Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Місцеві вибори Обговорення місцевих виборів у нашому місті

Результаты опроса: За якого кандидата на посаду міського голови Шепетівки ви проголосуєте 31 жовтня?
Антонюк 32 15.09%
Бузиль 19 8.96%
Громов 2 0.94%
Міщенко 2 0.94%
Полодюк 35 16.51%
Слесарчук 28 13.21%
Сидоренко 5 2.36%
Синюта 38 17.92%
Сташук 3 1.42%
Шайнога 16 7.55%
Штен 23 10.85%
Юзвенко 9 4.25%
Голосовавшие: 212. Этот опрос закрыт

Старый 19.10.2010, 22:19   #371
Eka
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 32 Eka поки що незрозуміло
Отправить сообщение для Eka с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: Вибори міського голови 2010

Всім привіт! Давно не писала на сайті. Але втриматись не можу. Все зробила, щоб Полодюк пройшов, маю на увазі, підтримала б і пояснювала всім, якомога всім , чому. Просто найкраща людина!!! Люди, ну куди ви дивитесь??? Подумайте! Ех, Шепетівко..... Удачі тобі!!!!!
Старый 19.10.2010, 22:59   #372
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 118 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

Цитата:
Заблоцький.
дивно що цей діяч не висував свою кандидатуру.....
Старый 19.10.2010, 23:14   #373
Madlen
Турист

Вес репутации: 0 Madlen на шляху до кращого

Єдиний шепетівчанин, який примудрився відсудити через Європейський суд 180 тис. гривень, як моральну компенсацію за усунення з посади директора водоканалу і при цьому ще отримувати зарплату протягом 4 років, ні разу не з,явившись на роботу. До того ще й прихопити нову водоканальську Дейву. "Талант!" Не кожен так зможе...((((((((

---------- Додано о 22:14 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 22:10 ----------

А як вам скандал у міській лазні, коли Володимир Адамович прийшов туди з сином і вкотре відмовився купувати білети? Аргумент - я ніколи сюди білет не купував і купувати не буду! (вартість білету була 10 грн.) СИРОТА!))))))))
Madlen вне форума  
Старый 20.10.2010, 00:23   #374
FoxM
Корчагінець

Вес репутации: 24 FoxM на шляху до кращого

Цитата:
Сообщение от Madlen Посмотреть сообщение
А як вам скандал у міській лазні, коли Володимир Адамович прийшов туди з сином і вкотре відмовився купувати білети? Аргумент - я ніколи сюди білет не купував і купувати не буду! (вартість білету була 10 грн.) СИРОТА!))))))))
низкий поступок ((
FoxM вне форума  
Старый 20.10.2010, 00:29   #375
Гість746
Guest

Цитата:
Сообщение от Eka Посмотреть сообщение
Всім привіт! Давно не писала на сайті. Але втриматись не можу. Все зробила, щоб Полодюк пройшов, маю на увазі, підтримала б і пояснювала всім, якомога всім , чому. Просто найкраща людина!!! Люди, ну куди ви дивитесь??? Подумайте! Ех, Шепетівко..... Удачі тобі!!!!!
Хтось вже писав, що для того щоб бути мером - недостатньо бути просто класним пацаном. Я тех непогания хлопець, може і мені в мери податися? Треба якогось дієвого.

---------- Додано о 22:29 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 22:26 ----------

FoxM, а що це ти все за синюту агітуєш? ти часом не з його команди?

Старый 20.10.2010, 01:05   #376
Alois
Почесний користувач

Вес репутации: 40 Alois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок міста

За кілька днів до виборів технічні кандидати від обригіонів знімуть свої кандидатури на користь "фаворита" і Шепетівка у їхніх пазурях. Отже, треба їх випередити - кандидати, які не є прихильниками донєцкіх, мають усунутись на користь когось одного. Якщо цього не зро6лять - нехай насипають терикони десь на Шанхаї...
Alois вне форума  
Старый 20.10.2010, 01:08   #377
FoxM
Корчагінець

Цитата:
Сообщение от Гість746 Посмотреть сообщение
Хтось вже писав, що для того щоб бути мером - недостатньо бути просто класним пацаном. Я тех непогания хлопець, може і мені в мери податися? Треба якогось дієвого.

---------- Додано о 22:29 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 22:26 ----------

FoxM, а що це ти все за синюту агітуєш? ти часом не з його команди?
Ну что вы, нет конечно же. Просто я привык верить своим глазам. До общения на этом форуме я и близко не представлял себе кто из кандидатов есть кто. А сейчас картина постепенно проявилась. И уже можно подвести некоторые итоги: Полодюк - хороший человек, Сташук - красивая, молодая, энергичная женщина, ну а Синюта - порядочный человек, сильный лидер и мощный организатор. Остальные же мне вообще не понятны, не понятно так же откуда у некоторых такой высокий рейтинг. Ну да и неважно. 31 октября всё узнаем. Так что на мой взгляд, Синюта - мэр, Сташук где-нибудь в мэрии по работе с молодежью, Полодюк - где-нибудь на благотворительной деятельности
Не судите строго. Чисто моё мнение Я его никому не навязываю, никого грязью не обливаю. Здесь идет культурная спокойная дискуссия.

---------- Додано о 00:08 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 00:05 ----------

Цитата:
Сообщение от Alois Посмотреть сообщение
За кілька днів до виборів технічні кандидати від обригіонів знімуть свої кандидатури на користь "фаворита" і Шепетівка у їхніх пазурях. Отже, треба їх випередити - кандидати, які не є прихильниками донєцкіх, мають усунутись на користь когось одного. Якщо цього не зро6лять - нехай насипають терикони десь на Шанхаї...
Интересный расклад. А можна как-нибудь разложит по полочкам: кто за кого отдаст голоса и кому необходимо на ваш взгляд объединится, что бы не допустить регионы к рулю?
FoxM вне форума  
Старый 20.10.2010, 01:22   #378
Alois
Почесний користувач

Вес репутации: 40 Alois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок міста

Цитата:
Сообщение от FoxM Посмотреть сообщение
Ну что вы, нет конечно же. Просто я привык верить своим глазам. До общения на этом форуме я и близко не представлял себе кто из кандидатов есть кто. А сейчас картина постепенно проявилась. И уже можно подвести некоторые итоги: Полодюк - хороший человек, Сташук - красивая, молодая, энергичная женщина, ну а Синюта - порядочный человек, сильный лидер и мощный организатор. Остальные же мне вообще не понятны, не понятно так же откуда у некоторых такой высокий рейтинг. Ну да и неважно. 31 октября всё узнаем. Так что на мой взгляд, Синюта - мэр, Сташук где-нибудь в мэрии по работе с молодежью, Полодюк - где-нибудь на благотворительной деятельности
Не судите строго. Чисто моё мнение Я его никому не навязываю, никого грязью не обливаю. Здесь идет культурная спокойная дискуссия.

---------- Додано о 00:08 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 00:05 ----------

Интересный расклад. А можна как-нибудь разложит по полочкам: кто за кого отдаст голоса и кому необходимо на ваш взгляд объединится, что бы не допустить регионы к рулю?
Нехай хоч сірники тягнуть, бо залишаться кожен зі своїми дев'ятьма процентами, а реґіониш з десятьма стане мером.
Alois вне форума  
Старый 20.10.2010, 03:09   #379
FoxM
Корчагінець

Так что делать?
FoxM вне форума  
Старый 20.10.2010, 04:00   #380
rewqty
Гість

Вес репутации: 0 rewqty на шляху до кращого

ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ДО ВІХ ЖИТЕЛІВ МІСТА ШЕПЕТІВКА!!!!! НЕ ЛІНУЙТЕСЬ ЗНАЙДІТЬ ТУ ХВИЛИНУ І ВІДВІДАЙТЕ СВОЇ ВИБОЧІ ДІЛЬНИЦІ. ЗРОБІТЬ СВІЙ ВИБІР!!!! НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ!!!! ТОМУЩО ВСЕ В НАШИХ РУКАХ!!!!
rewqty вне форума  

Закладки

Метки
2010, вибори, голови, міського

Опции темы
Опции просмотра