Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Культура Про культуру, заходи та афіша подій

Старый 17.02.2008, 23:28   #51
Shadow
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 34 Shadow на шляху до кращого
Отправить сообщение для Shadow с помощью ICQ

Почитавши тему, згоден з остаными двома постами.
+1 до них.
Також, підтримую Неона у його починанях, та бажаю не зважаючи на усі докори зробити хороше паті! Успіхів! ;)
Старый 18.02.2008, 00:01   #52
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 87 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

AxeL-V по перше нехай краще хтось ближче розкритикує ніж потім будуть ржати всі хто прочитає цю дурню.
Щодо зробити самому то вибач, але я не в тому віці щоб робити шось наперекір своєму часу, грошам і здоровью. Все одно це ніхто не оцінить, така вже от хвороба нашого міста.
Тому з цієї причини я і не пробую комусь доказати що я мега ді джей і шо по мені ібіца плаче)) А не знають мене тому що я не лізу куди треба і не треба поки не буду упевнений що я досяг якогось рівня на відміну від декого. Кому треба і де треба мене знають, і я не збираюсь тут в груди бити і комусь шось доказувати. Час все розставить на свої місця, тому не парся так сильно з цього приводу.
Старый 18.02.2008, 00:09   #53
Dj Neon
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 34 Dj Neon поки що незрозуміло
Отправить сообщение для Dj Neon с помощью ICQ

Shadow, спасибо, будем стараться... :-
Старый 18.02.2008, 00:19   #54
Ярослава
Корчагінець

Вес репутации: 32 Ярослава поки що незрозуміло
Отправить сообщение для Ярослава с помощью ICQ

я тут сижу....смотрю на все это...Ос- почему бы тебе..ну да..как понятно-ты старший..ты умнее,ты опытней))))))))))))))))))))))))))))почему бы тебе не поднимать Неона?? ведь он никак не растет.....ну а ты как гроза Шепетовских клубов покажи ему,как надо рости))))
нащет крохи- хм..может быть я буду поменьше тебя)))))но я более чем уверена,что я не разводила бы такой цирк на форуме как ты)Нащет притч-тебе их полезно почитать)для тебя стараюсь)
хм..до НЕона творчество-ты неслышал- ты не знаеш..)))))я слышу-я знаю....и я более чем уверена,что у него в плане ди джейства,и создании музыки лучше получаецо чем у тебя)так что,прежде чем что то судить,или оценивать-послушай))))пис)
Старый 18.02.2008, 00:40   #55
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 87 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?

MiniRaper по перше я слухав всі роботи Неона, і не раз йому давав підказки. По друге яке ти взагалі маєш право давати оцінки його діджейскій діяльності якщо його не чула вживу? А по третє цирк тут розводиш ти, адже всю картину ти бачиш через призму спілкування з Неоном і пишеш дурню хоча сама навіть цього не розумієш. А подимать неона то вже вибач, я не спонсор, мене ніхто не піднімав.
Старый 18.02.2008, 00:45   #56
Ярослава
Корчагінець

Вес репутации: 32 Ярослава поки що незрозуміло
Отправить сообщение для Ярослава с помощью ICQ

ну)))))))я неуверена в том,что ты слышал все работы Неона))))))))))я пока еще в здравом уме,и понимаю что пишу)))))))неслышала вживую,зато очень много видела видео)))да и право у меня есть))))оно ведь у тебя тож есть)ну знаеш,незнаю..как у вас там все происходит..я вабще в последнее время в шоке с Шепетовки....но знаю точно-в Донбассе,в Киеве,в России люди помогают друг другу..будь то рэпер,ди джей или рокер...а вы ходите в контрах друг с другом..как вы можете говорить о продвижении муз в Шепетовки,если делаете все по одиночке?помоему будет гораздо умнее решение обьеденицо...и убрать стену понтов между друг другом....
Старый 18.02.2008, 00:53   #57
Dj Os
~форумний дідько~

Відео?? - блін ну це смішно, навіть коментарії не буду лишати. Я написав спосіб щоб як ти кажеш "убрать стену понтов между друг другом", він діє в чому я вже переконався давно на свому досвіді і поки дехто теж не зрозуміє то ніхито нічого вдіяти не може. Якщо ти не помітила то я всіляко інформаційно підтримую цю вечірку. Я не збираюсь надалі тут обговорбвати Неона чи себе, якщо є якісь пропозиції чи думки або в окрему тему або в лічку або в аську. Хватить офттоп розводити
Старый 18.02.2008, 02:25   #58
~REFLEXA~
Гуру Шепетівки

Вес репутации: 45 ~REFLEXA~ поки що незрозуміло

<div class='quotetop'>(Dj Os @ 17.2.2008, 23:01) [snapback]33991[/snapback]</div>
Цитата:
Все одно це ніхто не оцінить, така вже от хвороба нашого міста.
[/b]
5 баллов
Старый 18.02.2008, 10:52   #59
Immortal
я прийду за вами...

Вес репутации: 59 Immortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот Шепетівки

вам не здається що це дежавю, Дето я таке вже читав
"Риба гниє з голови"

Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Immortal вне форума  
Старый 18.02.2008, 20:12   #60
wowa
Гість

Вес репутации: 0 wowa поки що незрозуміло

Думаю буде дуже класна паті!Потанцюємо, відпочинемо! І всім хто прийде, я думаю, буде все одно чи є гурт найкращи, чи одним з найкращих!Просто всі повинні викластись на 100% і тоді паті запамятається шепетівчанам на довго!Меньше треба говорити, а більше робити! :smile: Добре, що хоч щось в нашому "глухому" місті організовують, а Ви вже Неона зробили винуватим у всіх гріхах цього світу!Думаю класно відпочинемо! :D/ Не сваріться!
Неон-молодець!В тебе ше все вийде, і зараз непогано виходить!Так тримати!
wowa вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра