Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Загальні теми Обговорення всього, що стосується нашого міста

Старый 22.08.2009, 00:11   #11
Immortal
я прийду за вами...

Вес репутации: 59 Immortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот Шепетівки
По умолчанию Відповідь: Церква в Шепетівці

а як же волга? також праставницька машина свого часу )))

Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Immortal вне форума  
Старый 22.08.2009, 16:15   #12
Lawrik
Гість

Вес репутации: 0 Lawrik скоро стане відомим

А скажіть тоді для чого ви до церкви ходите? На машини духовенства подивитись чи Богу молитись, щоб помилував вас та простив ваші гріхи??????????
Кожен хороший ( в прямому значенні цього слова) священник має багатьох духовних чад.І дарувати такі коштовні подарунки ніхто не забороняє.Хто на що заслужив.!
А кожен Владика по свому статусу зобов язаний мати своє авто( для зручності у пересуванні, бо за один день треба інколи побувати в декількох місцях не тільки єпархії, а й області), водія або келейника, та окреме житло, де він може приймати людей, гостей та ін.
Окрім цього кожна єпархія, як і інша державна установа, наприклад, повинна десь розміщатися, мати так би мовити власний офіс.Ось ці хороми, що будуються біля Собору і призначенні як єпархіальне управління.

"Горе( наверх, к небу) имеем сердца"..............
Lawrik вне форума  
Старый 22.08.2009, 17:01   #13
Гiсть
Guest

Цитата:
Сообщение от Lawrik Посмотреть сообщение
А кожен Владика по свому статусу зобов язаний мати своє авто( для зручності у пересуванні,
Скажіть, а кожен Владика коханку теж зобов язаний мати (для зручності і т.д.) ?

Все ж місто знає, що це правда :)

Старый 22.08.2009, 21:03   #14
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 117 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

Цитата:
Сообщение от Lawrik Посмотреть сообщение
А скажіть тоді для чого ви до церкви ходите?
а я і не хожу,мені посередники при спілкуванні з Богом не потрібні.
Старый 24.08.2009, 12:02   #15
Lawrik
Гість

Вес репутации: 0 Lawrik скоро стане відомим

А якже ви можете спілкуватися з Богом без посередників,для чого ж в такому випадку Святі Отці писали тексти для Богослужіння, для чого тоді Таїнства Церкви? а якже ж тоді Таїнство Причастя?

Необходимость причащения указана самим Господом: 'Истинно, истинно говорю вам: если не будите есть Плоти Сына Человеческого и пить Крови Его, то не будет иметь в себе жизни. Ядущий Мою Плоть и пиющий Мою Кровь имеет жизнь вечную; и Я воскрешу его в последний день'. (Ин.6, 56)
Церковь есть Тело Христово и нельзя считать себя христианином, то есть принадлежащим Христу,Его Церкви, и не причащаться Христовых Таин.Святая Церковь от каждого своего члена требует не только веры, а и действительной духовной жизни во Христе, главный признак которой -участие в Божественной Евхаристии.
Слово 'Евхаристия' в переводе с греческого языка означает 'благодарение'.Это Таинство совершается на Литургии.Слово "Литургия" означает общественное Богослужение. Евхаристия занимает центральное место в богослужении и в духовной жизни Православной Церкви.

МИР ПРЕДСТАВЛЯЕТ СВОИ БОЛЬШИЕ МАТЕРИАЛЬНЫЕ ПРЕИМУЩЕСТВА, НО НИЧЕГО НЕ ДАЕТ ДЛЯ ЛЮБВИ.

---------- Додано о 11:02 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 10:46 ----------

Цитата:
Сообщение от Гiсть Посмотреть сообщение
Скажіть, а кожен Владика коханку теж зобов язаний мати (для зручності і т.д.) ?

Все ж місто знає, що це правда :)

"Каждый за себя даст ответ Богу, а ты в себя смотри.Злобы берегись."
Святой праведный Иоанн Кронштадский.

Простите, если,что не так.
Lawrik вне форума  
Старый 25.08.2009, 15:34   #16
Admin
Адмін

Вес репутации: 49 Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?

Цитата:
А якже ви можете спілкуватися з Богом без посередників,для чого ж в такому випадку Святі Отці писали тексти для Богослужіння, для чого тоді Таїнства Церкви? а якже ж тоді Таїнство Причастя?
А де докази що їх писали Святі Отці?
Цитата:
"Каждый за себя даст ответ Богу, а ты в себя смотри.Злобы берегись."
Святой праведный Иоанн Кронштадский.
Цитата чудова але суті справи не міняє. Невже після цього людина має право служити в церкві?
Чесно кажучи тема байдужа для мене але дуже цікаво почитати як цитатами з біблії намагаються прикрити неподобства в нашій церкві

Admin вне форума  
Старый 28.08.2009, 00:39   #17
ЭККЛЕСИАРХ
Guest

цікаве питання - Церква в Шепетівці?!!!
як ви гадаєте, чи на ваші кошти можна було б купи щось подібне (автівку і так далі)?
І скільки іх треба збирати???
для Мorkovka - робіть більше пошертв на храм віри, надії, любові, щоб він швидше збудувався, а то ж скільки років робите пожертви і нічого...???
а хто може відповісти на слідуючі питання - чи багато добрих справ я зробив? скільки бомжів приютив, накормив і напоїв? скільки милостині роздав немаючим??? і тому подібне!!!
можна подумати десятками тисяч кожен жертвує на церкву, ще й ображається?
чому ми не говоримо: де шпільченко (та інші) гроші діває? і на яких машинах їздить? і за які кошти?
церква нікого не змушує податки платити. а ви спробуйте державі не заплатіть і що буде?
як би ми уважно читали БІБЛІЮ, де сказано у старому завіті, що 10-ту частину віддай на Боже.
А Іісус Христос, у новому завіті, сказав віддайте кесарю кесарево, а Богові Боже.
Якщо ми справді віруючі люди, то ми віримо, що Бог бачить нашу жертву, про яку не потрібно трубити всім і скрізь.
В церкві звістно є свої проблеми, бо її складають такі ж самі люди як і ми звами.
але що ж таке церква? церква - це є сіспільство віруючих люде, а отже церква складається з усіх нас (віруючих).
біда наша в тому, що ми, як сказано в Святому Письмі, скалку в оці ближнього помічаємо, а колоди в свому оці не бачимо.
ми повинні пам'ятати, що ми приходимо до храму (дому Божого) не дивитися як хто одягнений, і скільки я пожервував, і в чому я кращий за їнших, а для того, щоб задуматись про життя вічне і своє спасіння, тому що всі ми гості на цій землі. ))

"давайте все подадимся в попы! раз там такой суперовый бизнес!"

"а я і не хожу,мені посередники при спілкуванні з Богом не потрібні." - ви дуже помиляєтесь і якщо так думаєти ви не знаєти в що ви вірите!
Народ БІБЛІЮ читайте, там все пописано.

Не судіть і судимі не будете!

Старый 28.08.2009, 01:12   #18
Admin
Адмін

Вес репутации: 49 Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?

Як вже казав
Цитата:
Чесно кажучи тема байдужа для мене але дуже цікаво почитати як цитатами з біблії намагаються прикрити неподобства в нашій церкві
На церкву принципово не даю пожертв. А бідним милостиню завжди подаю (окрім циган та алко- нарко- залежних)
Цитата:
церква нікого не змушує податки платити. а ви спробуйте державі не заплатіть і що буде?
А ви спробуйте не дати гроші за відспівування, вінчання, хрестини чи абощо.

Admin вне форума  
Старый 28.08.2009, 12:18   #19
Натка
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 Натка на шляху до кращого
Отправить сообщение для Натка с помощью ICQ

[QUOTE=ЭККЛЕСИАРХ;42115]цікаве питання - Церква в Шепетівці?!!!
як ви гадаєте, чи на ваші кошти можна було б купи щось подібне (автівку і так далі)

На лично мои деньги (пожертвование) купить машину и т.д. нет, но извените меня я туда прихожу не одна, а приходит сотня тисяч людей, и каждый с них дает хоть пару гривен!!! Итак делаем вывод, что за наши деньги можно купить всё!!!(а если пособирать хоть годик-два!!!.... )

Я ненавижу наш собор там тока деньги дерут, за то дай , за то заплати .... даже расценки есть за венчание, исповедь , крещение.... и т.д. Ты приходишь денег нет, просишь :"Повенчайте",- тебе в ответ скажут досведание и покажут на дверь !!!! Священик должет быть духовным человеком, он является примером для нас !!!! Скажите что можно взять с Мацолы , какой он пример для подрожание??? Иметь любовниц , обманывать своих прихожан, жить розгульной жизню и потом идти в Божий храм и проповедывать !!!! БРЕД!!!!

Если что то не так сказала прошу извенить!!! Это мое личное мнение
Натка вне форума  
Старый 28.08.2009, 15:52   #20
KUM
Guest

В церкві, а зокрема в нашому суспільстві, є набагато важливіші критичні питання, ані ж ті, які тут обговорюються.
Бажаю всім зробити якись хоча б мізер для нашого суспільства, щоб наші люди стали кращими!
(наприклад: помити ліфт у під'їзді, не смітити, допомогти літнім людям і так далі - та все це робити безкорисно!!!)

Пам'ятайте: зависть - то є самий страшний гріх, який народжується від гордості!

Закладки

Метки
церква, шепетівці

Опции темы
Опции просмотра