Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Культура Про культуру, заходи та афіша подій

Старый 31.12.2007, 18:01   #1
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 87 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Тут ви можете публікувати ваші коментарі стосовно статті:: Результати молодіжного регіональному фестивалю „РОК- fuse”
Dj Os вне форума  
Старый 31.12.2007, 19:11   #2
гість
Турист

Вес репутации: 0 гість поки що незрозуміло

такої безграмотної статті в житті не бачила.говориться про факти, які не важливі,а важливе не сказане.премії взагалі не такі суми були.вихвалюються тільки свої групи тобто старкон, хмльницький.да чувак допоміг,але ж не бог.і писати взагалі не вмієш.позор!!!!помилок в назвах в житті так багато не бачила!!!!
гість вне форума  
Старый 02.01.2008, 01:19   #3
Katya
Корчагінець

Вес репутации: 31 Katya поки що незрозуміло

Це точно, з правописом проблеми, а назви гуртів і те, звідки вони, можна було послухати і хоча б в цьому не допустити помилок. :hah: Одного не розумію, чому статті не перевіряються і не корегуються! Хто пропустив цей жах у прессу?
Katya вне форума  
Старый 02.01.2008, 16:57   #4
Sten
Турист

Вес репутации: 0 Sten поки що незрозуміло

<div class='quotetop'>(гість @ 31.12.2007, 19:11) [snapback]30692[/snapback]</div>
Цитата:
такої безграмотної статті в житті не бачила.говориться про факти, які не важливі,а важливе не сказане.премії взагалі не такі суми були.вихвалюються тільки свої групи тобто старкон, хмльницький.да чувак допоміг,але ж не бог.і писати взагалі не вмієш.позор!!!!помилок в назвах в житті так багато не бачила!!!!
[/b]
Шановні !!! Безграмотність то не порок а кількість пива... "Факти ... ??? " І цікаво про що ж Ви хотіли щоб я написав, таке важливе і напевне нікому крім окремої маси людей непотрібне... Я як автор маю власну думку того що я побачив (доречі в "КЕДРІ" є 6 примірників цього матеріалу в друкованому вигляді), і цікаво, то напевне Старкону і Хмельницькому потрібні такі фести, бо вони не тільки приїздять на них, але й пишуть про них, передають інформацію людям якім цікаві данні заходи, за власний кошт привозять професійних фотографів, і дуже скоро зроблять відео доплейт того що вони побачили в Шепетівці . Я не претендую на звання національного героя Шепетівки, на мене і так коли треба звернуть увагу. Стосовно гуртів яких як ви написали "я вихваляв", найбільшу увагу я звернув на фіналістів , і ті гурти які мені просто сподобалися а це "Реанімація" та "Зламала" (Положинський сам довго не міг сформолювали як вони правельно називалися чи то "Зламала" чи "Зла Мала" ),про "ГАНЖ" писав те що бачив, 7 років команді, не однієї нової пісні ,"факт", чи може помилився, були але не заграли, розтлумачте мені нарешті. З „Мій батько п'є” спілкувався особисто, з слів лідера гурту писав.
Про кого ще не написав... Хто ще з перерахованих в афіші команд достоєн того щоб про них писали. Хто повністю відповідав тому регламенту який МГО"КЕДР" запропонував виконавцям. Так ми представели тільки кращих виконавців, які відповідали вимогам, Хмельницького (з Старокостянтинова не було жодної команди), але в моєму асортименті є ще близько 2 десятків команд які сидять в подвалах і грають таку музику що багатьом з тих хто приїхав на фест навідь і не снилося так грати. Коли МИ (це не тільки я але й ще як мінімум 2-3 людини) роблять подібний захід, ми не звертаємо увагу на те чи вчаться люди в консерваторіях, чи не лаються зі сцени, ми даємо змогу реалізувати творчість абсолютно всім людям які звертаються до нас, в тому вигляді що вони пропонують . Так, наші фести важко порівняти з вашими концертами, ми не даємо премій, ми зі сцени не перемиваємо кістки всіх і кожного з гурту, в нас все просто і зрозуміло в залі слем і пиво, на сцені , тільки свіже бачення українського андеґраунду. Народ живе такими вечірками як в Хмельницькому так і в Старокостянтинові, він не приходить дивитися на зірок , і вони не благословляють гурти на запис… Якщо нам вдається пропихнути команду на студію то це не робиться по за мікрофоном, це стосовно ваших гостей, про це знає народ, я не розказую гуртам що я слухав іх демо яких взагалі ще й в планах нема. Ви хотіли щоб я про це написав, чи про ваших спонсорів, яких і показували по телебаченню. Ось наш Український шоу-бізнес… спонсори а не творчість людей, гроші а не свобода слова… Ще може поговорим про патріотів які мусіли встати коли «Зламала» виконали гімн України … Як ви хочете щоб про вас писали ??? Може представники з вашої преси які разом з телебаченням мусіли висвітити цю подію напишуть краще … Я з задоволенням почитав би тай надрукував коментарі ваших журналістів і подивився би на ваші фото репортажі.
<div class='quotetop'>(C. Cat @ 2.1.2008, 1:19) [snapback]30743[/snapback]</div>
Цитата:
Це точно, з правописом проблеми, а назви гуртів і те, звідки вони, можна було послухати і хоча б в цьому не допустити помилок. :hah: Одного не розумію, чому статті не перевіряються і не корегуються! Хто пропустив цей жах у прессу?
[/b]
Стосовно назв гуртів, інформація взята з вашого сайту, а стосовно гурту «Зламала», що вони з Рівного, а не з Шепетівки я сам не розумію як так вийшло, звичайно прошу вибачення в команди . Статі перевіряються і корегуються але я так і не зрозумів що ж там не так хоча б приклад привели. Цей жах не тільки допустили, але й подякували за нього і запропонували ще висвітити декілька подій.

А взагалі скажіть мені таку річ викласти текст до кінця сил не хватило, і автору написати хоча б, чи коментар лишити там де ви брали статтю, можна було нормально написати джерело, а не skaip.info, це не те що неправильно це образливо.
Ось чим має закінчуватися стаття :
«З сторінок газети хочу подякувати всім тим людям які прийшли на фестиваль, МГО « КЕДР » за запрошення та організацію подібних заходів, надіємось на подальшу плідну співпрацю та взаємодопомогу, лідеру гурту «В.С.Г.Д.» Сашкові за організацію транспорту та технічне оснащення гуртів на фестивалі.»
Стаття була взята з сайту Старокостянтинівського сайту прогресивної молоді, за редакцією Pirate REC aka Zloi Zritel www.skaip.info
Sten вне форума  
Старый 02.01.2008, 18:04   #5
гість
Турист

Вес репутации: 0 гість поки що незрозуміло

ну і написав, поток думок. бред, аж читати тяжко.
гість вне форума  
Старый 02.01.2008, 22:37   #6
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 87 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?

Якщо чесно то не розумію де тут брєд? По мойому zloizritel все правильно написав, ну можливо лише декілька неточностей. Хоча я там не був з слів знайомих все було саме так. А те що телебачення більше висвітлює спонсорів та запрошених зірок дуже і дуже ображує учасників фесту і мені особисто соромно за своє місто з таким підходом.
Старый 03.01.2008, 00:01   #7
Rysyachok
Гість

Вес репутации: 0 Rysyachok поки що незрозуміло

<div class='quotetop'>(zloizritel @ 2.1.2008, 15:57) [snapback]30773[/snapback]</div>
Цитата:
Ще може поговорим про патріотів які мусіли встати коли «Зламала» виконали гімн України …
[/b]

хм....взагалі, причеплення Гімну до будь -якої пісні збиває слухачів. З одної сторони є рефлекс встати , з іншої - трохи не та атмосфера і невідомо скільки уривок буде звучати.
Rysyachok вне форума  
Старый 05.01.2008, 02:15   #8
Katya
Корчагінець

Вес репутации: 31 Katya поки що незрозуміло

А написано погано, все одно, напевно ще і друкували цю статтю також після великої кількості випитого пива, та думки свої - це нормально, правильно, свобода слова і все таке, але ж там помилка на помилці, може хтось не побачить, але для того щоб зацікавити усіх, треба відноситись до цього серьйозно, або хоча б після написання декілька разів перечитати і тоді було б краще.
Katya вне форума  
Старый 08.01.2008, 20:13   #9
Sten
Турист

Вес репутации: 0 Sten поки що незрозуміло

<div class='quotetop'>(C. Cat @ 5.1.2008, 2:15) [snapback]31015[/snapback]</div>
Цитата:
А написано погано, все одно, напевно ще і друкували цю статтю також після великої кількості випитого пива, та думки свої - це нормально, правильно, свобода слова і все таке, але ж там помилка на помилці, може хтось не побачить, але для того щоб зацікавити усіх, треба відноситись до цього серьйозно, або хоча б після написання декілька разів перечитати і тоді було б краще.
[/b]
Коли вже говорим про помилки. Наведь приклади моїх помилок і дайте відповідь на мої запитання , як що можна з коментарями... !!!
Запитання повторю бо "ну і написав, поток думок. бред, аж читати тяжко.", або очі колить від правди.
Ось власне запитання :

1. "А взагалі скажіть мені таку річ викласти текст до кінця сил не хватило, і автору написати хоча б, чи коментар лишити там де ви брали статтю, можна було нормально написати джерело, а не skaip.info, це не те що неправильно це образливо."

2. "Як ви хочете щоб про вас писали ???"

3. "Може представники з вашої преси які разом з телебаченням мусіли висвітити цю подію напишуть краще … "

4. "Я з задоволенням почитав би тай надрукував коментарі ваших журналістів і подивився би на ваші фото репортажі."

Іноді граматичні помилки легше пережити ніж те що неможна вже виправити ...
Sten вне форума  
Старый 05.06.2008, 19:09   #10
Dj Os
~форумний дідько~

Обговорюємо тут слідуючу статтю:: Молодіжний регіональний фестиваль „РОК-fuse”
Dj Os вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра