Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Книга відгуків, скарг та пропозицій Тут можна обговорити заклади, інстанції, служби, посадових осіб нашого міста

Старый 16.03.2010, 11:43   #1
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 120 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ
По умолчанию ГАЗкантора

Пропоную поговорити про цю службу.
Служба одна з головних у місті.Але сьогодні попсували мені нерви.
До багатьох приходять з плановими перевірками?
Завалився сьогодні до мене з такою перевіркою в квартиру який напів"яний мужлан з таким перегаром,шо думала сама вп"янію.
(як казав Задорнов,перегар відчувався навіть із вух)))
Я так і не зрозуміла шо він перевіряв.Шось промичав мені про витяжку.Навіть показники лічильника не глянув.
І саме головне,що мене взбісило,поперся через всю квартиру на кухню взутим у грязних чоботях.На моє зауваження і прохання розутись навіть не відреагував,промичавши щось невнятне знову у відповідь.
слів нема.......
LuK вне форума  
Старый 16.03.2010, 12:00   #2
Forester
Почесний користувач

Вес репутации: 34 Forester скоро стане відомим
Отправить сообщение для Forester с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: ГАЗкантора

Я думаю такі індівідуми були в кожного в дома.
Це не тільки ГАЗконтора. Це ЖЕК, Водоканал, РЕС і т.д. і т.п.
Як би кожен написав скаргу про неадикватний стан чи поведінку отаких провіряючих і керівництво підприємства чи відповідні органи місцевої влади зробили висновки то таких Афонь не було б.
З.І. Коли працював директором магазину був конфлікт з РЕСом. І коли я подзвонив директору там якраз виявився перевіряючий з Хмельницького, не повірите наскільки швидко все вирішилось.

Forester вне форума  
Старый 16.03.2010, 16:21   #3
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 89 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Ну в цьому випадку звичайно варто подзвонити в службу і поскаржитись на робітника, звичайно якщо ви запитали його призвіще.
Було би цікаво поговорити на другу тему. Я думаю всі хто ставив індивідуальне опалення знають що в цьому плані газконтора монополіст, зі всіма витікаючими наслідками. Цікаві думки з цього приводу та якісь історії з досвіду.
Старый 16.03.2010, 17:49   #4
neodix
Почесний користувач

Вес репутации: 41 neodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівки
Отправить сообщение для neodix с помощью ICQ

Цього року треба було провірити котел, були невеличкі проблеми. Все це я міг би зробити і сам, але зателефонував у газконтору, дзвонив я до обіда. Диспетчер сказала що у нас на вулиці працюють їхні люди, попросила назвати номер буд/квартири, і сказала що скоро прийдуть робітники. Годин так в начало сьомого вечора!!! в двері подзвонили, на порозі стояло 2 чіпа - один зовсім мертвий а другий ще намагався щось бормотати і рвався в квартиру))), звісно я їх не пустив. На другий день телефоную в газконтору, а мені: - до вас вчора приходили працівники а ви їх не пустили! Я: - ті працівники ледь на ногах стояли, це ж газ, тим більше як би я знав що так буде зробив би все сам. Після розмови приїхали двоє працівників, один до мене: - ти чого вчора людей не пустив? Я: - Вони були готові. Він: - не був я готовий, я все пам"ятаю, треба було пустити, то ще вчора б зробили. Короче, почистили вони канали в котлі, взяли 50 чи 70 грн (вже не пам"ятаю) і поїхали. В слідуючий раз сам буду робити, ну їх нах з таким сервісом)))
Старый 16.03.2010, 19:05   #5
vasyok
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 vasyok на шляху до кращого

Обслуговування "не дуже" і ціни в "газканторі" добряче кусаюця, хоч раніше було все безкоштовно, а стосовно пресоналу "пяні та невічливі" все залежить від людини і не має значення де ти працюєш.
P.S. багато разів з РЕСУ приходили перевіряти показники завжди вічливі ніколи не хамили, або можливо мені такі попадали.
vasyok вне форума  
Старый 18.03.2010, 13:44   #6
Pirat
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 30 Pirat на шляху до кращого
По умолчанию Re: ГАЗкантора

Реально пришло такое ЦУ во все газконторы из Киева, еще в начале года, чтоб проверяли вентиляционные отверстия в квартирах. Если вытяжки загаженные и забитые - то штраф ~400-500 грн. Вот такие пироги, следите за чистотой кухонных вытяжек.
У меня был случай - сгорело что-то в щитке на площадке, ждали полдня электриков, часа в 4 дня приперлись, оба синющие в хлам! Один, тот что был помоложе, полез в щиток. Его как ни нае...ло током, со спецэффектами! Он с лестницы кубарем летел, цирк был еще тот. Смех сквозь слезы называется. Да, вот такие у нас коммунальные службы...

"...Пьют даже те, кто сидит на горшке, ё...ло чтоб по безмозглой башке..."
© Сектор Газа

Последний раз редактировалось Pirat; 18.03.2010 в 13:55..
Pirat вне форума  
Старый 21.03.2010, 01:08   #7
RomCola
Гість

Вес репутации: 0 RomCola поки що незрозуміло

Тут можна багато що писати, але якщо є скарги, то пишіть їх не тут, а на стандартному листку формату А4 з відступом зліва не менше 2 см. Якщо працівники ВАТ "Шепетівкагаз" (а не ГАЗконтора) чинять не правомірні дії, на Вашу думку, то ОБОВ'ЯЗКОВО перевірте їхнє посвідчення. У кожного працівника оперативних служб (наприклад 104) має посвідчення. І звертайтеся з листом-скаргою до приймальні голови правління. Мені ДУЖЕ не приємно читати і чути про такі випадки за участі співробітників підприємства де і я працюю
RomCola вне форума  
Старый 21.03.2010, 23:46   #8
Staruy
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 31 Staruy на шляху до кращого

На то и рассчитано что бы было стыдно и неудобно тем от кого это зависит. Гласность-чуть ли не единственный способ влияния в таких ситуациях.
Смотрю западные фильмы-душа радуется как вижу чиновников которые сидят за прозрачными перегородками. Никаких отдельных кабинетов. То же и в полицейских участках. А нас же в одном кабинете следак мордобоем занимается, в другом кабинете "колядуют", в третьем банально чаи гоняют.
Или вот, недавно был в налоговой, подписывал документ в каб. 504. Подошел к двери-закрыто на ключ. Но в кабинете смех. Пошевелил ручку-ноль реакции. Собрался уходить-дверь открылась, вышла женщина, закрыла за собой на ключ дверь и ушла, хотя люди там остались. На меня ноль внимания, хотя не обеденный перерыв. Через минуты две пришла, открыла, зашла и так же не обращая внимания на меня закрыла за собой дверь на замок. Хоть бы сказала или спросила чего я тут под дверьми жду.Не контора а частная лавочка за казенный счет.
Ещё: позапрошлая зима, магазин "Вулык". В магазине холодрыга, девченки принесли какой то обогреватель для себя, посинели все. Тут хозяин привозит торты. Увидел обогреватель и что, думаете совесть проснулась что не он позаботился?! Ага, как бы не так, налетел на них с матом,кричит, что если торты пропадут - "Вы сами у меня их жрать будете!!". И все это не обращая внимания на покупателей.
Хочу сказать что других методов борьбы с таким непотребством, кроме как предавать общественности, у нас просто нет, если не хотим утонуть в этом.
Staruy вне форума  
Старый 22.03.2010, 08:04   #9
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

не думаю що пуста писанина скарг щось дасть...
буву мене випадок з ощадкасою.платила комунальні послуги.касир у корінчику ,що лишається мені,виправила 4 на 9,і я оплатила замість 40 гривень 90 .Хоча у іншому корінчику ,що лишився у кассі,лишилось 40,і на проплату через касу пішло також 40.А мої 50 грн. вона поклала собі у кишеню.
але я все таки знайшла той чек,принесла завідуючій ощадкасси.прикріпила до скарги ксерокопії обох чеків.мені пообіцяли у всьому розібратись.
чекаю свої гроші до цього часу.................

Последний раз редактировалось LuK; 22.03.2010 в 08:06..
LuK вне форума  
Старый 15.02.2011, 10:00   #10
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Знову мала конфлікт з перевіряючими.Приходили витяжки перевіряти.На цей раз тверезі та ввічливі.Але розутись знову відмовились.Сказали їм не положено.
Ну а я відповіла що у мене по квартирі взутими ніхто не ходить і їм не дозволю. Або розуєтесь або до побачення. Ще як варіант - запропонувала піти купити в аптеку бахіли ,якщо їм лінь розутись.

У нормальних цивілізованних містах усі перевіряючі заходять у будинки та квартири в бахілах та рукавичках.мало лі....воно й правильно,а у нас чомусь все навпаки.

Закладки

Метки
газкантора

Опции темы
Опции просмотра