Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Місцеві вибори Обговорення місцевих виборів у нашому місті

: За якого кандидата на посаду міського голови Шепетівки ви проголосуєте 31 жовтня?
Антонюк 32 15.09%
Бузиль 19 8.96%
Громов 2 0.94%
Міщенко 2 0.94%
Полодюк 35 16.51%
Слесарчук 28 13.21%
Сидоренко 5 2.36%
Синюта 38 17.92%
Сташук 3 1.42%
Шайнога 16 7.55%
Штен 23 10.85%
Юзвенко 9 4.25%
: 212.

08.10.2010, 18:54   #31
Guest

: n/a
Exclamation Відповідь: Вибори міського голови 2010

Шепетівчани! Врятуймо наше місто від біло-голубої банди ПР! Жодного голосу ставленику Бандюковича - Антонюку!!! Прийде час - і нова УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ розставить все на свої місця. Бандюковича та його шісток чекає доля Чаушеску!!! Ніколи голубі не будуть керувати нашим містом. Хабарникам і бандитам не місце у владі! Їх місце, у кращому для них випадку - біля параші в Климентовичах, а якщо по справедливості - то до Чаушеску!
Вільному місту - вільні вибори, без фальсифікаторів із ПР.
Геть біло-голубу банду з нашого міста та з НАШОЇ країни!!!

08.10.2010, 19:07   #32
Stanley
Турист

: 09.02.2010
: Шепетівка
: 41
Вес репутации: 0 Stanley на шляху до кращого
Відповідь: Вибори міського голови 2010

Приємно, що майбутні вибори викликають такий інтерес серед мешканців нашого міста і відвідувачів цього сайту зокрема. Приємно, що є стільки небайдужих і бажаючих висловити свою громадянську позицію. Але, шановні земляки, давайте облишимо надто емоційну і революційну риторику і поговоримо предметно, по суті. Я особисто та й Ви, думаю, також, за останні роки вже достатньо "наїлися" палких гасел і закликів. Досить оцього "Дайош!", "Геть!" та "Ганьба!". Давайте предметно поміркуємо і подискутуємо про те, хто і що може зробити для нашого міста.

08.10.2010, 22:48   #33
Symbioz
Почесний користувач

: 10.05.2008
: Шепетовка
: 42
: 415
Вес репутации: 42 Symbioz дуже позитивна особистістьSymbioz дуже позитивна особистість

Я особисто не проти Бузиля, проте не можу зрозуміти, як юрист може писати в своїй програмі про те, що ремонти в наших школах та садочках будуть виконуватись тільки місцевим комунальним підприємством а не приватниками - здається в нашій країні систему тендерів ніхто не відмінив (а хто переможе в тендері - це вже питання риторичне).

Чи може я помиляюсь?

08.10.2010, 23:08   #34
Темп
Guest

: n/a

:
Я особисто не проти Бузиля, проте не можу зрозуміти, як юрист може писати в своїй програмі про те, що ремонти в наших школах та садочках будуть виконуватись тільки місцевим комунальним підприємством а не приватниками - здається в нашій країні систему тендерів ніхто не відмінив (а хто переможе в тендері - це вже питання риторичне).

Чи може я помиляюсь?
а ты хочеш сказать у нас эти тендеры проходят по чесноку??? мне кажется кто больше процент отвалит тот и рулит ремонт!!!

---------- Додано о 21:08 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 21:02 ----------

:

Чи може я помиляюсь?
а было бы не плохо, что б госучреждения ремонтировали комунальные предприятия, в последствии можно будет хоть кому то претензии предъявить, и меньше теневых схем с деньгами!!! А Бузыль мужик грамотный не один раз по работе сталкивался, и вроде в махинациях не замечен как некоторые кандидаты!!!

08.10.2010, 23:20   #35
Temp
Шепетівчанин

: 08.10.2010
: 13
Вес репутации: 0 Temp поки що незрозуміло

:
Шепетівчани! Врятуймо наше місто від біло-голубої банди ПР! Жодного голосу ставленику Бандюковича - Антонюку!!! Прийде час - і нова УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ розставить все на свої місця. Бандюковича та його шісток чекає доля Чаушеску!!! Ніколи голубі не будуть керувати нашим містом. Хабарникам і бандитам не місце у владі! Їх місце, у кращому для них випадку - біля параші в Климентовичах, а якщо по справедливості - то до Чаушеску!
Вільному місту - вільні вибори, без фальсифікаторів із ПР.
Геть біло-голубу банду з нашого міста та з НАШОЇ країни!!!
полностью с тобой согласен и будет у нас не город Шепетовка, а клиника Шепетовка он же у нас по ходу невропатолог всем диагнозы поставит "- тебя вылечат, и меня вылечат"
сорри не невропатолог а терапевт!!!

Последний раз редактировалось Temp; 08.10.2010 в 23:43..

08.10.2010, 23:30   #36
Temp
Шепетівчанин

:
Список вище...дивись опитування
Щодо анонімності то я мав на увазі що ваш вибір ніхто не може переглянути. Тобто інші не будуть знати за кого ви віддали голос

---------- Додано о 18:23 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 18:20 ----------

До речі все таки було вирішено надати змогу голосувати і гостям, але кожні декілька днів голоси гостей будуть анулюватися.

НОРМАЛЬНО, а если я сначала проголосовал а потом зарегистрировался это что мой голос не учитывается!!! Кул админ , кул!!!

08.10.2010, 23:33   #37
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

: 24.05.2007
: астрал...
: 4,693
Вес репутации: 122 LuK

сайт Антонюка
http://antonyk.at.ua/index/0-2
можна ознайомитись з програмою.гарно обіцяє)))
а ще у когось з кандидатів є сайти,хто знає?цікаво було б почитати про їх обіцянки

п.с. тема агонь

Последний раз редактировалось LuK; 08.10.2010 в 23:37..

09.10.2010, 00:30   #38
Symbioz
Почесний користувач

: 10.05.2008
: 42
: 415
Вес репутации: 42 Symbioz дуже позитивна особистістьSymbioz дуже позитивна особистість

:
а ты хочеш сказать у нас эти тендеры проходят по чесноку??? мне кажется кто больше процент отвалит тот и рулит ремонт!!!

---------- Додано о 21:08 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 21:02 ----------

а было бы не плохо, что б госучреждения ремонтировали комунальные предприятия, в последствии можно будет хоть кому то претензии предъявить, и меньше теневых схем с деньгами!!! А Бузыль мужик грамотный не один раз по работе сталкивался, и вроде в махинациях не замечен как некоторые кандидаты!!!
Я тільки за те, щоб ремонти робились комунальщиками, проте не впевнений, що Бузиль переможе "загальнодержавний устрій". Просто як на мене в своїй програмі йому не потрібно було так категорично це заявляти - наприклад міг би написати, що "буде сприяти цьому..." - це було б більш достовірно. А я його і так непогано знаю - і не з поганої сторони.

---------- Додано о 23:30 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 23:28 ----------

Як на мене вже необхідно теми з приводу виборів переносити у флудильню. ІМХО.

09.10.2010, 00:39   #39
Temp
Шепетівчанин

Просто як на мене в своїй програмі йому не потрібно було так категорично це заявляти -

а у тебя есть его программа???

09.10.2010, 02:45   #40
Admin
Адмін

: 03.02.2009
: Шепетівка
: 1,042
Вес репутации: 54 Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?

Temp проголосуйте зі свого акаунту і ніхто ваш голос не забере. Забераються лише голоси від гостей.
Нажаль змушені це робити тому що перевірити голоси гостей значно важче. Тим паче що спроб накрутити голоси чимало, тому не дуже зважайте на тимчасові результати. Ближе до фінішу вони дуже зміняться.

Закладки

2010, вибори, голови, міського

Опции темы
Опции просмотра