Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Загальні теми Обговорення всього, що стосується нашого міста

Старый 08.11.2010, 20:46   #11
makedon
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 makedon на шляху до кращого
По умолчанию Відповідь: Заводу з переробки сміття не буде?

На мою думку,якщо припустити,що завод все ж таки побудують,то явно не самий безпечний,тому що об'єми у вас не такі як в містах Хмельницький або Рівне,тому його доцільно будувати в розрахунку на Шепетівку,Славуту та Нетішин,може ще Остріг.Але якщо його збудують за кошти приватного інвестора(в чому я впевнений на 90%),то тарифи на вивіз сміття зростунь і думаю до недоцільних розмірів.І в кінцевому результаті звичайні мешканці більше втратять,а ніж отримають від такого заводу.Тим паче,що в Шепетівці існують важливіші проблеми,а ніж утилізація сміття.
makedon вне форума  
Старый 08.11.2010, 21:08   #12
Lego
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 74 Lego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордиться
Отправить сообщение для Lego с помощью ICQ

Вопрос - какой смысл поднимать тарифы "до недоцільних розмірів"??? Тем более для частного инвестора...
Lego вне форума  
Старый 08.11.2010, 21:36   #13
Forester
Почесний користувач

Вес репутации: 34 Forester скоро стане відомим
Отправить сообщение для Forester с помощью ICQ

Дискусія ні про що. Якщо владі запропонують вигідну пропозицію чи "откат" називайте як забажаєте то завод у Нас буде. І не Ви не я нічого не зробимо. Питання про виділення землі, надання дозволу на ту чи іншу діяльність НЕ ВИНОСИТЬСЯ НА РЕФЕРЕНДУМ, а приймається діючою владою. Воно і не повинно виноситися на загальний розгляд. Є спеціальні служби і комітети які повинні визначити рівень забруднення навколишнього середовища і т.д. і т.п., а питання про корумпованість тих чи інших служб, влади - це питання до Нас. Тих хто обирав владу.

Forester вне форума  
Старый 08.11.2010, 22:41   #14
neodix
Почесний користувач

Вес репутации: 41 neodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівки
Отправить сообщение для neodix с помощью ICQ

Колись дивився по трк Шанс про цей завод. Тоді Шпіля в інтерв"ю дуже розхвалював цей проект, а от один з депутатів, здається керівник цукрокомбінату був проти і навів просту цифру - 100 вантажівок в день щоб загрузити цей завод роботою. Також він вказав на стан наших доріг зараз і які вони стануть при такому навантаженні. Журналісти також їздили в одне з міст, здається Рівненської обл., там 2 роки тому теж мали будувати такий завод (ці ж самі), але їм не дали цього зробити.
Старый 08.11.2010, 23:00   #15
215
Guest

Населення зменшується, молодь виїжджає, сміття прибуває. Філософія ціла.
А може так нам і треба? Ми покарані стати найбільшим смітником на кілька областей.

Старый 09.11.2010, 15:06   #16
innusia80
Гість

Вес репутации: 0 innusia80 поки що незрозуміло
По умолчанию Re: Заводу з переробки сміття не буде?

Здесь палка двух концов! Хотите чтобы город был богат, с хорошими дорогами, с красивым парком и дорогими качелями, с зd кинотеатром, тогда терпите вонь, пейте зараженную воду и т.д! Уверена, даже если бы этот завод и построили, то так и было бы, у наших чиновников кишка тонка сделать такой завод по уму. Сто процентов на каждом материале экономили, а значит, пренебрегали здоровьем шепетовчан! Идея то сама по себе имеет место быть, но не по Сеньке эта шапченка! Вот и живем мы по принципу "Чого бідний? Бо дурний, а чого дурний? Бо бідний!"
innusia80 вне форума  
Старый 09.11.2010, 20:54   #17
Aristarx
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 Aristarx поки що незрозуміло

Дааааа, хлопці та дівчата....
Ой бої тай тої, тай тої боооїїї таааай пе!
Шо в переводі а баба-галамага, або, як на українську - то пишу, що думаю - аби, що!
Прочитав геть усі цитати.
1. Я однокласник "землячки Лєни", 9 років від дзвоника до дзвоника. Классна баба! Давала списувати у свій час без проблем. nisaja написав про Синюту, не зрозуміло, яким боком до неї та до "Снігиря" приклеїв???
2.Symbioz: Сів на коні.... один верблюд, другий поні! До чого тут спалюючий завод? Невже тяжко прочитати інфо, яке дається на сайті та в СМІ, а разом з тим і чуть надутись, щоб зрозуміти? http://rus.4post.com.ua/capital/99616.html спеціально для таких, як Symbioz - ЧИТАЙ СТАТТЮ НИЖЧЕ! Але таких фахівців, як Symbioz багато! Читай не читай, а сядемо на коні....
3. rshuele: По-перше мова йшла про Шепетівський район, а не про Шепетівку, населення біля 100 000 чол, по-друге чітко і ясно було оголошено та написано ВСІ ВИДИ ВІДХОДІВ: населення+підприємства+шини з машин+будівельні+ с/г+ лісгосп+ мул з річок+... ПО ВСЬОМУ ШЕПЕТІВСЬКОМУ РАЙОНУ + ДОРОГИ ТА ПОЛЯ ТА ЛІСИ, у грамотного спеціаліста виникає питання: а чи хватить потужності заводу для того, щоб очистити закаканий наш "золотий район?" Га? Спеціалісти, блін.
4. Dj Os: Підтримую... Для того, щоб бути інформованим і давати обгрунтовані коментарі -потрібно ознайомитись з інформацією в першу чергу, а тільки потім надувати щоки і показувати свою обізнаність у тому чи іншому питанні. На жаль на сьогодні інтернет +жовта преса = грамотність наших спеців.
5. Lego: Видно, що людина і розібралась би, але не знає кого слухати. Пропоную особисто Вам: Прочитати інфо безпосередньо від "України-Австріїї" на Шепетівському сайті.
6. Forester: Оце точно Спеціаліст з великої букви!!! Шепетівка - центр всєленной! Мало того, щоб побудувати нам завод, підмести та прибрати за нами г... дати нам роботу, квартири, так за це щей владі заплатити треба... Цікаво, ти б згодився бути інвестором? Пора включати мізки!!!
7. neodix: Цей "репортаж" був проплачений керівництвом цукрового комбінату і зроблений один в один на основі статті з жовтої преси... Але статті тої вже давно немає, а вонь стоїть. Дивився і я той "репортаж". Плюнути хотілося в лице тому, кому ця нісенітниця потрібна була, а ви замість того, щоб мізками шевелити, та добиватися, щоб промисловість на ноги ставала, хочете втопити все на корню. Потанцюйте ламбаду перед керівництвом цукрового заводу. Може колись і виплатить Вам Вашу мінімальну зарплату... як настрій буде.
8. Тепер від себе особисто цитата: Я не спеціаліст у справі промислової переробки, але для того, щоб мати право на такі цитати, я був у будинку культури, коли виступав директор фірми, читав на сайті інфо, читав статті в газеті, а також неодноразово зустрічався та спілкувався з Оленою. Я дивуюся її витримкою, на її місці плюнув би я і на Шепетівку і на її керівництво і на населення в тому числі!. З таким відношенням до справи (починаючи з інформування населення) не дивно, що в нас самі потужні промислові підприємства (такі, як Радар, мясокомбінат тощо) в ж. сидять. А народ, як мавпи, повторюють те, що баба Манька -Авторітєт сказала.

---------- Додано о 19:54 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 19:44 ----------

Читайте інфо про Шепетівський завод тут і думайте своїми мізками, а не мізками керівництва цукрокомбінату, Поставте собі питання, чому цукрокомбінат проти заводу? Відповідь проста: хто захоче працювати на заводі де не платять навіть ту мінімалку, якщо поряд буде завод з постійними нормальними зарплатами - одна з причин!!! http://rada.shepetivka.net/content/view/132/240/
Aristarx вне форума  
Старый 09.11.2010, 22:12   #18
neodix
Почесний користувач

Вес репутации: 41 neodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівки
Отправить сообщение для neodix с помощью ICQ

Aristarx, "многа букафф" а позицію свою ви так і не висловили ЗА чи ПРОТИ??
Ніякого відношення до цукрокомбінату я не маю. Смішно навіть читати "Поставте собі питання, чому цукрокомбінат проти заводу? Відповідь проста: хто захоче працювати на заводі де не платять навіть ту мінімалку, якщо поряд буде завод з постійними нормальними зарплатами - одна з причин!!!". Судячи з вашої логіки всі покинуть роботу (цукрокомбінат, м"ясокомбінат і т.д.) і побіжать у чергу на сміттєпереробний?
Старый 09.11.2010, 23:06   #19
cehuen
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 27 cehuen на шляху до кращого

Сильно вумним противникам переробного заводу пропоную висловити своє бачення того куди вивозити сміття ( адже простору між Кам'янкою та Шепетівкою вистачить ще максимум на декілька років!!!) А далі перенесемо свої будинки в бік Городища ? Чи можливо будемо викидати сміття в бік Городища ? Тоді ми панове опинемось на острові посеред сміття і в кінці-кінців завалемо ним і сам острів. Хоча ще є варіант примусити жителів Новограда побудувати завод коли них.
cehuen вне форума  
Старый 10.11.2010, 00:01   #20
Aristarx
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 Aristarx поки що незрозуміло

Цитата:
Сообщение от neodix Посмотреть сообщение
Aristarx, "многа букафф" а позицію свою ви так і не висловили ЗА чи ПРОТИ??
Ніякого відношення до цукрокомбінату я не маю. Смішно навіть читати "Поставте собі питання, чому цукрокомбінат проти заводу? Відповідь проста: хто захоче працювати на заводі де не платять навіть ту мінімалку, якщо поряд буде завод з постійними нормальними зарплатами - одна з причин!!!". Судячи з вашої логіки всі покинуть роботу (цукрокомбінат, м"ясокомбінат і т.д.) і побіжать у чергу на сміттєпереробний?
Позиція моя ясна, як день. Я - ЗА. Я вважав, що моя логіка зрозуміла... Напевне помилявся. Якщо Ви були у БК, коли директор фірми розповідав про цей промисловий комплекс, то коли дойшло діло до запитань, 1 особа, яка працює на цукровому заводі, фамілія Осадча по-моєму, чітко з клаптику паперу почала агітувати народ проти. Але таких розумних "спеців" знайшлося аж чол 5 на весь зал. От вони благополучно верещали перебиваючи один одного, путались говоривши то одне, то друге. Але тільки но вони замовкали, працівниця ЦЗ зразу ж читала ще якийсь вислів проти спалювання, або проти складування сміття, це знову діяло, як червона тряпка для цих кількох осіб. Люди, які дійсно щось зрозуміли і хотіли висловитись чи запитати щось- не могли толком це зробити, бо тут же втручався хтось зі "святої пятірки". Тому тут уважній людині не складно зробити свої висновки. Такий досить простий спосіб може розпалити і війну... Але тільки між мавпами, а люди, які мають інтелект надіюсь не звертатимуть уваги на мавп.
По поводу того, що це все робиться, аби не пішли робітники - це моя особиста думка, я вважаю досить обгрунтованою і логічною, адже кожна людина буде шукати кращого місця роботи, а спілкуючись з іншими людьми, які теж були в БК та бачили це все, я чув інші думки, наприклад тому, що земельна ділянка, яку дали для будівництва - то колишні поля фільтрації ЦК і ЦК не платив за них вже багато років було дуже зручно... Проаналізуйте ситуацію - зрозумієте.
Aristarx вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра