Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Події Обговорення подій які сталися у Шепетівці

Старый 11.06.2007, 14:07   #1
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 87 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Тут ви можете публікувати ваші коментарі стосовно статті:: Допоможіть будівництву вірменської церкви!
Dj Os вне форума  
Старый 11.06.2007, 17:44   #2
Boogor
Почесний користувач

Вес репутации: 43 Boogor скоро стане відомимBoogor скоро стане відомим
Отправить сообщение для Boogor с помощью ICQ

ВІРМЕНСЬКА церква, я так розумію, від слова ВІРМЕНЯ, і повинна бути саме у Вірменії, а не в Україні і не в Шепетівці зокрема.
І чому це ми маємо фінансувати будівництво цієї культової споруди для 30-ти інородних сімей? Це по меньшій мірі безглуздо! Як їх не влаштовують уже наявні, яких на мою думку і так забагато, будьласка їдьде на свою історичну батьківщину, ніхто не затримує і плакати сильно не буде.
Я категорично проти цього будівництва!!!

Живых лягушат я топлю в алебастре
Охотно туристы
Берут мои нецки
Boogor вне форума  
Старый 11.06.2007, 18:19   #3
Dzvinka
Гість

Вес репутации: 0 Dzvinka поки що незрозуміло

А чим їм наші церкви не подобаються, вони ніби як православні християни?
Dzvinka вне форума  
Старый 11.06.2007, 20:45   #4
BeterOk
Почесний користувач

Вес репутации: 39 BeterOk отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для BeterOk с помощью ICQ

<div class='quotetop'>(Boogor @ 11.6.2007, 16:44) [snapback]13578[/snapback]</div>
Цитата:
ВІРМЕНСЬКА церква, я так розумію, від слова ВІРМЕНЯ, і повинна бути саме у Вірменії, а не в Україні і не в Шепетівці зокрема.
І чому це ми маємо фінансувати будівництво цієї культової споруди для 30-ти інородних сімей? Це по меньшій мірі безглуздо! Як їх не влаштовують уже наявні, яких на мою думку і так забагато, будьласка їдьде на свою історичну батьківщину, ніхто не затримує і плакати сильно не буде.
Я категорично проти цього будівництва!!!
[/b]
Уважайте веру верующего... И не разумно говорить едте к себе на историическую Родину... Поставь себя на их место. Или подумай что вот так же к нашей диаспоре будут относиться. Приятно будет?
Если у людей есть желание и потребность в создании храма, что в этом плохого?

<div class='quotetop'>(Dzvinka @ 11.6.2007, 17:19) [snapback]13579[/snapback]</div>
Цитата:
А чим їм наші церкви не подобаються, вони ніби як православні християни?
[/b]
да, они тоже православные, вот только у них своя церковь (на сколько мне известно) свой патриархат.

PS и христианство пришло в армению еще в 3 веке, задолго до того как попасть на Украину...

Где ты? - Здесь.
Какое время? - Сейчас.
Кто ты? - Этот момент.
BeterOk вне форума  
Старый 11.06.2007, 21:25   #5
Boogor
Почесний користувач

<div class='quotetop'>(BeterOk @ 11.6.2007, 19:45) [snapback]13582[/snapback]</div>
Цитата:
Уважайте веру верующего... И не разумно говорить едте к себе на историическую Родину... Поставь себя на их место. Или подумай что вот так же к нашей диаспоре будут относиться. Приятно будет?
Если у людей есть желание и потребность в создании храма, что в этом плохого?
да, они тоже православные, вот только у них своя церковь (на сколько мне известно) свой патриархат.

PS и христианство пришло в армению еще в 3 веке, задолго до того как попасть на Украину...
[/b]
З приводу постав себе на їх місце, поїдь в Вірменію і спробуй відкрити там "асфальтний заводік" і церкву. Хотів би я на це подивитися. Сумніваюсь що живий би звідти повернувся... І повір я не просто ляпаю язиком, я знаю про що Говорю.
В Шепетівці 50000 мешканців, давате для кожної сотні з них будувати по церкві, храму, мячеті, синагозі і т. д. По товєму це не абсурд?

Охотно туристы
Берут мои нецки
Boogor вне форума  
Старый 12.06.2007, 01:12   #6
BeterOk
Почесний користувач

<div class='quotetop'>(Boogor @ 11.6.2007, 20:25) [snapback]13583[/snapback]</div>
Цитата:
З приводу постав себе на їх місце, поїдь в Вірменію і спробуй відкрити там "асфальтний заводік" і церкву. Хотів би я на це подивитися. Сумніваюсь що живий би звідти повернувся... І повір я не просто ляпаю язиком, я знаю про що Говорю. ...
[/b]
Знаешь я говорил не про то как к тебе отнесуться, а про то как мы относимся.
Знаешь есть такой принцип в жизни у некоорых людей : Относись к людям так, как бы хотел что бы относились и к тебе.
<div class='quotetop'>(Boogor @ 11.6.2007, 20:25) [snapback]13583[/snapback]</div>
Цитата:
... В Шепетівці 50000 мешканців, давате для кожної сотні з них будувати по церкві, храму, мячеті, синагозі і т. д. По товєму це не абсурд?
[/b]
елси действительно есть в этом необходимость, в разумных пределах конечно, то почему бы и нет.
Или что то не нравиться в мечетях, синагогах?

Где ты? - Здесь.
Какое время? - Сейчас.
Кто ты? - Этот момент.
BeterOk вне форума  
Старый 12.06.2007, 03:49   #7
Boogor
Почесний користувач

<div class='quotetop'>(BeterOk @ 12.6.2007, 0:12) [snapback]13613[/snapback]</div>
Цитата:
Знаешь я говорил не про то как к тебе отнесуться, а про то как мы относимся.
Знаешь есть такой принцип в жизни у некоорых людей : Относись к людям так, как бы хотел что бы относились и к тебе.

елси действительно есть в этом необходимость, в разумных пределах конечно, то почему бы и нет.
Или что то не нравиться в мечетях, синагогах?
[/b]
Не треба переходити на категорії "нормальних прєделов", реально пропонується скинутись на будівництво церкви для ста осіб. В цьому є необхідність? Сумніваюсь. Це по меншій мірі безглуздо.
Прикинь, мені не подобається, а чого це мені має подобатись? І що далі?

Особисто я глибоко поважаю людей всіх національностей, особливо коли вони проживають на своїй історичній території. Та коли вони живуть в моїй країні: вони тут гості і нетреба лізти зі своїм уставом в чужий монастир!
Ви вдумайтесь в саму пропозицію матеріально допомогти будувати церкву, яка буде підпорядковуватись (читай: гроші згодом будуть надходити) вірменському патріархату (чи як він там в них називається)! При цьому мало того шо всім байдуже, дехто це все ще й пітдтримує.

Охотно туристы
Берут мои нецки
Boogor вне форума  
Старый 12.06.2007, 17:05   #8
BeterOk
Почесний користувач

<div class='quotetop'>(Boogor @ 12.6.2007, 2:49) [snapback]13620[/snapback]</div>
Цитата:
Не треба переходити на категорії "нормальних прєделов", реально пропонується скинутись на будівництво церкви для ста осіб. В цьому є необхідність? Сумніваюсь. Це по меншій мірі безглуздо.
Прикинь, мені не подобається, а чого це мені має подобатись? І що далі?

Особисто я глибоко поважаю людей всіх національностей, особливо коли вони проживають на своїй історичній території. Та коли вони живуть в моїй країні: вони тут гості і нетреба лізти зі своїм уставом в чужий монастир!
Ви вдумайтесь в саму пропозицію матеріально допомогти будувати церкву, яка буде підпорядковуватись (читай: гроші згодом будуть надходити) вірменському патріархату (чи як він там в них називається)! При цьому мало того шо всім байдуже, дехто це все ще й пітдтримує.
[/b]
Вибач мені, можливо я якимсь чином тебе образив звертаючись російською (зважаючи на підпис :cool: ) але річ не в цьому. Мабуть потрібно менше слів, а більше справ...

PS я намагаюсь не ділити Землю на певні частини, тільки із за того що хтось колись вигадав якісь межі. Земля в нас одна і це наш дім. А дім що розділився сам в собі нажаль чекає сумна доля... (ИМХО)

Где ты? - Здесь.
Какое время? - Сейчас.
Кто ты? - Этот момент.
BeterOk вне форума  
Старый 12.06.2007, 18:03   #9
Domenic
Гуру Шепетівки

Вес репутации: 41 Domenic на шляху до кращого
Отправить сообщение для Domenic с помощью ICQ Отправить сообщение для Domenic с помощью Skype™

Народ не гоните, как на меня это супер что в Шепетовке строят новую церковь, я демократически на это смотрю, в Львове церковей и костёлов полно, тут же кричат людям уезжайте и стройте свои храмы на своей територии, ну это по крайней мере не морально.
Старый 12.06.2007, 21:02   #10
Boogor
Почесний користувач

Бедбой, крім аргумента, що це супер, в тебе є якісЬ вагоміші доводи?
І для чого ця будова особисто для тебе?

Охотно туристы
Берут мои нецки
Boogor вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра