Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Події Обговорення подій які сталися у Шепетівці

Старый 25.06.2009, 23:13   #1
Admin
Адмін

Вес репутации: 50 Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?
По умолчанию Випуск 2009

У вівторок 23 червня у школах нашого міста відмічали випуск. Прошу ділитися враженням фото та розповідями:ab:

Admin вне форума  
Старый 25.06.2009, 23:40   #2
ВаДян
Почесний користувач

Вес репутации: 42 ВаДян дуже позитивна особистістьВаДян дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для ВаДян с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: Випуск 2009

Питай що цікавить)))

Звук на полную ,люблю, плюс душевно больной – не потому что псих, а просто - я болею душой
ВаДян вне форума  
Старый 26.06.2009, 00:50   #3
Morkovka
Sweet S. moder

Вес репутации: 45 Morkovka скоро стане відомимMorkovka скоро стане відомим
Отправить сообщение для Morkovka с помощью ICQ Отправить сообщение для Morkovka с помощью Skype™

моя сестра-випускниця тільки сьогодні виспиться))) ніч перед випуском - сон з бігудями на голові, ніч випуску - безсонна ніч, ніч на природі з однокласниками - не спали, бо сиділи перед кострищем говорили (який там сон))) От такий вам випуск)))

Morkovka вне форума  
Старый 26.06.2009, 07:51   #4
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 118 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

А як пройшли випускні?Без ексцесів?)))
Мені ,на приклад,гуляння випускників у школі біля будинку не давало спати всю ніч!Я розумію шо це свято,яке буває раз у житті.Але не всі поділяють мою думку. через гучну музику і дискотеку на подвір"ї школи не спав весь мікрорайон.Тривало це десь до 4-5 ранку.
....на слідуючий рік у мене теж випуск,прийдеться теж там гуляти до ранку.бо музика заснути все одно не дасть)))))

Цитата:
Сообщение от Morkovka Посмотреть сообщение
моя сестра-випускниця тільки сьогодні виспиться))) ніч перед випуском - сон з бігудями на голові, ніч випуску - безсонна ніч, ніч на природі з однокласниками - не спали, бо сиділи перед кострищем говорили (який там сон))) От такий вам випуск)))
,важкувато бути випускником!!!
Цікавить,хто скільки потратив на випуск?Випускники,діліться сумами?Бо знаю,гроші починають збирати ще з 1 вересня!(подарунок школі,кл.керівнику,всім вчителям,починаючи з 1 класу,технічкам,сторожам,медсестрі,завгоспу....... ...Ще й за швидку і пожарку,щоб зустріти світанок на мосту потрібно башляти,бо без них не можна))))))))))))Або сонце не зійде.,або на міст не пустять)))))))))))))
Дорогувато зараз з школи випуститись.Багато хто через це,а також і ЗНО йде після 9 класу.Що думаю дуже правильно.

Последний раз редактировалось LuK; 26.06.2009 в 08:58.. Причина: :da:помилки в тексті
LuK вне форума  
Старый 26.06.2009, 19:01   #5
chili
Гість

Вес репутации: 0 chili поки що незрозуміло

Питання випуску було завжди актуальним. Адже витрачається багато сил, нервів і коштів. Так в місяць випускники здають по 100-150 грн. Плюс усі інші додаткові витрати (шиють радянську форму, зачіску замовляють на 1 і на 31 і тд.)
Ну і найбільше коштів витрачається на підготовку до випускного вечора. Бензин, якщо ви відмовились купувати сукню у Шепетівці, сукня, взуття, аксесуари, зачіска, макіяж, манікюр.... цей список можна продовжувати керуючись забаганками випускника.
Загалом одинадцятий клас витягне від 2 500 до 6 000 тис гривень. Так, для пересічної категорії громадян це не 10 гривень, але після дев'ятого класу йти теж не найкращий вихід. Якщо захочеш поступити до ВУЗу, то ЗНО ти будеш змушений здати. І перспективи після закінчення технікуму чи медучилища не всім тішать душу.
chili вне форума  
Старый 27.06.2009, 13:37   #6
Morkovka
Sweet S. moder

Вес репутации: 45 Morkovka скоро стане відомимMorkovka скоро стане відомим
Отправить сообщение для Morkovka с помощью ICQ Отправить сообщение для Morkovka с помощью Skype™

Дійсно, але можна зекономити і зробити манікюр, макіяж негірший в домашніх умовах, форму взяти у випускниць-сусідок і поїхати на електричці за сукнею))) На рахунок ЗНО також погоджуюся, що хочеш не хочеш, а мусиш....навіть якщо тобі захотілося в 30 років поступити у ВНЗ просто для отримання диплому

Morkovka вне форума  
Старый 27.06.2009, 14:49   #7
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Дехто вважає,що навчання у 10-11 класі- трата часу та грошей.За цих 2 роки вже можна отримати спеціальність,і разом закінчити школу.Сама так пішла в свійчас,про що не жалкую.І ніщо не завадило мені ще закінчити інститути.Після середньої спеціальної освіти набагато легше навчатись у інституті,на мою думку.Хоча ,дивлячись по якій спеціальності.
Правда не знаю як зараз з ЗНО.Студенти училищ теж їх здають?
Та й ходять чутки,що ЗНО мають відмінити)))
LuK вне форума  
Старый 27.06.2009, 15:42   #8
Alexxxstayl
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 31 Alexxxstayl на шляху до кращого
Отправить сообщение для Alexxxstayl с помощью Skype™
По умолчанию Re: Відповідь: Випуск 2009

Цитата:
Сообщение от Nino Посмотреть сообщение
Правда не знаю як зараз з ЗНО.Студенти училищ теж їх здають?
Та й ходять чутки,що ЗНО мають відмінити)))
Да ну наврят ли, ведь не выгодно будет государству, эт мое мнение и не только государству а и самим будущим студентам!!! ведь столько сил, мозго**ств и денег потрачено на нововведение!!!!

Последний раз редактировалось Alexxxstayl; 27.06.2009 в 16:15.. Причина: непонял выражение ЗНО
Alexxxstayl вне форума  
Старый 27.06.2009, 20:38   #9
IIIkinep
Почесний користувач

Вес репутации: 61 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

ага....вже того міністра...як там його Вакарчук?...відставку подали))))))...хай відміняють вже....бо чос такий це все....

IIIkinep вне форума  
Старый 27.06.2009, 21:25   #10
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

То як там пройшли випускні?Випускники!!!Вже був час відіспатись)))Діліться фото та враженнями)))
LuK вне форума  

Закладки

Метки
2009, випуск

Опции темы
Опции просмотра