Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Загальні теми Обговорення всього, що стосується нашого міста

Старый 30.09.2006, 13:48   #1
шщгкущшйцгкщй
Гість

Вес репутации: 0 шщгкущшйцгкщй поки що незрозуміло

Якщо DjOs називає високим словом "портал" сайт міської ради http://rada.shepetivka.net/ - той голий шаблон з чотирма сторінками без жодних новин, на який пішло 5000 гривень бюджетних коштів, то можна здогадатися, який буде цей "чат"
Дивує тільки те, що за ці кошти навіть власний домен не купили за 40 гривень, а користуються третім рівнем з УАРнету.
шщгкущшйцгкщй вне форума  
Старый 30.09.2006, 15:40   #2
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 87 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Шановний, по перше сайт міської ради робив не я - це факт. По друге там аж ніяк не 4 сторінки. По третє не 5000 грн, а лише 1600. По четверте більша їх частка пішла на купівлю хостінгу. По пяте якщо вам вже так захотілось покритикувати чіюсь роботу то відразу представляйтесь і показуйте свою. Я гадаю якшо поставити голосування чий сайт кращий в плані дизайну та технічної верстки то ваш порівняно з тим програє однозначно. А те шо там мало наповнення не вина вебмастера, що людині дають те він і розміщує.

Ну а підсумок той шо новий портал до того сайту ніякого відношення не має!!!
Старый 30.09.2006, 16:47   #3
шщгкущшйцгкщй
Гість

Цитата:
Originally posted by DjOs
По четверте більша їх частка пішла на купівлю хостінгу
Якщо з 1600 гривень більша частина пішла на купівлю хостингу, то там взагалі сидять або повні ідіоти, або аферисти. Для сайту з таким трафіком хостінг не може коштувати більше $2-2,5 на місяць. І це може зараз вже витрачено 1600, всього в бюджеті на сайт передбачено 5 штук
А "порталів" в Україні взагалі тільки пару штук, де є все - від інтернет-магазину до поштового сервісу. Може Бігмір та Уапортал, в які вкладено купу зелені. Не треба Запорожець називати Мерседесом.
Не знаю, хто робив сайт міської ради, але просто варто порівняти його з сайтами сусудніх міст - дизайн дуже і дуже убогий. Він гірше навіть ніж на сайті Шепетівського вісника, на який, я думаю 1600 грн не витрачалося.
Якщо "крутізна" сайту вимірюється кількістю скриптів, а не контентом, то варто просто пожаліти таких веб-дизайнерів. Вони просто не розуміють для якої цілі такі проекти відкриваються.
Яскравий приклад цьому - shepetovka.iatp.org.ua
шщгкущшйцгкщй вне форума  
Старый 30.09.2006, 16:49   #4
Малеча
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 41 Малеча поки що незрозуміло

шщгкущшйцгкщй, дивись на тему!!! :twisted: :twisted: :twisted: І не розводь безглуздий базар. В лічку такі речі пишуться!!! Буть дипломованішим :!:
Малеча вне форума  
Старый 30.09.2006, 17:21   #5
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 87 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?

шщгкущшйцгкщй я взагалі не розумію чого я маю ше перед тобою виправдовуватися.
Але якшо тобі так хочется відповідей то слухай. Щодо ціни на створення сайту дивись сам http://www.yandex.ru/yandsearch?rpt=rad&te...%F1%E0%E9%F2%E0 . Або тут для прикладу http://www.akcentplus.ru/programs/price.html . Далі с приводу хостінгу пакет з необмеженим трафіком і 100 мегабайтами місця коштує далеко не 3 бакса. Берем в середьному 5 множимо на 18 місяців за які заплачено і маєм суму в 460 грн. Далі плюсуемо стоврення самого сайту та його наповненя упродовж 6 місяців, скільки виходить?
Щодо виділених коштів то вам як депутату міської ради має бути відомо як нікому іншому скільки коштів і куди іде, якшо ж ви не в курсі значить так ви свої обовязки депутата виконуєте :lol:
Про портал я би на твому місці мовчав, як ти можеш судити сайт якшо ти його ше навіть не бачив? Давно у вас проявляються телепатичні здібності шановний? :shock: :roll: :D
Їдем далі, якшо ти так турбуєшся за контент то скажи шо ж можна цікавого знайти на твому сайті? На сайті вісника хоча б форум є толковий в плані юзабіліті :wink: Якби там ше ті новини були хоча би більш оперативними і про саме місто а не телячі історіі, то то був би непоганий сайт.
Старый 30.09.2006, 17:51   #6
шщгкущшйцгкщй
Гість

1. А чого сразу 100 мегабайт? Ніхто там фотогалереї, я так зрозумів, розміщувати не збирається. 50 мегабайт вистачає тільки так. На erahosting.net за 6 доларів (за 3 місяці) саме такий пакет з "необмеженим" трафіком. При оплаті за рік (20 доларів) ще дають безкоштовний домен.

2. Якщо вже так хочеться 100 Мб - то там же 120 Мб коштують 3,5 бакса, але аж ніяк не 5. Просто шукати треба краще, а не купляти там у Яріка чи за порадами друзів.

3. Необмеженого трафа не буває - всі хости пишуть це тільки для лохів. Після 30 Гб на місяць ввічливо попросять платити справжню ціну, це десь 0,2 бакса за 1Гб. Зрозуміло, це для серйозних проектів, а не сайтів міських рад чи подібних, які думають что у них "необмежений" трафік.

4. Цього майбутнього "порталу" я дійсно не бачив, але якщо автор дійсно думає, що зробить портал, то з ним все зрозуміло. Три роки тому чехи вклали 2 лімона доларів в портал atlasua.net, трупік якого досі лежить за цією адресою. Порталів в Україні одиниці!!!
Просто треба розуміти що говориш!!!! В Шепетівці та Хмельницькому порталу ніколи не буде, бо щоб його зробити, і головне, підтримувати, треба величезні гроші і колектив як мімімум 5-7 чоловік. І не вдома за компами.
Дай боже, щоб в Шепетівці колись на сайт заходили щодня 100 шепетівчан, тоді може щось вийде.

5. Те що тут від декого іде якийсь негатив щодо сайту першої школи http://nvo2.ho.com.ua/ то це, як я зрозумів, від власного комплексу неповноцінності. Дизайн у сайта професійний, не зроблений косо-криво самотужки, а взятий на на woweb.ru. Якщо у когось претензії до автора, то можете там йому написати.
А контент на сайті першої школи НАЙКРАЩИЙ В ШЕПЕТІВЦІ, бо ніхто не буде розміщувати про школу стільки інформації, скільки там є.
Якщо б цей невідомий автор сайту міської ради хоча б стільки ж розміщував на своєму проекті про місто, скільки я про школу, то можна б було ще розкривати рота. А так це просто необ'єктивний гон, пов'язаний, очевидно, з особистою неприязню.
шщгкущшйцгкщй вне форума  
Старый 30.09.2006, 18:17   #7
Малеча
Еліта Шепетівки

Цитата:
Originally posted by DjOs+--><div class='quotetop'>(DjOs)</div>
Цитата:
....то вам як депутату міської ради.....[/b]
<!--QuoteBegin-шщгкущшйцгкщй

....це тільки для лохів...
І це пише депутат!!!! Вам повинно було б бути соромно за таке :!: Ваша посада не дозволяє таких "вольностей" :!: :!: :!:
Малеча вне форума  
Старый 30.09.2006, 18:42   #8
Dj Os
~форумний дідько~

Мдаа...офтоп розвели уужос. Ну да ладно, раз почали то закінчим.

1. Фотогалерея є, йде доопрацювання скрипта. Не подавати же в сирому вигляді. с приводу домена то краще брати субдоменом на шепетівці нет ніж на орг юей який так сказати дають безкоштовно. Якшо ти такий знавець розкрутки то маєш розуміти шо перший варіант має більший приоритет в пошукових системах ніж інші. Про тариф хостінгу питай не в мене, не я його замовляв, але я знаю точно шо там більше ніж 100 метрів. Сам маєш розуміти шо сайт розвивається і з кожним разом туди будуть добавлятися все нові і нові документи які вимагають місця

2. Я не буду коментувати цей пункт. Тільки натякну...Де ти ше знайдеш практично анлімітед місця за 5 баксів а?

3. От якраз для лохів і пишуть після 30 гігабайт шоб платили за траф :wink:

4. Спочатку прочитай а потім доказуй які бувають портали http://www.yandex.ru/yandsearch?rpt=rad&te...%E5%F0%EC%E8%ED

5. Комплекс неповнгоцінності? Буга га...Навіть не рівняйся до мене. Зайди на http://djos.alfaspace.net/ і сам упевнись хто тут краще розбирається в веб програмуванні. Думаю 164981 уникальных посетителей за 9 місяців тому показник.
Дизайн сайту у тебе зроблений паскудно а на woweb.ru повно таких скінів зроблений початківцями. То не суто професфйний ресурс і рівнятися на нього не варто. Ти краще спитай у всіх чи подобається їм твій дизайн. Побач відповідь.
НАЙКРАЩИЙ В ШЕПЕТІВЦІ про школу контент? ну і добре, сиди і радуйся, тільки крім тебе і декількох поодиноких юзерів він нікому не потрібен.
Автор міської ради не зобовязаний сам шукати і розміщувати інформацію по Шепетівці!!!

І взагалі гон у тебе, я все об"єктивно розяснюю. Ти би хоча би сам іноді сприймав критику нормально. А шо натомість? Видалені теми, розлючені та забанені користувачі, закриті форуми та сайти. Не нагадєш всім долю сайту Шепетівскьй телеграф?
Старый 30.09.2006, 18:54   #9
odin
Зубна фєя

Вес репутации: 49 odin дуже позитивна особистістьodin дуже позитивна особистістьodin дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для odin с помощью ICQ Отправить сообщение для odin с помощью Skype™

опа :) давно я на цей форум не заходив.. навіть пароль забув.
ок. я так зрозумів пана Сімагіна страшенно душить жаба за аж 5000 грн, які заробив не Сімагін :)
я не розумію, як можна з такою впевненістю висувати репліки типу: 5000 гривень бюджетних коштів, Ніхто там фотогалереї розміщувати не збирається і подібні дурниці...
по перше: я не буду говорити про те скільки там місця і який трафік - все одно ніхто не повірить...
по друге: якісніший хостинг в Україні.. та і за межами в порівнянні ціна/якісь якщо знайдете - дайте знати
по третє: фотогаллерея буде, вже залито більше 120 Мб фотографій міста
по четверте: Я своб роботу ціню, стараюсь її робити так як вважаю за потрібне, і так як мені диктують мої роботодавці!!! і отримувати за це копійки, шукаючи глючні напівбезкоштовні хостинги, юзаючи клоновані шаблони і тд. я не збираюсь.. не для того вчився.
по п'яте: -- дуже смішна фраза *Дизайн у мого сайта професійний* а у вас *дизайн дуже і дуже убогий*... якби її сказав А. Лебєдєв, я б задумався.. а так... якийсь випадковий відвідувач, який навіть не називає себе..
Старый 30.09.2006, 19:36   #10
Малеча
Еліта Шепетівки

шщгкущшйцгкщй, ти як базарна баба себе ведеш :!: Ось наприклад перший раз читаю odin. Сразу ж видно, що нормальна образована людина. Культурно без принижувань зміг все розкласти по полицям. А ти.... крім звинувачень в нікуди нічього не можеш :D
Малеча вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра