Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Порушення користувачів тут переглядаємо та оскаржуємо порушення

Результаты опроса: Перебування Дантиста на форумі
Так 25 89.29%
Проти 3 10.71%
Голосовавшие: 28. Этот опрос закрыт

Старый 27.04.2009, 11:45   #1
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 118 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ
Exclamation Дантист .ЗА і ПРОТИ

Бачу наша суперечка з баном Дантиста зайшла в тупий та безвихідний кут!Пропоную провести голосування,хто за а хто проти.
Голосуєм!!!
LuK вне форума  
Старый 27.04.2009, 11:55   #2
Nastynya
Vip Ledi Mega Moder

Вес репутации: 63 Nastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайту
Отправить сообщение для Nastynya с помощью ICQ Отправить сообщение для Nastynya с помощью Skype™
По умолчанию Відповідь: Дантист .ЗА і ПРОТИ

Бачу Ніно дуже турбує перебування Дантіста на форумі, я теж проти нього нічого не маю, і можу тільки підтримати. А Дантісту в своб чергу хочу сказати, що не варто кидатися "пустими" словами і все буде ок) ;)

Nastynya вне форума  
Старый 27.04.2009, 12:01   #3
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 118 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

Та я й проти Оса нічого не маю,хай просто повертається,він же не у бані.
LuK вне форума  
Старый 27.04.2009, 14:55   #4
IIIkinep
Почесний користувач

Вес репутации: 61 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

Я з Дентістом також сварився спочатку,а зараз нормально.Просто людина так виражає свої емоції.В дечому він погарячкував,але все таки можна і розбанити.Або дайте хоть на пару неділь,2 роки це багато.

IIIkinep вне форума  
Старый 27.04.2009, 15:00   #5
ВаДян
Почесний користувач

Вес репутации: 42 ВаДян дуже позитивна особистістьВаДян дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для ВаДян с помощью ICQ

ого) я спочатку і не знав шо на 2 роки) люди, ви шо?)) нашо вже такі бани роздавати?))

Звук на полную ,люблю, плюс душевно больной – не потому что псих, а просто - я болею душой
ВаДян вне форума  
Старый 27.04.2009, 15:13   #6
Anykey
Почесний користувач

Вес репутации: 32 Anykey скоро стане відомим

Щоденник партизана: 15 липня. Ми вигнали німців з лісу. 16 липня. Німці вигнали нас з лісу. 17 липня. Вигнали німців з лісу. 18 липня. Прийшли німці і вигнали нас з лісу. 19 липня. Прийшов лісничий і прогнав всіх до чортової мами.
А якшо серйозно, то не в Дантистові ж справа. На даний момент немає того "лісника", який своїм авторитетом і виключно за правилами навів би порядок. Якшо існують правила, і хтось їх порушує - отримує бан. Це аксіома. Але якшо цей бан отримується непрозоро, по чиїйсь протекції, виконуючи чиюсь "останню волю", причому робиться це ефемерним адміном, який ніби і є, але якого ніхто ніколи не бачив - це вже якось несерйозно... А той, хто наділений практично необмеженими повноваженнями на форумі пішов в "самобан" , а потім тихенько заходить на форум під власним ніком - то вже взагалі ні які ворота ...
Отака моя думка. Зустріньтеся, попийте пива, та й вирішіть все по-людськи. Не смішіть людей...
Anykey вне форума  
Старый 27.04.2009, 17:42   #7
Lego
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 72 Lego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордиться
Отправить сообщение для Lego с помощью ICQ

Все это напоминвет сказку "Про двох цапочкiв на містку" )))) Кто из них белый, а кто серый я не знаю... но ведут себя точно как они)))
Старый 27.04.2009, 17:52   #8
Андрей
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 37 Андрей на шляху до кращого
Отправить сообщение для Андрей с помощью ICQ

Якийсь самосуд. Кому бути, а кому ні, вирішать модератори. Якщо тут особиста неприязнь, то і вирішуватись має трошки не так.
Старый 27.04.2009, 18:16   #9
Lego
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 72 Lego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордиться
Отправить сообщение для Lego с помощью ICQ

Собственно для этого и созданно это голосование...
Старый 27.04.2009, 20:07   #10
Mendeleev
Як Валя Котик

Вес репутации: 30 Mendeleev скоро стане відомим
Отправить сообщение для Mendeleev с помощью ICQ Отправить сообщение для Mendeleev с помощью Skype™
По умолчанию Re: Дантист .ЗА і ПРОТИ

кстати из-за этого случая на форум заходиться стали чаще... модераторы объявились... может это админ такой пиар придумал для сайта? ))))) ...

я за Дентиста... надо его разбанить...

Закладки

Метки
дантист, проти

Опции темы
Опции просмотра