Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Загальні теми Обговорення всього, що стосується нашого міста

Старый 23.07.2009, 19:59   #1
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 118 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ
Arrow ІНТЕРЛІНК у Шепетівці

Здається у нас буде міська мережа,така як у Нетішині.Тільки що повісили оголошення у мене на будинку.

до речі,на нетішинськомі форумі постійно спілкується тьма людей.Правда вік форумчан підлітковий в основному...

Пакет Швидкість Абонплата за місяць, грн
Unlim 256/128 40,00
Unlim 512/256 60,00
Unlim 1024/512 80,00
Unlim 2048/1024 135,00
Оплата локальної мережі 15,00

Локальна мережа без доступу інтренет 35 грн/міс

Тарифи з передплаченим трафіком

МініЛінк 15,00 грн.
До послуги входить переплачений трафік 450 Мбайт. З 02.00 до 8.00 трафік рахується за коефіцієнтом 0.1. Швидкість доступу до мережі Інтернет до 2 Мбіт.сек. Вартість перевищення передплаченого трафіку 0,08 /Мбайт Щомісячно

Стандарт 30,00 грн.
До послуги входить переплачений трафік 900 Мбайт. З 01.00 до 8.00 трафік рахується за коефіцієнтом 0.1. Швидкість доступу до мережі Інтернет до 4 Мбіт.сек. Вартість перевищення передплаченого трафіку 0,07гр/Мбайт Щомісячно

МаксиЛінк 45,00 грн.
До послуги входить переплачений трафік 1500 Мбайт. З 24.00 до 8.00 трафік рахується за коефіцієнтом 0.1. Швидкість доступу до мережі Інтернет до 5 Мбіт.сек. Вартість перевищення передплаченого трафіку 0,06 /Мбайт Щомісячно

VIP 65,00 грн.
До послуги входить переплачений трафік 2500 Мбайт. З 23.00 до 9.00 трафік рахується за коефіцієнтом 0.1. Швидкість доступу до мережі Інтернет до 6 Мбіт.сек. Вартість перевищення передплаченого трафіку 0,05/Мбайт Щомісячно
Оплата за локальну мережу 15,00 грн.

---------- Додано о 12:02 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 11:58 ----------

Коєфф 0.1 означает что ночью в указанное время цена в 10 раз меньше.
Миниатюры
Фото004.jpg  

Последний раз редактировалось Admin; 04.11.2009 в 19:25.. Причина: додано тарифи
LuK вне форума  
Старый 23.07.2009, 20:06   #2
Admin
Адмін

Вес репутации: 50 Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?
По умолчанию Відповідь: ІНТЕРЛІНК у Шепетівці

Ну що ж...радує що відтепер більше людей буде користуватися інтернетом да і взагалі мережа надасть змогу більше спілкуватися самим шепетівчанам. Шкода що шепетівчани самі так і не домулись зробити мережу. Хоча може тому причиною самі шепетівчани які не дуже того і потребують. Я вже раз пробував зробити мережу між сусідніми багатоповерхівками - в підсумку відгукнулось лише пару людей з більше ніж 300 квартир

Admin вне форума  
Старый 24.07.2009, 01:15   #3
Parawoz
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 Parawoz поки що незрозуміло
Отправить сообщение для Parawoz с помощью ICQ

Раджу дізнатись на чому вона буде побудована, якщо мережа буде зроблена на міді, то моя порада - чекайте скла. Кожна молнія і інтернету не буде, ще може мережева карта вилетіти, а то й усе залызо може згоріти. Сім років займаюсь інетом.
Parawoz вне форума  
Старый 24.07.2009, 15:06   #4
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 118 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

http://ilink.com.ua/forum/index.php Нетішинський форум.В нас мабуть буде таке ж
LuK вне форума  
Старый 24.07.2009, 17:03   #5
Forester
Почесний користувач

Вес репутации: 33 Forester скоро стане відомим
Отправить сообщение для Forester с помощью ICQ

Телефонував в офіс. Підключення буде проводитись з вересня місяця. По вулицям в залежності від кількості заявок. Зараз можна залишити контактний телефон і при підключенні вулиці з Вами звязуються. Як на мене дуже приємна новина. Нарешті в Шепетівці буде нормальна сетка.

Forester вне форума  
Старый 24.07.2009, 18:14   #6
Parawoz
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 Parawoz поки що незрозуміло
Отправить сообщение для Parawoz с помощью ICQ

Мережа оптоволоконна чи мідна?
Parawoz вне форума  
Старый 24.07.2009, 18:24   #7
Forester
Почесний користувач

Вес репутации: 33 Forester скоро стане відомим
Отправить сообщение для Forester с помощью ICQ

Оптоволокно

Forester вне форума  
Старый 26.07.2009, 16:44   #8
aqua
Guest

Якщо тарифи будуть такі, як у Нетішині, переходити з ADSL Укртелекому сенсу немає. На безлімітних тарифах виходить так само (з урахуванням абонентської плати 25 грн. в міс). До того ж в Укртелекомі при підключенні дінамічні IP.

http://ilink.com.ua/index.php?do=static&page=tarif

Фірма, я так зрозумів, нетішинська. Самопально зроблений сайт на безплатному двіжку багато чого говорить. Імхо, проект в Шепетівці чекає доля Уарнету та Релкому.

Локальна мережа мене не цікавить - нехай дітки в контру бавляться самі.

Старый 26.07.2009, 21:01   #9
Anykey
Почесний користувач

Вес репутации: 32 Anykey скоро стане відомим

Цитата:
Сообщение от aqua Посмотреть сообщение
Якщо тарифи будуть такі, як у Нетішині, переходити з ADSL Укртелекому сенсу немає. На безлімітних тарифах виходить так само (з урахуванням абонентської плати 25 грн. в міс). До того ж в Укртелекомі при підключенні дінамічні IP.

http://ilink.com.ua/index.php?do=static&page=tarif

Фірма, я так зрозумів, нетішинська. Самопально зроблений сайт на безплатному двіжку багато чого говорить. Імхо, проект в Шепетівці чекає доля Уарнету та Релкому.

Локальна мережа мене не цікавить - нехай дітки в контру бавляться самі.
Подібний коментар від аноніма про можливо єдиного реального конкурента Укртелекому також багато про шо говорить...
Anykey вне форума  
Старый 26.07.2009, 23:43   #10
Юрій
Guest

Talking Відповідь: ІНТЕРЛІНК у Шепетівці

Цитата:
Сообщение от Parawoz Посмотреть сообщение
Раджу дізнатись на чому вона буде побудована, якщо мережа буде зроблена на міді, то моя порада - чекайте скла. Кожна молнія і інтернету не буде, ще може мережева карта вилетіти, а то й усе залызо може згоріти. Сім років займаюсь інетом.
До будинків у них йде оптика (придивіться на стовбах по Проспекті), а в будинках мідь звичайно, якщо буде все виконано на професійному рівні, тоді біди чекати не прийдеться, а якщо буде зроблено так якісно, як сайт "на DLE", тоді біди чекати прийдеться..... Але мені, якщо відверто, щось це не дає втішних думок..... Як на мене, з такими тарифами, як в Нетішині, їм тут робити немає що.... Вибачте за брутальність...

Закладки

Метки
інтерлінк, шепетівці

Опции темы
Опции просмотра