Хмельницької області.
То що виникла продемонстрована і екзальтована в час виборів, так те що, всі з одного тіста зліплені. Говорячи про когось що він краде, той хто говорить є такимо ж самим, у всіх рило в пуху. Такі є українці і можливо інші нації, така є людина по природі своїй. В одному з постів, мене звинувачують в використанні "мату", так варто лише проглянути 2 моїх єдиних попередніх поста що б переконатись що того не було. Коріння полягаеє в зіпсованості людини.
А чи хтось би не піклувався про себе та своїх близьких. А там хоч трава не рости, чи потоп, як полю***в промовляти останній з Французьких королів Людовик.
paulik вне форума  
Старый 30.10.2010, 17:51   #49
Гість452
Guest

Цитата:
Cьогодні дихається вільніше і без огляду на зовнішні фактори. Короткий передекскурс.
7 років тому я зареєстрував домен shepetivka.km.ua та shepetovka.km.ua. Згідно правил доменної зони km.ua реєстрант має бути резидентом Хмельницької області. Оскільки місце мого проживання знаходиться значто дальше, в якості власника домену я вказав свого брата. Він в той час проживав у Шепетівці. Його знало досить широке коло мешканців, або ж про нього чули. Його ім'я я тепір не називаю. Я сподівався зробити сайт для міста мого дитинства. Буквально через 2 місяці поспіль до мене звернувся дехто (ім'я його я не знав до вчорашнього дня) з проханням передати домен для рідного міста. Я подумав і віддав домен йому в управління. Власником продовжував залишатись я. Минуло досить часу, я лише зрідка поглядав на сайт і спостерігав за його розвитком.
Аж поки декілька день тому мене не потурбував ранковий дзвінок. При реєестрації домену я дав у відкиритий доступ свої контактні дані та адресу свойого брата. В розмові що слідувала за дзвінком, тема розвивалась про певну неідповідність матеріалу розміщеному в одній з гілок цього форуму, та тому що є на справді. Я не є суддя, я не цим займаюсь... Трапилось так що в цей час я знаходився за вказаною адресою і погодився на зустріч. Я погодився на зустріч з мотивувань цікавості (не вже це комусь важливо). В результаті моєї зустрічі з ініціатором виник мій пост в цій темі про толерантність. Як потім з'ясувалось той кому я передав в управління домен, передав його третій особі, і за його словами і звільнився від низки негараздів. Як я не бачив і не спілкувався з тим кому передав домен, так і він не не бачив і не спілкувався з тим хто керує сайтом зараз.
В моїй розмові з тепірішнім адміном сайта через форму зворотнього зв'язку сайта, з міркувань особистої безпеки він відмовився надати будь яку свою контактну інформацію. І це вірно і мені і йому дихається вільніше. Періодичні хвилі погроз та розправ через ту ж сайтову форму з'вязку, тепірішньому адміну трапляються з певною періодичністтю.
Чому на початк цього повідомлення я омовився що дихається вільніше, тому що не очікував що 7 років поспіль буде те що є.
На даний момент в результаті перемовин з "admin" - ом домен перереєстровано на людину, котру я не бачив в очі і гадаю ніколи не побачу. Що можу сказати, тепірішній реєстрант домену має відношення до Хмельницької області.
То що виникла продемонстрована і екзальтована в час виборів, так те що, всі з одного тіста зліплені. Говорячи про когось що він краде, той хто говорить є такимо ж самим, у всіх рило в пуху. Такі є українці і можливо інші нації, така є людина по природі своїй. В одному з постів, мене звинувачують в використанні "мату", так варто лише проглянути 2 моїх єдиних попередніх поста що б переконатись що того не було. Коріння полягаеє в зіпсованості людини.
А чи хтось би не піклувався про себе та своїх близьких. А там хоч трава не рости, чи потоп, як полю***в промовляти останній з Французьких королів Людовик.
Не зрозумів останні два абзаци. Якщо це виправдовування дій деяких депутатів, то тоді взагалі не треба піднімати тему про розвиток Шепетівки і корупцію. Хай буде так, як є. Пишіть про кроликів.

Старый 30.10.2010, 18:13   #50
paulik
Гість

Не зрозумів останні два абзаци. Якщо це виправдовування дій деяких депутатів, то тоді взагалі не треба піднімати тему про розвиток Шепетівки і корупцію. Хай буде так, як є. Пишіть про кроликів.
Ось тому моїй сутностіі, неприйнятні люди як такі, та будь який їх прояв. А все інше що? ... Зрозуміло? Якщо зрозуміло, то що саме? Чи проїхали!? Чи то лише намагання вивести на пік певноінтерпреновану невідповідність?
Чи то лише сприйняття написанного текстув котрому складно вкласти плинучі з душі бачення?
Чому маю спиратись на здогадки що проростають з вербаліки.
Уточніть. Ось.
Для повномірного сприйняття... мій брат покинув цю реальність... без малого 2 роки тому і цьому сприяли декотрі з когорти, в причетності до котрої... де хто, проєціює свої думки у висловленностях тут
paulik вне форума  

Закладки

Метки
грабували, кандидати, шепетівку

Опции темы
Опции просмотра